Спам тема(Ноемврийско Будителски Спам!) - от 01.11. до 30.11.21г.

  • 28 317
  • 2 036
  •   1
Отговори
# 1 980
  • Мнения: X
Ооо, Босиляк! Добре, че се завърна. Ме знам що ме караха отчети за теб да им давам. Все едно съм ти бавачка.

# 1 981
  • Мнения: 11 505
Ами, не мога да кажа дали съм доволна още, щото според мен трябва поне месец постоянство. Казах вчера, че включих и една гиричка вече, за по-голямо натоварване

# 1 982
  • Мнения: 9 859
Машинка. Аз още умирам на последните 10 секунди от всяко упражнение Grinning Tате скоро това обясняваше, че не познава по не-спортно семейство от нашето. Всиките сме от локум по-локум

# 1 983
  • Мнения: 11 505
След седмица ще ги можеш всичките, Норе, аз нали първите 14 дни ги правих с дъъъълги почивки (между дните), ма е имало някакъв ефект, де

# 1 984
  • Мнения: 15 366
Момичета и момчета, новата тема ще мога да пусна най рано утре късния следобед, надвечер или вечерта.
През деня ще съм заета и няма да имам време. А тази вечер вече ми се дреме и нищо не ми идва наум. Sunglasses

Пп Кике, много ми харесва минималистичната ти украса.
За елхата, срам не срам, в първия момент си помислих, че са рула от.. тоалетна хартия. Blush Joy Но дори и така, пак ми хареса. Blush

# 1 985
  • София
  • Мнения: 10 596
Ае, кво ше прайте от утре, кат затворят сичко?😒😒

# 1 986
  • Мнения: 15 366
Кое ше затварят, Дайс.
Чува се за локдаун ли?!

# 1 987
  • Мнения: 20 017
Кое сичко бе? Пак ли не съм у час. Аз за кво се самоубиЙх ритуално с тез ваксини и сега се пота сяка нощ кат лебед преди заколение.

# 1 988
  • Мнения: 9 859
Какво ще затворят? Нас даже ни връщат всичките в офиса. Явно пак коронавируса е свършил.
Кики, аз изпуснах един ден, че ми дойде, иначе ги правя както и колкото мога.. аз си знам, че съм зле, ама стига да се заинатя ще стане. Проблемът обикновено е, че ме боли врата, но сега не се е случвало

# 1 989
# 1 990
  • Мнения: 9 859
Дайс, заповедта е същата като миналата, просто миналата важеше до края на октомври. Поне така ми се струва.. забранява се, преустановява се и накрая пише - не се прилага, ако има зелен сертификат

# 1 991
  • Мнения: 18 331
И аз тъй мисля.

# 1 992
  • Мнения: 20 017
Момичета, не ма шокирайте. И без тва немам никакъв социален живот.

# 1 993
  • София
  • Мнения: 10 596
Аа, дообре.
Хаха, по тоя повод една приятелка ми вика днес И да се ваксинираш! Нали знаеш, че ако забременееш, ще предпазиш и бебето Joy .
Викам й друго няма ме навие да се ваксинирам, ма реша ли, първо отивам на ваксинация Nerd

# 1 994
  • Мнения: 6 614
Ма вий украсихте ли веке? маниачки. Тва не се ли прави на 23 12.
Кик, на елхата нещата малко ми мязат на .... Или съм ного загоряла, или наистина приличат.





Ни бой ся !
Тигани в лидъла са тва.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт