Автустинчета 2🍁2🍁 тема 13

  • 16 648
  • 683
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 004
От октомври е 650лв.
Сега ще получим за септември и затова е 380лв.
Поне така си го обяснявам аз.
Да, Ленка. Качи се, набра се и се опитваше да влезе вътре.
Направо не знам какво ще го правим
 Доста палаво дете се очертава Grinning

Последна редакция: чт, 30 сеп 2021, 10:19 от Лайка

# 16
  • Мнения: 819
Аз не искам да е на 1 дрямка, но тя удължи много интервалите си на будуване и не се получава с 2. Ама и с 1 не се получава.

# 17
  • Мнения: 7 898
3-4 дена бяхме на 1 дрямка, но явно не е готов и пак минахме на 2. Спи по 2 часа на обед и след това будуваше от 2 -8, но беше много измъчена работа. Вечерта пък спеше неспокойно и само се мяташе, докато ако спи 2 пъти през деня вечер спи дълбоко и спокойно. Моя позната с дете на същата възраст сподели същото.

# 18
  • Мнения: 223
Значи служителката ми го е спестила явно...или и тя е толкова запозната.

# 19
  • Мнения: 2 004
Ако имате нужда от ново шише на Авент, в Кауфланд са намалени на 8,50лв големите. Поне при нас бяха намалени, та взех за бебетата.
Може ли да ми кажете дали някоя от вас е ползвала хипоалергенно мляко без лактоза в началото?
Май Савова ползваше такова или бъркам?
Чудя се какво да взема за бебето сега.
Хипоалергенното на нан сега ми попадна на много добра цена и срокът му е още една година, та се чудя дали да заредя от него за бебето.

# 20
  • Мнения: 854
Моето момиченце до скоро беше на Hipp HA. То реално не е безлактозно, а белтъкът е хидролизиран. Алергологът каза, че не е проблем да се дава на деца, които нямат алергия към белтъка на млякота, реално с нищо не биха били ощетени.
Иначе безлактозното вече се води лечебно, обикновено се изписва с рецепта, мисля, че е на Аптамил.

# 21
  • Мнения: 819
Кити, а Теа вече не пие мляко, така ли?

# 22
  • Мнения: 472
А на мен ми идва вече яко до гуша от това скубане. Доспи ли и се и търси тъпата коса да бара и с батко и дори му скубе бретона. И Радина се опита да мине на една спане но не се получава, вечер и тя буйстваше,  риташе, става и плаче....а сега спи от 9.30 до 10.10 и после от 2 до 4.30. Така в 8.30 доволно е в леглото.

# 23
  • Мнения: 854
Кити, а Теа вече не пие мляко, така ли?
Пие, вечер преди сън, но минахме на нормален Hipp. Прецених, че след като хапва всякакви млечни вече, няма смисъл от хипоалергенно АМ.

При нас един ден е с 2 дремки малката, един ден с една. Много трудно заспива за втората, често я пропуска. Започна да спи по кратки дремки от преди, което е поредният знак, че бодърства по - малко, откоркото може да издържи.

# 24
  • Мнения: 819
Кити, а Теа вече не пие мляко, така ли?
Пие, вечер преди сън, но минахме на нормален Hipp. Прецених, че след като хапва всякакви млечни вече, няма смисъл от хипоалергенно АМ.

При нас един ден е с 2 дремки малката, един ден с една. Много трудно заспива за втората, често я пропуска. Започна да спи по кратки дремки от преди, което е поредният знак, че бодърства по - малко, откоркото може да издържи.
Какъв е режимът с едно спане? Как го понася? Колко сумарно будува с 1 и с 2 спанета?

# 25
  • Мнения: 1 355
Не че е задължително, но консултантите по сън препоръчват до 18-я месец децата да имат по 2 дремки дневно, ако детето си иска двете дремки, защо ви е да минавате на една? Онзи ден сутринта стана чак в 9:30 и реших да има само една дрямка (защото Северина си е с 2) и планът беше да я сложа да спи към 21:00, но беше толкова превъзбудена, че в 23:00 още крещеше,та реших за сега повече да не ни го причинявам 😬 Северина вечер ляга чак към 21:30-22 и сутрин става към 8:30, слагам я за първа дрямка към 11:30, спи до 13 и нещо и после пак спи от 16:30-17 до към 18:30 като я будя и двата пъти, страшно шантава работа...

# 26
  • Мнения: 819
Аз не искам да е на 1 дрямка, но не искам и да ляга в 22/23 вечерта. И то заради будуване, а не дълги дрямки.

# 27
  • Мнения: 1 560
Борис сам си мина на 1 дрямка и то доста рязко. Режимът му ми е идеален за момента - става около 8 сутринта, заспива наобяд към 13-13:30 до към 16-16:30. Вечер около 21-21:30 заспива.

# 28
  • Мнения: 819
Минт, значи първо будува около 6 часа, а после 5?
Ния днес я пробвах с 2 спанета. Резултатът е приспиване 1 час за първо спане. Последва 30 минутен сън. Приспиване 2 часа за второ спане. Изобщо не спа. Будува от 10:30 до 18:30 и заспа.
Пълен провал.

# 29
  • Мнения: 854
Преходът за някои деца е много труден. В лекциите се говори, че може и над месец да продължи.
Теа днес ще будува 3 пъти по 4 часа. Много е, но само така успяваме да я приспим за 2 дремки. Първа спа 1ч35мин, а втора 40 мин.
Ellocin, води се по нея. Щом не иска да спи 2 пъти, не се мъчете и двете.

Общи условия

Активация на акаунт