Питайте! Въпроси с бърза обратна връзка!

  • 45 078
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 350
Здравейте , на детето ми се появи странен обрив , беше само малко а сега се разнася . Дали е ухапване , на какво се дължи .

Атопична реакция
Така е права сте . Ходихме на лекар , но нещо не ми харесва лечението . Дано да е точното лечение и са отмине бързо . Питах ви по рано няколко пъти ,но игнорирахте въпроса ми . Детето не може все още са говори . Моля ви , кажете ми неврологичен ли е проблема или въобще какъв е . Ше се оправи ли , ще проговори ли скоро . Имам ви доверие и ви моля за отговор и някой да ми даде надежда , че всичко ще се нареди . Че много скоро ще проговори. Какъв е проблема , заболяване ли или просто не желаете да говори . Бъдете благословени Simple Smile
Детето Ви не желае да говори. Всичко е наред иначе с него, изборът му е такъв засега. Не го пресирайте, обичайте го, приемайте го и му давайте безусловна си подкрепа. 🌺
Много ви благодаря , падна ми камък от сърцето . Значи всичко е наред може да говори , той даже не прави и каквото му кажа , нищо не мога да го накарам . Много много ви благодаря

# 661
  • Мнения: 430
И аз да питам: Детето ми ще успее ли да си купи жилище до края на годината?

Здравей, Бреза! Ползвам таро. Какво е в  момента положението: Крал пентакли и 9П. Развитие Паж Мечове. Краен резултат Асо жезли и твоето отношение към резултата 9Чаши. Не си пояснила от какъв пол е детето, ако е мъж, то картите го показват, като човек, способен да си изкарва прехраната, който добре владее материалната сфера, ако е жена, то вероятно съпругът й е човек, който добре се справя с материята. Може просто да е доста добър работник, може и просто да умее да печели пари. По 9П мисля, че е доволен от работата си и от това което постига чрез нея. В развитие виждам разглеждане на оферти, избор, комуникация, може да преглеждат и документи. Допускам, че може да са свързани и с банкова институция. Крайнията резултат е възможност за постигане на желанието и по това как ти ще се отнасяш към резултата, преспективата е добра, защото ще си доволна. Ще се радвам на обратна връзка. Успех!

Mira Ra, благодаря! Имам син-за него питам. Сега е на етап избор, но все не излиза подходящо жилище-по отношение на цена и изисквания. Ако е удобо би ли погледнала дали ще създаде хубаво семейство? Благодаря!

# 662
  • София
  • Мнения: 3 757
Ейнджъл,днес забелязах нещо в тялото ми ,за което прочетох страшни неща в гугъла.Запазих час за сряда за преглед.Да се притеснявам ли?Дали няма да излезе нещо сериозно?
Нямаш причина за притеснение
Давам обратна връзка:ходих на доктор(платих си 100лв,че много се бях притеснила).Всичко е наред!Прегръдка(не намирам емотикона...)

# 663
  • Мнения: 12 473
Радвам се! Късметлийка си! Че д-рите имат неписано правило на бялата престилка - отиде ли при тях клиент - да му се изпише нещо, ако ще и витамини да са..Wink

# 664
  • Мнения: 24
Mira Ra, кога ще започна работа? Ще открия ли правилната за мен, защото доста години се лутам в това отношение...

Здравей! Попитах дали до шест месеца ще намериш желаната работа. Ти в момента работиш ли, защото според картите се занимаваш с някаква дейност, но тя може да е ненормирана, да има нещо скрито в нея. Това може да е работа, на която ти се плаща отделно на ръка или да е свързана с изследване, проучване, дори езотерика. Ще ми е интересно да знам, тъй като нямам никаква изходна информация за теб. Картите за настоящото положение са Рицар Пентакли, Висшате жрица. Развитие Рицар на жезлите. Край Мага, усещане за края Паж пентакли. Ще търсиш и ще имаш възможност да намериш работа на която да проявиш своя творчески потенциал, но ще ти се струва, че длъжността не съответства много на твоите способности. Но принципно там се вижда възможност за развитие в перспектива. Успех

# 665
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Благодаря! Последните две години съм официално безработна, но докато съм вкъщи развивам хобито си - правя сувенири от дърво. Не печеля нищо значително, но обожавам тази работа. За съжаление няма как да се препитавам само с този "бизнес" (особено предвид войната и цените сега), затова започнах обучение в друга насока, в сфера, която е добре платена. Към момента новата посока ми харесва - отдава ми се, разбирам материала и само чакам есента да ме включат в курс за преквалификация (за което да взема и диплома). Тъй като курса е 6 месеца, можеш ли да попиташ картите в следващата година дали ще се реализирам и дали ще успея да завърша курса? Много се надявам да се случи, защото инвестирам голяма сума пари в него и ми е притеснено да не приключа пак от където съм тръгнала...

