ДЕКЕМВРИ наближава вече, скоро ще гушкаме малкото човече! (Тема 8/2021)

  • 27 728
  • 719
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Добре дошла на принцеса Славена, на мама бързо възстановяване.
За бебе Ивелин много късмет и скоро всичко да бъде забравено, само щастливи мигове

# 16
  • София
  • Мнения: 317
Леле k_germanova ужасна история, направо съм потресена. Все пак браво на Ивелин, че ти е спасил живота, пожелавам му здраве и бързо да наддава и леко да премине през предстоящите процедури и всички тези ужасии да са зад гърба ви.
За съжаление аз също имам лоши спомени от Щерев, там успяха да ми объркат термина при преписването от 12 на 22-ри и не видяха изоставането на плода, в последствие го изгубих в 12та г.с. Отделно не ми пуснаха дори едни кръвни изследвания да видят TSH и да диагностицират Хашимото, накрая ми спореха, че не можело да има алергия към фраксипарин имам и други по страшни примери от там...но пък и кумата ми и кумицата ми са много доволни и повтарят, че благодарение на тази болница имат децата си.

# 17
  • Мнения: 217
K-germanova съжалявам,че си преживяла всичко това.Не мога да повярвам,че в прехвалената болница Щерев има такива специалисти.
Добре,че всичко е завършило добре.
Дано скоро да гушкаш твоето борбено момче и да забравиш целия ужас,през който си минала.

# 18
  • Мнения: 118
k_germanova вярвам, че най-лошото е минало и всичко това ще остане само лош спомен ❤
Моите спомени от Щерев с баткото са подобни. За щастие вече бях в 33-та седмица и се роди в майчин дом, без усложнения. В Щерев нещо не е вред и явно няма изгледи да се оправи.
В момента се следя в София мед. Имах мн контракции точно в 26-та седмица и за щастие докторката ме ме изпрати директно в майчин дом. Там лежах докато не се стабилизираха нещата. Това трябва да правят и в Щерев, но очевидно продължават да се отнасят безхаберно относно опасността от преждевременно раждане.

# 19
  • Мнения: 1 333
k_germanova не мога да повярвам през какво ви се е наложило да преминете, заради лекарска небрежност.. Ти си изключително сила жена, а момчето ти е още по-силно! Желая ти той да расте здрав и силен, скоро всичко това да е зад гърба ви и да бъдете много щастливи заедно! ❤🙏🍀

# 20
  • Мнения: 1 088
k_germanova, безкрайно съжалявам за всички изпитания, които сте преживели с това борбено съкровище. Разчувствах се и искрено, искрено ви желая това да е най-голямото ви изпитание за цял живот, да се радвате един на друг безгрижно скоро, да е здрав, силен и все така с жажда към живота. 🍀🙏🙏

Невероятна сила имаш и е прекрасно, че малкият е толкова пораснал ❤️ В Токуда ли се грижат за него? Гоооолеми прегръдки, мила!

# 21
  • Мнения: 217
Някой да е пил тавипек по време на бременност.
Не искам пак да притеснявам моя лекар,днес доста пъти му звънях и вече ми е неудобно,а предвид,че е Събота ми е още по неудобно.

# 22
  • Мнения: 1 333
Някой да е пил тавипек по време на бременност.
Не искам пак да притеснявам моя лекар,днес доста пъти му звънях и вече ми е неудобно,а предвид,че е Събота ми е още по неудобно.
Аз в първия триместър бях лепнала нещо от детето, обаче не си спомням дали пих Тавипек или Геломиртол.. и двете са за разреждане и изчистване на секрети.
Ако имаш инхалатор може да започнеш с инхалации с физиологичен разтвор по 4-5 пъти дневно - много помага и за синуси, и за кашлица.

Последна редакция: сб, 20 ное 2021, 22:03 от Butterfly

# 23
  • Мнения: 2 682
k_germanova, и двамата сте герои! Наистина ужасно преживяване, но важното е, че и двамата сте добре в рамките на възможното. Надявам се най-лошото да е минало и да ви предстоят само положителни емоции.

Благодаря за споделената лекция, ще гледам да не я забравя, че с първото раждане малко имах проблеми с дишането аз. 😕

# 24
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 764
k_germanova, Господ да пази теб и детето ти. Важното е, че малкият Ивелин расте, ще се пребори и ще стане голям и силен мъж. На теб сила, смелост и кураж. Всичко ще бъде наред. Преживели сте едно огромно чудо, ще се справите до край.
Добре дошла на малката принцеса Силвена. Да е здравичка и да радва мама и тати. На мама бързо възстановяване.

# 25
  • Мнения: 481
AlisonParker, относно ментата.. и бианацид и гавискон, които са за киселини са с мента. С първата бременност нямах проблеми, с тази също..

# 26
  • Мнения: 523
Момичета на 19.11 се роди и нашето бебче Калоян, термина ми беше на 8.12… И след всичките притеснения за размерите на главичката, на крачетата, че накрая изоставаше и с кг, е роди се 3кг точно и си изглежда много добре и съразмерен. Благодаря за съветите и подкрепата, които ми давахте.

# 27
  • Мнения: 42
Добре дошъл на бебе Калоян! Flowers Four Leaf Clover
Бъдете много здрави цялото семейство и само хубави моменти заедно!

# 28
  • Мнения: 217
Мечта,честито!
Да е жив и здрав и много да ви радва.

# 29
  • Мнения: 1 041
Мечта Честито ви рожбичка. Да ви е жив и здрав малкия принц Heart

Общи условия

Активация на акаунт