Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 4

  • 76 568
  • 845
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 749
Моя е 1994 модел, с една приставка е. Доволна съм! Лятото минавах само мишници и почти нямам косъмчета вече, от 2 месеца щракам и други зони и виждам ефект и там.

# 76
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Здравейте,идвам да се похваля с успешно завършена първа процедура с новия ми фотоепилатор.
В крайна сметка се спрях на модел Бри953 .От мерак,даже не изчаках и "черния петък.

Вчера се епилирах,а днес се "светнах" Отне ми 20-30мин за всички зони,но от страх да не повторя сигурно не съм затъпвала на 100% добре,но ще му хвана цаката.
По 'съвет' на машинката изплзвах 4 степен за всички зони,но тъй като не усетих кой знае какъв дискомфорт,мисля следващата процедура да направя на 5 ,освен интим.


п.п.За всички с нови фотоепилатори- да не забравите да си удължите гаранцията на 5год.

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 19:58 от *Л-и-я*

# 77
  • Мнения: 30
Здравейте! Искам покрай черния петък и аз да се сдобия с един фотоепилатор. Засега съм се спряла на SC1998/00 и BRI953. Кой от двата бихте ми препоръчали? Виждам, че 1998 работи само с кабел, докато другият има и батерия (което според някои уж е по-добрият вариант). От друга страна, BRI953 ми изглежда по-"безопасен" (т.е. технология SenseIQ, сензор SmartSkin и пр.). Като цяло, бих се радвала и да ми препоръчате нещо друго, което е изпитано. Таванът на бюджетът ми около е 1000 лв., т.е. склонна съм да дам и малко повече парички, ако ще е за сметка на качество и безопасност.

# 78
  • Мнения: 5 832
Момичета, разликата между различните модели Лумеа е само в приставките и евентуално някоя напълно безполезна функция. С кабел ли е, няма никакво значение дами ще е модел от 350 или от 600 лева, не си нагърмявайте излишно парите. И аз идвах да кажа, че мернах в Метро на много добра цена, само не загледах с кабел ли е или с батерия.

# 79
  • Мнения: 50
Здравейте момичета 🤗
Тъй като използвам фотоепилатора и в зоната на мустака се чудя дали е проблем да мажа лицето си с избелващ крем?

# 80
  • София
  • Мнения: 3 730
Избелващи крем ползвам само зимата- имам петна около очите.
На мустака маже да се ползва също само ако няма излагане на слънце.

# 81
  • Мнения: 13 359
Здравейте момичета 🤗
Тъй като използвам фотоепилатора и в зоната на мустака се чудя дали е проблем да мажа лицето си с избелващ крем?
Нещо дето прави кожата фоточувствителна (а избелващите предимно са такива), не бих го съчетала с фотоепилация. Още повече че щом ще се ползва избелващ крем, вероятно вече има налична нежелана пигментация, т.е. и склонност към такава.

# 82
  • София
  • Мнения: 639
Аз веднъж пробвах да се светна на мустака (с приставката за лице) и имах чувството, че ми светна в мозъка и повече не съм се опитвала

Здравейте момичета 🤗
Тъй като използвам фотоепилатора и в зоната на мустака се чудя дали е проблем да мажа лицето си с избелващ крем?

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 75
Здравейте, Дами!
Отдавна ви чета и размишлявам върху написаното от вас. Днес си поръчах BRI921 и го чакам с нетърпение! Innocent
И за да не е само празни приказки този пост  - да споделя, че е намален в Технопполис на 399 лв. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 84
  • Мнения: 30
В Техмарт са намалили BRI953 на 597 от 700 лв. Заслужава ли си според вас или да изчакам и в другите магазини да го намалят за черния петък?

# 85
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Точно от Техмарт взех моя Бри/953 за 575 лв преди две седмици .

# 86
  • Мнения: 13 359
Все се каня да питам, тези модели Лумеа които са със сензор за цвета на кожата позволяват ли ръчно да се зададе степента или винаги е каквото определи сензорът - такова?

# 87
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Уредът ти препоръчва коя степен е най-подходяща ,но ти можеш да избереш на каква степен да го ползваш.

# 88
  • Мнения: 13 359
Благодаря, не ми беше съвсем ясно а пък уж четох...
Замислям се около черния петък за нова Лумеа, моята е на 5-6 години вече и по някакъв начин съм успяла да прецакам металния отражател отпред на приставката, хем внимателно го почиствам според инструкцията. Някой друг има ли подобен проблем?
Стои като надраскан и явно не отразява достатъчно от светлината, защото се нагрява при работа до степен да ми пари при допир. Добре че отдавна съм само на поддръжка че е много досадно да трябва да спирам няколко пъти и да го изчаквам да изстине. Освен че щом очевидно отразява по-малко от светлината, си мисля че ще е ефективно все едно работя на по-ниска степен. Доколкото знам, не се подменя нищо по тези епилатори, та опцията е нов или да си го търпя така, но взе да ми писва вече че ми удължава много времето за процедури.

# 89
  • Мнения: 23 233
Natka, това точно се сменя и преди струваше 35лв.(обикновената приставка без сензори)В сервиза на Филипс ще ти кажат.

Общи условия

Активация на акаунт