Накратко за моята история

  • 3 861
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 14 547
В следващата тема ще планира бебе.

# 46
  • у дома...
  • Мнения: 3 086
В следващата тема ще планира бебе.
Не - бебчИ

# 47
  • Мнения: 6 196
За пързалка не се наемам да гадая, на мен самият са се случвали неща, които ако ги напиша никой няма да повярва, че са истина. Така че до колко е истина историята, авторката си знае най-добре. Но не е нещо невероятно- такива връзки прекъснати по стечение на обстоятелствата, не поради загуба на интерес у единия, изневяра или влошени отношения принципно са си голяма драма. Недоизживяната любов е нещо, към което се връщаш много лесно и откъсването от нея е трудна работа. Получава се едно идеализиране на другия, постоянни сравнения, особено когато имат някакъв контакт- обща компания, общи познати, засичат се в квартала. Така че такива неща са често срещани. Аз самият съм го изживял с бившата си, след първата ни раздяла просто не можах да го преодолея колкото и да се опитвах, така се събрахме отново след време. За това съветът ми е да си го изживее и да не развърта други хора около себе си, това вече наистина не е хубаво.

# 48
  • Мнения: 3 350
Rf22,
И в крайна сметка как преодоля бившата ?

# 49
  • Мнения: 12 848
Авторката не е харесала реакциите и няма да дойде, изтрила си е първият пост. Не че го няма на пет места цитиран из темата...

# 50
  • Мнения: 6 196
Rf22,
И в крайна сметка как преодоля бившата ?

След още няколко години заедно, направо ми се отщя с нея... Simple Smile

# 51
  • Мнения: 774
Авторката не е харесала реакциите и няма да дойде, изтрила си е първият пост. Не че го няма на пет места цитиран из темата...


Еми то се знаеше, че така ще стане. В една предна тема се препотих от съпричастност, хабих се да давам съвети и накрая - ни вопъл, ни стон.
Все едно някакъв луд шета из тоя форум с някакви приумици, пуска фитили и гледа сеир.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 3 036
Заключвам темата.
Абсолютно неуважение към участниците.

Общи условия

Активация на акаунт