Питайте! Въпроси с бърза обратна връзка!

  • 45 092
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 015
Сигурно не съм разбрала,че въпросът трябва да бъде зададен конкретно към някого.Затова ще се обърна към Мира-вчера кандидатствах за работа,ще я получа ли този път?

# 721
  • Мнения: 24
Здравей Mira! Бих искала да попитам до 3 месеца ще сменя ли работното ми място?
Благодаря предварително! ❤

Здравей! На твоя въпрос дали до три месеца ще смениш работното място изтеглих О5Ж и 4Ж за сегашното състояние. Развитие 2Ж и краен резултат ОРицар на чашите и усещане Асо мечове. Не, за съжаление е твърде малко вероятно в срока да смениш работата и не че няма да има предложения, може да търсиш, дори да се спреш но определено предложение, но ще се откажеш, няма да ти хареса нещо в него. И по-добре, напълно е възможно там да не са особено лоялни и честни с обещанията, няма да съжаляваш за това.

Здравейте, имам 2 въпроса:
1.Ще имам ли възможност да се върна на работа в компанията, в която съм работила 16 г. и искам отново да се върна?
2.Ще имам ли стабилни доходи, за да покривам кредита за ремонт на жилището си?
Много се надявам на отговор, защото съм в някаква 'дупка' Sad(

Да "побутна" въпросчетата си Simple Smile

Велчен, по отношение на първия въпрос, дали ще имаш възможност да се върнеш на работа, на която си работила 16 години изтеглих: В момента положението е 6Ж, ОПаж Мечове. Рабата там вече не е такава, каквато е била преди и възможностите ти за развитие там са твърде преекспонирани като очаквания. Развитие 9Ж. и краен резултат 4Ч, усещане за крайния резултат О5Ч. Според мен няма да успееш да се върнеш там.

По вторият въпрос дали ще имаш стабилни доходи, за да покриваш кредит за ремонт на жилище? В момента положението О3Ч и 8Ч. Развитие 4Ч и краен резултат ОКралица на чашите, усещане за крайния резултат 5 Ч. Лятото ще е трудно, според мен няма да ти са лесни следващите месеци. Трудният период ще продължи, усещането ще е за застой и липса на развитие. Трябва да мине известно време, за да се види със срок до кога ще продължи. Успех!

Сигурно не съм разбрала,че въпросът трябва да бъде зададен конкретно към някого.Затова ще се обърна към Мира-вчера кандидатствах за работа,ще я получа ли този път?

Папашка, попитах дали ще получиш работата на която си кандидатствала. Доста интересни карти се паднаха Дяволът и 10 Ч като сегашно положение. На тази работа кой те препоръча или я откри, някой роднина ли или фирмата е семейна. Възможно е семейството доста да разчитате също така на тази работа. Интересно ми е как се отиграват картите в настоящето и ще се радвам на ОВ. Развитие 7М и краен резултат Асо пентакли, ущещане за резултата 8М. Да, ще я получиш и ще усетиш голямо облегчение от това. Успех!

Не е необходимо да отправяте персонално въпросите си към мен. Отговарям когато имам възможност и се опитвам да е подред, но още свиквам с формата на форума и имим известни трудности. Може да съм пропуснала някой, за което се извинявам!

# 722
  • Мнения: 667
Здравейте Mira ra явно не съм задала правилно въпроса си , че остана доста назад
Искам да попитам имат ли някакво значение кошмарите ми или са плод на страховете ми?
И още един много важен за мен въпроса .. запопна ли работа ,каквато искам?
Благодаря Петя 🍀

# 723
  • Мнения: 24
Здравейте Mira ra явно не съм задала правилно въпроса ми , че остана доста назад
Искам да попитам имат ли някакво значение кошмарите ми или са плод на страховете ми?
И ако не съм намалена ще запопна ли работа ,каквато искам?
Благодаря Петя 🍀

Здравей, Петя! Попитах какво означават сънищата ти, тъй като ми се стори по-коректно да питаме таро така и те да разкажат "своята история" за твоя проблем. Картите са Кралица Пентакли, Колесницата, 2Ж. Дъното е Асо чаши. Според картите причините са две. Едната причина е физиологична, чрез сънищата ти се освобождаваш от определена натоварваща ситуация в живота си. Може да имаш по-интензивно ежедневие, в момента да ти е по - натоварено и това да се отразява върху съновния живот. От друга страна те показват, че след време ще вземеш някакво решение в което ще промени живота ти, но по тези карти не мисля, че ще е нещо фатално или много стресиращо. Успех!

