Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 385
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 2 715
  • France
  • Мнения: 12 571
Преди 100 години имах шеф - ловец. Идва в агенцията с един чувал с пернат дивеч. Който иска - да си вземе. Ама туй не мога го докосна бе! Искам месото да не мяза на животно, а на ядене.

Просто искам неприятностите да са зад гърба ни. Само това.

# 2 716
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Ени, честита ти красива рожденичка.
Баща и да си купува направо помпа, не пушка и да заздрави дуварите /той знае защо/

Видях жакитата, и аз се зачудих коя е майката и коя дъщерята, а малкото жаки е прелест.

На другите само прегръдки, че забравих какво щях да ви пиша

Фил и аз съм вече като теб, не ям животни-ям месо, то не е животно. Обичам животните, но обичам и да ям месо.

# 2 717
  • Мнения: 12 991
Ам ний бяхме маскиранЕ бе😅😅🤪💀☠
Аз съм рАждала млада, ако голямата беше спазила традицията, скоро щЕх да съм ти зела ника, Бабе😅❤👻 Ма не ще:)

Яна я помня с червена коса, но с тази по- ми ареса, Янче😻

# 2 718
  • София
  • Мнения: 9 551
Изпуснах Жакитата, но видя украсата в дома им. Ако Малката Пандичка я види, ще й останат оченцата в нея. Много обича Хелоуин това дете. Цяла година го чака, наравно с рождения си ден и Коледа.

Днешният ми ден в работата си беше баш хелоуински като изживявания. Паднаха ми се някои клиенти като от кошмарите ми. И една грешка като от кошмарите си също допуснах.

Яни, и ти ли снимка си пускала? Явно всичко пропуснах тази вечер. Окъснях.

# 2 719
  • Мнения: 2 170
И аз в отбора на онези, които не искат да знаят дали храната им е писукала, грухтяла или мучала, преди да се появи в чинията.
Якче, утре да няма помен от болестта!
Чувствам се като хремав тюлен, изгубил смисъла на живота си.Моля, пишете ми на лични ако имате координатите на д-р Хаус, бих се зарадвала и на д-р Куин-лечителката, в краен случай може и на ветеринар.

# 2 720
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Еха, още малко и ще си имаме чисто нова темичка. Ноември и Декември са ми любимите месеци, а нямам никаква представа защо. Сигурно щото през единия имам РД или и аз не знам.

Добри, не прочетох май никъде при вас празнува ли се хелуин.

Карамелчик, виждала съм те вече и тюлен не ти отива в описанието. И аз съм лепнала хрема, сега съм си натъпкала носа с памуци с бадемово масло и малко ми поолекна. Отивам да си взема един душ да отмия всички болести от мене си

# 2 721
  • Мнения: 12 129
НОВА ТЕМА

Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 23:40 от bubanka

# 2 722
  • София
  • Мнения: 9 551
Карамелче, ще те свържа с д-р Дулитъл или с д-р Ох, Боли, ако искаш. С изброените от теб не мога. 😉

Шегата настрана, болните утре да са здрави!

# 2 723

Общи условия

Активация на акаунт