Домакини 78/ Усмихни се, и светът ще се усмихне с теб

  • 37 172
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Смърфи стискам силно. Да ни държиш в течение какво се случва Heart
След 4 дни смях и разходки в Клагенфурт, 2 дена в Париж моите младежи са вече в Богота Heart Eyes Свата (боже още ми звучи странно) обикалял около снахата толкова щастлив.
Ма ко и аз мисля че е ковид при теб. И моят тест беше отрицателен, и втората доза тъкмо ми бяха сложили, но лл смята че съм го изкарала. Сина има и той антитела, без да сме правили втори тест, защото и при него беше негативен. Има значение на кой, до кой ден се прави ПСР

# 46
  • Мнения: 8 783
Смърф, и от мен всички палци стиснати и много добри мисли!
  Плами, споко , ще са добре децата!
  На мен бащата на зет ми ми вика Свао,или сватя,което ми е много странно и смешно някак си.Той е доста по-възрастен от нас,и за него това е в реда на нещата.Дъщеря ми го нарича по име и това малко не му хареса в началото,но свикна.На нас зетят същи на казва по име,ама и ние друго не сме искали и очаквали.

# 47
  • Мнения: 11 623
Добро утро и от мен момичета Heart Eyes
Смърфи силно стискам палци! Чакам добри новини Kissing Heart
Мако без значение какво е - важното е да се подобряваш и излекуваш!
Плами страхотни новини! Дано скоро се видите със сватовете на живо!
У дома никой не развива никакви странични ефекти от ваксини.
Вчера се "чипирахме" и с противогрипна.
Аз и майка вече си чакаме писмата за бустерите ковид, че сме в "критическата" възраст..... За сега тези под 18г. са само с една доза Пфайзер. Тези под 50г. си остават на 2 дози.

Вчера след "чипирането" бяхме за гъби LaughingLaughingLaughing

# 48
  • Мнения: 8 783
И у дома на моравата растат гъби печурки. ММ и познава, берем и готвим с тях. Имам нещо като бунище в един неизползваем двор.Там хвърляме тор от зайци и кокошки и разградими отпадъци , бегъл опит си правя за компостер. Онзи ден си говорихме да си купим мицел и да го сложим там, да си берем гъби печурки за наше ползване.

# 49
  • Мнения: 11 623
Ние не познаваме гъбите и не берем. Изобщо не знам тези гъби дали са ядливи.
Това е пасище на нашия приятел с кравите Laughing Той има няколко - кравите са разположени на едно от тях, докато другите си "почиват" Laughing Има страшно много зайци, които си се разхождат по пасището.
Кравите и зайците торят "естествено" Laughing Е - и нашия Шоколад помогна в наторяването Laughing

# 50
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Плами, важното е, че са харесали снахата. Сега им е времето да пътуват и да се забавляват младите, не ги мисли
Калинче, вие може да не берете гъби, ама Шоколад ги оглежда като специалист Joy Сладур
Много обичам гъби. Особено печурки, сърнела и кладница. А, и челадинки, за всичко стават. Бера само челадинки и сърнела, защото нея само разпознавам, а и по невнимание да изядеш двойник не е силно токсична. Челадинката и двойник няма. Печурки ме е страх, не ги познавам. Кладницата доколкото ми е известно само в контролирана среда се гледа, в природата не ражда много, повечето дървета не ѝ осигуряват условията. Лично аз не съм виждала. Иначе е напълно безопасна за бране, дървесни гъби няма отровни, иначе нямаше да се хранят от корите на дърветата

# 51
  • София
  • Мнения: 9 860
Здравейте, момичета прекрасни!

Смърфи, стискам всички палци и пращам много положителни мисли! ❤️
Плами, да се забавляват много и в Богота младите.

Марулетке, да те включа в една група във фейса, много порцелан има там? 😁😁 Но е опасно, води до привикване.

Ма ко, бързо оздравяване! Пий илачи и почивай.

Лейди, голям красавец Шоколадчо.

И Мими тия дни ще си бие ваксина, нищо че е преболедувала. Може би още тая вечер. Отдавна го е решила, но имаше, една, ваксина по имунизационния каленрюдар, и личната каза, да мине месец от нея. На 17 е, не е заради сертификат. Стискайте палци всичко да мине безпроблемно.
Да ви споделя нещо за Мими. Участва в международен конкурс за младежи, с есе на английски език, нещо за екология беше, знам че много време писа есето. Ми преминала е на финал. ❤️ От над 300 младежи, 35 преминават. И тя е сред тях.