# 724
  • Мнения: 430
Здравей, Мира.
Имам много близка приятелка, с която споделям всичко. От доста време имам съмнения, че не е искрена, честна с мен. Верни ли са съмненията ми?

# 725
  • Мнения: 2 632

Благодаря, Мира.🙏😇

Да попитам още един въпрос? Каква в причината да спре комуникацията между мен и Тодор? И какво да очаквам от него като действия?

Благодаря! 🙏🌞

# 726
  • Мнения: 113
Здравей, Mira Ra! Искам да те попитам:  за добро  ли ще бъде, ако се преместим в друг дом? Страховете са ми, че това трудно ще се случи. Дали синът ми лесно ще се адаптира към новото място, ако това се случи? Какви са плановете на Ангел за нас като семейство? Ще бъда ли  най-сетне спокойна и щастлива? Казвам се Деси.Благодаря ти предварително!

# 727
  • Мнения: 667
Mira ra Благодаря много за бързия отговор ,но ще си позволя да попитам пак понеже съм много уплашена
Сънувам ,че някои ми казва , че след определено време ще умра и такива подобни за семейството ми ужасно е повярвайте.. 😔 Моля Ви може ли да попитате картите пророчески ли са.Отчаяна съм

# 728
  • Мнения: 4
Mira Ra може ли да попитам как ще се развият семейните ни взаимоотношения със съпруга ми? Мога ли да му имам доверие?
Аз съм Ваня а той Николай .
Благодаря ти предварително
И аз да се побутна

# 729
  • Мнения: 494
Здравейте, Mira Ra.
Мъжът ми Георги води дело от 2 години, убиха баща му на пешеходна пътека.Преди месец отложиха делото,има насрочено второ другия месец.Ще се състои ли този път и ще имаме ли успех в делото?
Благодаря предварително  ♡

# 730
  • София
  • Мнения: 560
Mira Ra,
Ето ме и мен с въпрос към теб.
Казвам се Веселка,47 г. Може ли да погледнеш какво ще кажат картите за моите един-два въпроса?
Първо ме интересува какви са чувствата и намеренията на Любомир към мен /52г/. Защо  прикрива толкова чувствата си към мен и се прави на недостъпен?От година и малко сме заедно, но е много странен на моменти.Благодаря.
Mira ra
И аз да подбутна въпросите си.
Благодаря.

# 731
  • Мнения: 24
Здравей, Мира.
Имам много близка приятелка, с която споделям всичко. От доста време имам съмнения, че не е искрена, честна с мен. Верни ли са съмненията ми?
Здравей, Бреза! На твоя въпрос изтеглих ОСвят, ОСила, Звезда. Приятелката ти не може да се контролира и понякога се "изтърва" в изказванията си. Има си своите "трески за дялане", понякога може да завижда, понякога да злослови, но не е "изпечена" в тези си дела и доста често не го прави умишлено, просто е такава по характер или по-скоро характерът й е проблематичен, но в умерени граници.


Благодаря, Мира.🙏😇

Да попитам още един въпрос? Каква в причината да спре комуникацията между мен и Тодор? И какво да очаквам от него като действия?

Благодаря! 🙏🌞

Каква е причината да спре комуникацията Асо пентакли, ОКралица Мечове, 5Ч. Възприемал те е по-различен начин, но нещо в поведението ти му се е сторило рязко и това го е разочаровало. Освен това Тодор е човек, който следи за интересите си и да му е добре на него, приел е, че вероятно няма полза от комуникацията с теб и се е отдръпнал. Така че причините са двояки.
Дали ще възобнови комуникацията с теб? В момента положението ОКралица мечове, О5Ч. Развите Колесницата, краен резултат 9Ч, усещане за резултата Рицар на чашите. Не, не очаквам да възобнови комуникацията. Може да се видите случайно.

# 732
  • Мнения: 430
Благодаря, Мира! И аз така я приемам.

# 733
  • Мнения: 1 124
Здравей, Мира, моят въпрос е свързан с работата ми. Ще се нормализира ли ситуацията, защото в момента е много напрегнато.Или да си търся ново място?

# 734
  • Мнения: 625
Mira Ra,
Дали ще забременея през тази година?

Мира,
Може ли да погледнеш и моя въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт