Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 711
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 12 155
Мисте, като тръгна за Филибето,  подсети ме, да ти донеса воденички. Sunglasses

# 481
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 289
картофите само измити с четката и мятам във фурната. когато станат готови режа на две, изгребвам вътрешността, мачкам, слагам масълце и сол и връщам пюрето обратно. Simple Smile
точно направих два за обяда на Горинич утре.
метнах и два сладки картофа покрай другите - да се чувства изобилието. Wink
изпекох и лук във фурната. Wink да не иде зян топлината.

абе, за бой сме всичките.

# 482
  • Мнения: 5 782
Ядат ми се кестени! От няколко дни си мисля за тях. Не е ли сега сезона на кестените? Защо не намирам никъде?

# 483
  • Мнения: 13 033
Мистик, уж имат но ги взимат за хоровете, за индивидуално пеене и почти не кара, пише  малко домашни, но разказвателни, английски, пиано и солфеж упражнеия у нас правим. В занималнята май си играят повече:) ма нека де, то и тва е хуабво

# 484
  • Мнения: 1 966
Кви картофи бреееее... знаете ли къде се лепят? И колко се лепят?? Шви дам аз ени картофи...моркови ше рупате... и зеле...

Иначе и рИкия пия, и вино пия, и майонеза пия /и тя беше спомената някъде назад Smile/...
И ся требе да приспивам два броя чавета... ма добре, че са дресирани вече - давам по целувка за лека нощ и единия си ляга усмихнат, другото си взима книжка в леглото... айде.. а колко приказки съм изчела като малкииии, колко песни съм изпялаааа...

# 485
  • Мнения: 12 155
Т****чки  не може ли? Баш моркови ли трябва? Не бъди зла. Stuck Out Tongue Winking Eye

Моето легна, нещо ме притеснява. Днес спа почти три часа, легна преди час. Не ми харесва тая работа.

# 486
  • Мнения: 13 033
Кажете някой сериал, нещо кат Бриджътън така ли беше името?

Последна редакция: вт, 05 окт 2021, 22:15 от JACKLIN*

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Сиросче, дано няма нищо Kissing Heart  Спокойна нощ!

Мързелче, туй ми е все още мечта...да видя детето с книжка Simple Smile мож и да не е в леглото. Ама на...само мечта е.

Стига с тва Едене, че нъл казах, че до утре на обяд няма да ям Grinning

Ади, лека!

# 488
  • Мнения: 1 966
Мадам СирОс, щом вкусовите ви рецептори предпочитат сурови тиквички пред сурови моркови, целият корен е Ваш Stuck Out Tongue

А за съня... наблюдавай го само, не бързай да се тревожиш...

Мистик, то не се знае и моята докога ше чете... а и скъпи пустите детски книги, толкоз пари не ми се дават. Ше я записвам в кварталната библиотека май...

# 489
  • Мнения: 1 191
И аз като Добри мятам картофи на дъното на фурната, после топлипна две, изтърбушвам мекото, сирене, масло, сол, мачкам с вилицата и връщам в люспата...малее. Нали съм самоковско чедо, картофи обичам всякак, хем като малка бях глътнала 5 стотинки и два месеца, само с картофено пюре ме хранеха и пак не са ми втръснали.
Сирос, дано те лъже предчувствието!

# 490
  • Мнения: 12 241
Ядат ми се кестени! От няколко дни си мисля за тях. Не е ли сега сезона на кестените? Защо не намирам никъде?
Тук вече има, но сърце не ми дава да дам 15 лв./кг и само аз да им се наслаждавам. Само аз ги обичам, останалите в къщи да не видят.

Качвам се на парахода и отплувам в страната на сънищата. Каталясах днес. Като се върнах от работа и туршия довършвах от вчера, и пилешко с ориз правих, па и супа, да има. Луда работа.

Последна редакция: вт, 05 окт 2021, 22:21 от 💙 Clo 💙

# 491
  • Мнения: 12 155
Мързело, догодина като те залее продукцията т****чки, ще дойда, да ти направя салата. Ще те видя, дали ще ми се плезиш Stuck Out Tongue Winking Eye


Дано само се притеснявам напразно! Всичко с това дете е по усет. Я разбера, я е късно. Hushed

Пр. Кло, 15 лева за вкус на пръст... верно? Тия познават ли числата?

# 492
  • Мнения: 10 963
Сирос, надявам се, че притесненията ти са напразни.
Но то нали кара нещо в момента, нормално е да му се спи повече.

# 493
  • Мнения: 13 033
Сирос, сигурно си знаеш как да действаш, но аз този път я свърнах Жаки с по 30 капки прополис сутрин и вечер и един сироп Педитус турски и витамин С. Вднага я почнах, и май ще я закрепя.
И по една инахалция с Пулмикорт ма той си е заради предишните проблеми.

# 494
  • Мнения: 12 155
Жаки, при нас бабини илачи не действат. Днес е само със запушен нос, течът спря. Няма Т, няма кашлица, не е китайския дръглив вирус, но това спане... не е типично. Ще си покаже.

Общи условия

Активация на акаунт