# 52
  • Мнения: 11 623
Вале - Мими е наша гордост Hands Clap
Дългун е ваксиниран от края на август. Нямаше никакви странични ефекти.
Стискам палци за Мими.

# 53
  • Мнения: 39 370
Смърфи, силно те стискам с палците на ръцете и краката.

# 54
  • Мнения: 8 783
Валенце, адашче, ама къде ги гледате тия деца?!И как?! Моят едвам на даскало ходи.Сега като са онлайн го будим сто човека - първо аз,после зет ми,после сестра му.И тя,нали си лежи в нас,като става до тоалетна го проверява дали е буден.Разположението на къщата е такова,че неговата стая е на втория етаж и има достъп от етажа на сестра му.И като го мързи да слиза долу в нашата кухня да яде посред нощите , редовно си хапва от хладилника на кака. Аз тайничко оставям разни неща и при тях, то не е много тайно, щото едва ли си мислят ,че е феята на зъбките.
   Днес е получила пратка с поръчани неща за бебето.Леле,хора,наближава!!!Довечера съм канена на ревю на бебешки дрехи.
   Вале,дано няма ефекти от ваксината.Ние се боцнахме със зет ми в неделя сутрин.Аз исках еднодозова,те ме навиха за двудозова.Чели били,проучили.На мен в неделя ми нямаше нищо, през нощта ме разтресе и вчера цял ден изкарах на легло с температура.На зет ми нищичко му нямаше.Ама той е млад.
   Синът ми и той иска да се ваксинира, но без да е потвърдил кардиолога му,не смеем.Неговото постъпване в болницата се отложи заради ситуацията с ковид и това,че се увеличава процента на ковид леглата в болниците .И нашият лекар дава дежурства и в ковид отделение.И ни посъветва да изчакаме,нещата не са супер спешни.

# 55
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Слави има две дози Пфайзер-абсолютно нищо не му стана.Надявам се и да го опазят.Аз малко не бях съгласна,но ММ настоя и тъй...

# 56
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Смърфи, какво става с теб?

# 57
  • Мнения: 3 841
Халоу от немско, банда!

Боже, забравихме как се пътува... Два полета по час и половина и вече сме валат. Уморихме се, бе! Joy
Тук в немско няма тън-мън. Където и да влезеш - проверка на сертификат и чекиране с някаква апликация за локализиране. Ама нямам тази аликация, викам, аз съм турист. О, няма проблем, мадам - ето ви хартиен формуляр. Wink Та много бързо си свалих тази апликация, няма да попълвам формуляр за всяко влизане някъде. Маски - само два вида са разрешени и са сложени по правилния начин. Не видях нечий нос навън. Поне засега, де.

Плами, щерката да изпрати много поздрави от Смърфи на Колумбия. Аз, ако знам какво ми е, няма да съм тук... за съжаление. Опитах в Украйна и БГ, но нищо не стана. Дано на тези тук им светне лампата...

Вале - браво на Мими! Страхотна е тя! Kissing Heart

# 58
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Добро утро!

Хайде на кафе!
Смърфи, да се отчиташ редовно. Успех с изследванията, дано им светне Hug
марулета, у нас, ако някой има проблем с буденето, това съм аз. Сега трябва да пия вентолин на 8 часа и съм го нагласила да е в 8 сутринта, когато на шефа му започва първия час. Инструктиран е да ме буди и го прави детето, защото мъжа ми вече е излязъл, а аз няма да стана Joy
Гушки на всички Hug

# 59
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Добро утро!
Ма ко, как се чувстваш?
Смърфи, стискам палци вече всичко да се оправи 🤞🍀
Валенце, Мими е страхотна ❤️ Изобщо не се съмнявам, че ще ги разбие всичките!
Марулета, как мина ревюто 😁 Как е дъщеря ти?
Плами, как няма да харесат снахата бре, наше лошо няма 😊 Толкова им се радвам, че пътешестват напук на всичката тъпотия с ковида...

Общи условия

Активация на акаунт