Спам тема(Ноемврийско Будителски Спам!) - от 01.11. до 30.11.21г.

  • 28 259
  • 2 036
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 822
Ина, притеснена бях и акълът ми не беше там, та не много добре мина. Няма много какво да разказвам. Пешо и той не беше на фокус по негови си основателни причини

# 46
  • Мнения: 6 383
Начи, Норе, ви требе пофторение. Дано успеете да си го уредите. Grinning

Къде е Арчето? Държа да й кажа, че ям супа със спанак. Верно ней лапад, ама се пак. Grinning

# 47
  • София
  • Мнения: 10 584
Ария сигурно набира мнения по форома.

Норче, изчисти ли?😀

Мноо се уморих. Обърках си хапчетата сутринта и съм супер замаяна Joy . И ми ено петъчно... Ма няма.

# 48
  • Мнения: 9 571
Оревах орталъка за кекс, заради вас тука и майка ми ми направи чуден. Мек като памук, красив и гладък иииииииии Осмица не му усети вкуса LaughingLaughingLaughing Уж усещам лекичко миризми, ама храните от днес са ми греда. Пилешката ми супа не можах да я различа от купа с вода Laughing

# 49
  • Мнения: 15 317
Joy Дааа, това е един от гадните ефекти на тая гадина. Нищо не усещаш като вкус и аромат. Чувствам се като див петел. Joy

# 50
  • Мнения: 11 338
Аууу стига уеее! Най обичам да ям и пия и сега ако и на това тр ограничения егасимо.
За протокола: още имам обоняние и вкус. Сина е по зле от мен. В чет заедно ще одим за ПСР.

Последна редакция: вт, 02 ное 2021, 16:00 от Реа

# 51
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Рейче стискам палци да минава по-леко. Ние с ММ го минахме само със загуба на обоняние и вкус през Април. Тогава детето не го хвана. Преди две седмици и половина детето го хвана, но със висока температура, загуба на обоняние и вкус, болки в мускулите и лека кашлица. На нас нищо ни няма. Явно антителата си вършат работата.
🤗

# 52
  • Мнения: 9 571
Реа, вземи си тест от аптеката, ако искаш да разбереш преди това. Мен теста ме улови от раз, а не вярвах, че даже съм го направила хубаво, хем бърках навътре доста хич да не е Simple Smile Иначе и на мен официалния тест ми е в четвъртък и се надявам още да съм положителна и на него, че ще е много тъпо иначе Sad

# 53
  • Мнения: 9 822
Дайс, ти пък.. нали знаеш колко бавно чистя. И за днес си имам занимавка и перални за въртене, ма първо ще му ударя една разходка след работа, ако не завали пак.

Ина, дано, мислех декември, ама може и да отложа засега. Сега му мъдря как да пратя подарък по амазон за рд. Като знам как там зарязват пакета пред вратата и ако си го видиш първи само ще си го получиш .. как да организирам, не знам.

# 54
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
За теста не знам, Исето да каже.

Не съм пускала ковид, та не знам, но откъдето излиза вирусът, би трябвало да се хване с pcr. Ако има хрема - от носа, ако е дразнене в гърлото - от там. Добре е да се вземе проба преди консумация на храна и вода. Ако отива вече към долните дихателни пътища, казват, че по-трудно се хваща с гърлен/носен тампон. На разни познати се наслушах за аномалии в резултатите, като например отрицателен pcr с положителен бърз тест.

Витамин Д и кръворазреждащо са задължителни. При безсъние дават мелатонин вечер, че при недоспиването много се изтощава организмът. При задълбочаване на симптомите включват антибиотици и преднизолон. Преди време бяха казали, че вит. С и ибупрофен са противопоказни.

# 55
  • Мнения: 19 883
Ма много болни при тази вълна. Кръгът и около мен се стеснява.
На всички болни и вашите близки, безпроблемно преминаване и възстановяване от таз чума гадна.
Взех си временния сертификат днес и съм към почти доволна.

# 56
  • Мнения: 15 317
Бази, с първа доза си предполагам, щом си с временен сертификат, пък и те четох, че наскоро се боцна. Сега трябва много да се пазиш, ама много. Маска навсякъде и по далеч от хората.
Много е заразно това чудо, много. Тази вълна е много заразна, да му се не види.

# 57
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Бре, варненци много ударно с тоя вирус. И за други (извън спама) четох.
Да го изкарате възможно най-леко!
Скрит текст:
В последната седмица, че и днес,  все такива новини ме застигат - болни и починали мои познати и приятели.

# 58
  • Мнения: 15 317
Мая дебне миризливка:





Очите и ще хвъркнат. Joy

Пп Ох, Ян, тука Ковид вълната направо ни залива. Ужасно е.

# 59
  • Мнения: 17 616
нема ли корона тема

Общи условия

Активация на акаунт