Спам тема(Ноемврийско Будителски Спам!) - от 01.11. до 30.11.21г.

  • 28 253
  • 2 036
  •   1
Отговори
# 2 025
  • Мнения: 9 822
Яна, аз, от няколко години само от там пазарувам. По-скъпо е, но има по-качествени зеленчуци и месо, а и доста неща са на промоция, та като тегля чертата не съм вътре. Ако не си доволен от нещо, връщат пари под формата на промо код, друго не се сещам.

Ай, прибрах се, има бира, след малко се мятам на компенсационния метод на Кики за дето я пия тая бира Blush

# 2 026
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Благодаря, Норче! Видях, че доставят и в Пловдив, затова обмислях поръчка от тях. Аз не мога да преценя дали е по-скъпо, или по-евтино, но щом казваш, че е качествено, това е важното.

# 2 027
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
На мен оттам са ми карали вмирисано пилешко и веднъж са ми оставяли чужди торби, вместо моите. Дойдоха след два дни за размяната.

# 2 028
  • Мнения: 11 338
Джасте, мисля, че във Варна слагат официално коледните светлини на Никулден.

# 2 029
  • Мнения: 9 822
А, и аз съм имала гафове. Един спанак пакетиран ми донесоха умрял, едно филе или колбас, не помня в цветовете на диско топка и веднъж едно много мазно месо. Обаче за всичко ми върнаха парите, а за месото ми пратиха вино и трюфелчета за компенсация Grinning Но това е всичко за 100 поръчки поне, аз повече гафове съм имала от лидл сама като съм си купувала. Явно са ми на късмет на мен, а на тебе хич, Исе Simple Smile

# 2 030
  • Мнения: 11 505
Аз от миналия март пазарувам от ибег, съпер доволна съм. Дори хлябът е типъл като го докарат, носят пълните торби до вратата ти, може би отдавна е било това, Исе, и юесо има супер и зеленчици, плодове, винаги са ми подбрани и пресни

# 2 031
  • Мнения: 13 082
Ма мързи ви да отидете до супермаркета ли JoyJoy

# 2 032
  • Мнения: 9 822
Да. И мразя хора и не обичам да ми тежи, все пак, Арио, аз съм фина мадама Grinning

# 2 033
  • Мнения: 11 338
Никога не съм пазарувала онлайн хранителни продукти. За сега няма и да го направя. Звучи ми ужасяващо някой да избира вместо мен...... 😂

# 2 034
  • Мнения: 13 082
Е па за тва сте дебели Joy

# 2 035
  • Мнения: 19 883
Хранителните предпочитам да си ги пазарувам лично. Друго си е да опипам кивито и да стисна лебът колко е мек.

# 2 036

Общи условия

Активация на акаунт