Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 65

  • 22 151
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 844
Честит празник, банда! Честит празник на бургазлийките ни , на Николая! Здрави и щастливи бъдете! Heart
Мими Kissing Heart добре си се разходила и напазарувала! Blush Прекрасни снимки!
Вангоби Kissing Heart ти вече си на работа предполагам Blush
Прекрасна седмица на всички и много Hug

# 706
  • София
  • Мнения: 1 193
Честит Никулден, банда! Честит празник на момичетата ни от Бургас! Честита да е Николая! Живи и здрави да сте! Hug

Като гледам Мими е била на зърнена диета! Grinning

Много съм ядосана на мама. От петък си спря лекарствата. Според нея от тях кашляла повече. Да не ви казвам колко кашля от вчера. Един разговор по телефона от 3 изречения не можем да проведем. След като има сили да ме ядосва, може да се каже, че вече е добре.

Лека седмица на всички! Hug

# 707
  • Мнения: 1 617
Честит Никулден, банда! Hug
Здрави да са Николая и всички именици! Hug На нашите бургазлийки също пожелавам здраве и да са все така дейни и чаровни! Hug
Вангобче, при нас нещата се подобряват! Hug
Скайче, къде се изгуби? Бързо пиши хвана ли...някой рибок? 😉 И какъв 😉

# 708
  • Targovishte
  • Мнения: 5 263
Честит Никулден,банда! Да са ни живи и здрави именниците!

Аз съм на риба у тъщата, а тъстът точи огнена ракия...

Приятна да е и вашата вечер!

# 709
  • Мнения: 5 393
Честит празник на всички празнуващи!

# 710
  • София
  • Мнения: 2 009
Честит празник на всички !
Честит празник на любимия Бургас Blue Heart честит празник на любимите ни момичетата от Бургас Purple Heart
Честита да е прелестната девойка на Иринита Heart
Днес е много динамичен ден , но съм така доволна да работим в обичайната среда!
Спокойна вечер на всички Heart

# 711
  • Мнения: X
Честит празник! ❤️❤️❤️❤️

Иринитке, да е жива и здрава Николая! 🥰

Болните близки бързо да оздравяват!

# 712
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 134
Николинки, Николчо и Николая! Честит празник на всички  и да сме здрави и щастливи
И ние тук сме седнали у Английско да съ почерпим, ама по нашия край е със сьомга😁 и маринована херинга със зелена салата. Аз пия мартини.
Обичам въ!❤

# 713
  • Русе
  • Мнения: 4 775
В края на празника и от мен - честито на всички празнуващи! Да са ни живи и здрав прекрасните чаровни бургазлийки и по-специално Николая - да успява във всичко!
Миленски Hug не ѝ се ядосвай, казвай си "какво пък, на толкова години аз какви ще ги върша" Wink аз така се успокоявам...
Ирко, чудно кафенце си ни спретнала, как си?
О, Белче, как си? Добре звучиш Hug
Скрит текст:
Аз си сложих бустерна доза в петък и уикенда го откарах по традиция с втрисане, температура, болки в цялото тяло и т.н. да ме пита човек защо си го причиних 3-ти път, ама... Днес съм като репичка, че и на масаж отидох Grinning Mладежите в Англия се оправят (или поне така казват)
Чакаме да се появят всички зачезнали девойки, че взехте да липсвате :*

# 714
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
Иринитко, здрава и разумна да е дъщеричката ти, много да те радва! Аз нали съм с десет часа разлика и хич не бях по Никулденско време снощи.

         

# 715
  • София
  • Мнения: 11 121
Добро утро! Simple Smile

Късметчета изтеглихте ли си ? Wink
Ето моето:

# 716
  • София
  • Мнения: 1 193
Страхотен късмет, Жгмъцони! Hug Пожелавам ти от сърце да се сбъдне!

# 717
  • Targovishte
  • Мнения: 5 263
Здравейте, банда! Благодарение на ЖГМЪЦ и аз научих за играта и си изтеглих късметче. А дано!!!

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Бандичка любима, благодаря ви за пожелания за Чаволинка! Искам само да е здрава и да има късмет! Добро ми е детенцето - умничко, послушничко, че и красиво ми се получи Laughing
Вчера се изнесох по най-бързия начин към вилата, че ЛО беше поканил съседите и трябваше да спретна вечерята - чернокопче и прекрасен шаранец, изпържени в смес от цалевично и бяло брашънце.Мммм "Сбогом чиста съвест, здравей лаком г.з!"

КъФ е тоя късмет??!! Какво значи ново бебе??!!
Като се замисля на Силванка и е баш време, ама като се погледна в огледалото Мязам ли на баба? Stuck Out Tongue Closed Eyes



Белче, радвам се, че писа! Two Hearts
Демо, ти не се скатавай!:broken_heart:

# 719
  • София
  • Мнения: 4 141

Ето го и моя късмет 😊.

Общи условия

Активация на акаунт