# 666
  • Мнения: 20
Искам да попитам, някаква промяна свързана с работата ще има ли при мен? Ще си намеря ли работа с добро заплащане или ще си остана на същата позиция?
Здравейте,
може ли някой да ми отговори, много ще се радвам

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 308
И аз да попитам - малко ме е срам от въпроса, но се усещам, че животът отива към недобра посока.
Ще имаме ли успех в предстоящата ми стимулация, която да завърши с бременност и живо и здраво бебче?
Благодаря Ви предварително.

# 668
  • София / Виена
  • Мнения: 185
Здравейте! Интересувам се дали е трябвало да запиша наскоро родения си син с друго име? Сънувах малко преди да родя баба си, която ми каза да го кръстя на прадядо ми (нейния баща), но така и не го направих. Записахме го с името, което бяхме избрали по-рано, но вече няколко месеца по-късно не мога да спя нормално и постоянно имам усещането, че съм направила ужасна грешка и каквото и да си повтарям сякаш е без значение и това ме гризе ужасно. Моля Ви, помогнете!
П.С. Моля, споделете на лично съобщение, при кого мога да отида за София, Варна или Бургас.

# 669
  • Мнения: 667
Mira Ra моля те помогни ми много ме е страх за баща ми много лоши сънища с починали сънувам може да изглежда нелепо, но аз се притеснявам



Mira ra ще попитам нещо отново моля дано не е прекалено.
Постоянно имам кофти сънища въпросите са ми означават ли нещо сънищата ми и ще се случи ли нещо лошо с баща ми Борислав или с някои от семейството ни .. много благодаря за вниманието 🍀Много съм притеснена Петя

# 670
  • Мнения: 294
Здравейте, интересува ме дали ще постъпя правилно, ако приема предложението за нова работа или да си остана на сегашната? Единствено ме притеснява, че заплатата ще ми е по-ниска....

# 671
  • Мнения: 14 436
Mira Ra,моля да ми отговорите на следния въпрос:Ще има ли юредическа раздяла между М. и С. до края на годината?
Предварително благодаря!

# 672
  • Мнения: 19
Здравейте,
#1. От няколко години се опитвам да стартирам онлайн магазин, мой бизнес. Тази година нещата потръгнаха със създаването на сайта, но вървят бавно и заради войната съм притеснена.
Според вас, дали този бизнес, ще потръгне, ще бъде ли печеливш, защото ще вложа пари, които са изтеглени от банка т.е. кредит.?
#2. Другият ми въпрос е свързан с едно място (стара къща, в която са живяли бабата и дядото на съпругът ми). Съпругът ми иска това място, но брат му и баща му нещо се дърпат. Брат му живее в апартамент, който не е лично негов, а все още на баща му, а ние съпругът ми, искахме да построим къща нова на това място. Но така и не се случиха нещата, незнайно защо. Въпросът ми е, съпругът ми О. ще получи ли това място или не? Изобщо да претендира ли за него или да не се занимава с това?
#3. И съжалявам, но доста неща се случиха и бих искала и да попитам още нещо.
Братът на съпругът ми и неговата съпруга с какво мнение са за мен, защото имаме доста пререкания с тях (разбрахме че доста са ни обиждали пред прители от един чат във Фейсбук).
Срдечно благодаря.

# 673
  • Мнения: 7
Здравейте, имам 2 въпроса:
1.Ще имам ли възможност да се върна на работа в компанията, в която съм работила 16 г. и искам отново да се върна?
2.Ще имам ли стабилни доходи, за да покривам кредита за ремонт на жилището си?
Много се надявам на отговор, защото съм в някаква 'дупка' Sad(

Последна редакция: нд, 15 май 2022, 09:51 от Valchen

# 674
  • Мнения: 67
Здравейте, ако имате възможност, моля отговорете ми.
Страхувам се за семейството си - за съпруга си и децата си ....  
От както останах без работа от 2 месеца се въртя в омагьосан кръг ...
Страх ме е че трудно ще си намеря работа, че няма да се справя когато започна работа и ще ме изгонят .... Страх ме е че нещо ще преобърне живота
на всички, заради мен ....
Кога ще изляза от това състояние?
Имат ли основания страховете ми? Казвам се Цонка

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт