Образователен Говорилник - тема 20 (оптимистична)

  • 18 595
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 450
Приятна тема.
Подаръците за РД и Коледа тази година ще са билети за концерти. Билети за Ед Шерън и Андреа Бочели до момента, обмислям Роби Уилямс, но датите не са ми удобни. Един рок фестивал в Испания също мисля.

# 16
  • софия
  • Мнения: 4 985
Мерси, Олив, добре е щерката, оправи се, аз се мъча сега и хич не ми е ведро и оптимистично, та повече си мълча. Ти изплува ли?
ама как така?! Защо се мъчиш?! Аз мислих, че вече всичко ви е зад гърба.... гледам, че се вихриш в ковидната и ми се стори нормално, точно заради боледуването....уфффф. Пращам ти сила, айде ритвай го тоя ковид и изплувай!

# 17
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Приятна тема.
Подаръците за РД и Коледа тази година ще са билети за концерти. Билети за Ед Шерън и Андреа Бочели до момента, обмислям Роби Уилямс, но датите не са ми удобни. Един рок фестивал в Испания също мисля.

И ние взехме билети за Ед Шийран. В кой град сте вие?

Аз запазих една Доминикана за децата и една Куба и Мадейра за нас с ММ.

Запазих и летния лагер на голямата, пуснаха новите дати.

# 18
  • София
  • Мнения: 17 283
И в ковидната вече нямам вътък да се вихря Simple Smile
Ами закачи ме и мен, една седмица след детето, 8 дни като потънала под вода, само лежане, спане и температура. Не мога да стана права, не мога да ям, почнах да кашлям. Продължава прекалено вече и ми скапва психиката.
Лейка даде едно юнашко рамо в началото, да е жива и здрава, правих снимка, всичко чисто, сатурацията ми идеална, само Т не може да си замине. Днес сякаш леко надигнах главата над водата, ама да видим. Да не урочасвам.

# 19
  • София
  • Мнения: 16 197
Ох, Бърди, дано  оттук нататък само към подобрение.

# 20
  • Мнения: 5 639
Пу, пу, Бърди, късмет и да минава.
Моята секретарка на години го избута за две седмици, сега благославя ваксината, а ти си ваксинирана.

# 21
  • София
  • Мнения: 17 283
Благодаря, хора! Ваксинирана съм, да, според мен това ме спаси от проблеми със сатурацията и дробовете. Остана само Т,което се кара у дома.

# 22
  • софия
  • Мнения: 4 985
Всичко ще е наред, Бърдита! Ще мине.
Малко по млако ще се чувстваш все по-добре! Горе главата!

Искаш ли да ти направя страхотен сладкиш? Хем ще ти даде сили, хем обич Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 17 283
Благодаря, златно Амели, в момента ковида не ми дава да ям нищо, по-нататък:)

# 24
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Дано вече да се оправяш, Бърди! Гад е, но само да мине, ще имаш супер имунитет от ваксина + боледуване. И за известно време може да го удариш на живот (цитирам Емил от Льонеберя Simple Smile)
Rosita, може ли препоръка за учителя по китара. Едната от малките много иска да свири, но понеже аз никак не съм организирана, не съм й намерила (освен това мразя да развозвам деца по мероприятия и да вися).
Ние имаме анкета за присъственото - попълних я.
Хич не ми е оптимистично на мен без нещо страшно да се е случило, но дано пък да се променят нещата.
Като си говорите за пътувания и концерти, ние цялото семейство не можем да отидем някъде ей така, защото най-вече са ни разходи on top. 5 човека сме в момента Simple Smile  Но, понеже младежът има подарък от сестра си билет за концерт на Сабатон в Амстердам, точно вчера гледах, че с раян билетът за 1 възрастен и 1 тийн е същият като билет за възрастен, та се хилиха вкъщи с мен на репликата: "А, ама то тийнейджърите са безплатни". Та сигурно ще се замъкна на концерт и аз.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 277
Бърди, стискам палци и аз. Лежи и си почивай. Пий каквото можеш за тая температура и дано вече да минава.

# 26
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Запазих и летния лагер на голямата, пуснаха новите дати.
За Голдън гейт ли?

# 27
  • Мнения: 5 898
Какви са ви отзивите наистина за Голдън гейт?

# 28
  • София
  • Мнения: 6 680
Мерси, Олив, добре е щерката, оправи се, аз се мъча сега и хич не ми е ведро и оптимистично, та повече си мълча. Ти изплува ли?
Ох, стискам палци да се оправяш вече. Аз на 5 ден вече бях Ок, с по 1 аспирин и 1 Нурофен на ден, но според мен много помогна огромното количество течности, което изпих - много вода и билкови чайове, с мед или без. Пий, много е важно при този вирус, а и при всеки вирус - това изхвърля токсините.
Явно е индивидуално при всеки, независимо от ваксината, но определено помага, не ми се мисли как е без нея!

# 29
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Да, за Голдън Гейт.

Препоръчвам го за по-големи деца, дъщеря ми беше на 14 г. миналата година. Много й хареса и за лятото иска да отиде и на двете дати. Има много игри и забавления, също клубове по интереси, но всъщност на децата им харесва най-вече това, че са някъде 2 седмици без родители. Има немалко чужденци, говори се почти изцяло на английски. Храната е била отврат и дъщеря ми се върна отслабнала. Но дума не дава да кажа да не отиде пак.

Общи условия

Активация на акаунт