Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 65

  • 22 106
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 4 774
E браво! Ама аз не искам да я сменям JoyJoyJoy


Иринитко, аз за някое коте или кученце си помислих. А за теб - нИ мязаш на баба, но ... ставаш за мама Hug 
Дано се сбъднат всички тайни желания, а най-важното - да сме живи и здрави ние и всички около нас Hug

# 721
  • Мнения: 28 493
height=394]https://assets.bg-mamma.com/attachments/koleda2021/card_127_10_8.png[/img]
Ей го и моя късмет, пак с Вангоби ни се падна бъхтинето!

# 722
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747

# 723
  • София
  • Мнения: 11 116
Добро утро! ❄❄❄

# 724
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747

    Добро да е! А ти що не спиш бре, адашке?
Моето хлапе го взех днес от училище и само като го погледнах - разбрах, че има нещо. Каза, че е кихал през целия ден, непрекъснато. Доведох го, накиснах краката в много гореща вода, дадох витамин Це, сироп с черен бъз, мед; правих топъл шоколад. Сега точи сополи и киха, друго няма; не знам утре дали на школо да го водя или на Ковид тест, че ако го оставя в къщи за ден мога да го върна само с отрицателен тест. Да видим  как ще е тази нощ, ще заредя две глави нарязан лук до главата му - обикновено го вдига на крака за една нощ. Стискайте палци!!!

# 725
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро Simple Smile
Ирко, как е Малчо? Дано е лека настинка и се оправи до сутринта Hug
На всички ви - на някои и на децата ни - Честит студентски празник! Да сме живи и здрави, а студентите - да могат да се върнат в присъствено обучение, за да се насладят на студентския живот!

# 726
  • Мнения: 1 617
Честит студентски празник! Hug Толкова го харесвам!
Ех, защо не бях сега студентка! Макар че е съвсем различно и някак си изопачено от преди!
Но като се сетя каква стриктна читанка бях...Искам студентството от моето време, но с много щипки щурост!
Ирко, ще се оправи Ванко, нещо безобидно е! Ти си взела всички необходими мерки! За лук до главата за първи път чувам Hug
Отде ги теглите тези късмети? Дали ще се повтарят, че ич не искам нова работа и бебе ☺☺
Прегръдки, банда!  Hug

# 727
# 728
  • Мнения: 2 844

Ето го и моето късметче Simple Smile
Ир Kissing Heart стискам палци да е добре Ванко като се събуди!
Честит празник , банда! Един от най- обичаните за мен!

# 729
  • София
  • Мнения: 11 116

    Добро да е! А ти що не спиш бре, адашке?
Моето хлапе го взех днес от училище и само като го погледнах - разбрах, че има нещо. Каза, че е кихал през целия ден, непрекъснато. Доведох го, накиснах краката в много гореща вода, дадох витамин Це, сироп с черен бъз, мед; правих топъл шоколад. Сега точи сополи и киха, друго няма; не знам утре дали на школо да го водя или на Ковид тест, че ако го оставя в къщи за ден мога да го върна само с отрицателен тест. Да видим  как ще е тази нощ, ще заредя две глави нарязан лук до главата му - обикновено го вдига на крака за една нощ. Стискайте палци!!!

Щото лудостта ме гони...
Имах неприятни емоции през деня, такива неща винаги ми се отразяват.
Аз и без друго спя много малко...

Стискам палци Ванко да е кукуряк на сутринта! Flowers Four Leaf Clover

Честит празник на всички студенти - настоящи и бивши!
Като гледам в какво се е превърнал този празник в днешни дни лошо ми става...

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Честит празник!
Ех, какви празници имаше навремето...
В събота сутринта по БНТ1 даваха " Рицарят на бялата дама". Все едно, че никога не съм живяляа по онова време Thinking

Деско, аз вече имам космато внуче Laughing Николая си взеха кучаче и е още бебе, така че, това с "новото" в късмета ми беше ясно от къде идва Satisfied

Банда, нещо не ми се прави днес...и вчера нищо не ми се правеше...изобщо един период на желание за нищоправене се е запътил към мен, а имам работа за всички азиатци  Smiley

Ирко, Ванко-сополанко да се оправя, да не включваме тежката артилерия, изразяваща се в къпки за нос от настърган лук. Действа безотказно, но се чувстваш като огнебълващ дракон.

# 731
  • Мнения: 1 617
И аз имам късметчеее!

# 732
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Банда, мерси за пожеланията и положителната енергия; за пореден път признавам каква сила сме, като сме заедно и се подкрепяме!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Малчо (с крак почти колкото моя) се събуди сутринта и каза "Мамо, аз се чувствам като нов МЪЖ!". Нито помен от ужасната хрема, която имаше десет часа преди товa, от кихането или сополите. Това лукът е страшно лекарство, що не вземе някой да погледне дали и от Ковид няма да ни предпази, ама съвсем сериозно ви говоря. Цял ден докато беше на училище го мислих, като го взех ми вика "Само един път кихнах днес, ама трябваше да се почеша по носа, и затова". Заведох го на парк да побеснее за два часа, като награда. Доволен и уморен го върнах, сега е изкъпан и пише домашни. А аз съм доволна, че и този път се преборихме с някой вирус успешно. Слагам ви кафето и отивам да се подготвя, че имам клас (Зум за предпоследно) след малко.
    Много моля всички с роднини болни да се разпишат, искрено се надявам всички да се подобряват и оздравеят!
              Хубав четвъртък, изчезвам.
                  

# 733
  • София
  • Мнения: 11 116
Ирче, чудесна новина!

Добро утро, ще взема да спретна нова тема... Wink
https://www.bg-mamma.com/?topic=1392827.new#new

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 09:04 от жгмъц

Общи условия

Активация на акаунт