Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 4

  • 73 795
  • 845
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 721
Не ви ли гори много на интима?Аз не издържам🙄

# 46
  • Мнения: 22 914
Не ви ли гори много на интима?Аз не издържам🙄
На коя степен?

# 47
  • Мнения: 1 651
Аз на интима минавам на 2-ра степен и гледам първо там да мина, за да не в прекалено загрял .

# 48
  • Мнения: 12 801
Не ви ли гори много на интима?Аз не издържам🙄
До кожа си е на кого колко ще му пари, индивидуален праг, но и доста от нас имат по-тъмна пигментация точно там и просто няма как да се работи на високи степени заради нея. Няма разлика дали кожата е по-тъмна заради тен от слънце или просто си е така, меланинът си е меланин и поглъща светлината.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 721
Не ви ли гори много на интима?Аз не издържам🙄
На коя степен?
Ами аз с минавам навсякъде на 5 степен,кожата ми е много светла. Значи интима на по-ниска трябва така ли?😊

# 50
  • Мнения: 22 914
Ами щом пари и не се издържа в никакъв случай не бива да се допуска.Аз всяка част на тялото с различна правя, следя усещанията.Горила съм се 2 пъти , въпреки опита, който имам.
Интим даже на 3-та минавам.

# 51
  • София
  • Мнения: 5 721
Ще опитам и аз на 3, на 5 определено не се издържа. На крака и подмишници минавам на 5 и нямам проблем.

# 52
  • Мнения: 1 088
Момичета, в Техномикс виждам модел PHILIPS BRI950/00 с най-голяма отстъпка, -38%.



В темата тук видях да се споменава и 1998.
Проучих, но като пълен новобранец ми е трудно да реша. На най-евтиния BRI950 пише: Генерира > 250 000 импулса, а на BRI958 (който също е намален) - може да генерира до 450 000 импулса.

Като гледам иначе, са сравними. Скъпият BRI958 има повече приставки, но и двата например работят и на кабел, и без. Заслужават ли си 330лв повече за този с повечето импулси? Ясно, че ще има по-дълъг живот, но...

Иначе имам добри резултати от фото (с изключение на интим и горе-долу подмишници) и за големите зони не ми трябва много силна мощ.

# 53
  • Мнения: 22 914
Мощността и броят на импулсите са две различни неща.

# 54
  • Мнения: 1 088
Ок, не виждам разлики в мощност, гледайки описанията. Времетраенето на процедура е еднакво на зона също. Единствено гореописаните импулси (и приставки).

# 55
  • София
  • Мнения: 641
Момичета,  какви очила си взимате за фотоепилация?

# 56
  • Мнения: 22 914
Момичета,  какви очила си взимате за фотоепилация?
За Лумеа няма нужда

# 57
  • София
  • Мнения: 641
Момичета,  какви очила си взимате за фотоепилация?
За Лумеа няма нужда
А за  IPL Braun Silk-expert PRO 5 PL5137MN необходими ли са очила?

# 58
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Имате ли впечатление дали на Черния петък намалят цените на фотоепилаторите или да не го чакам?

# 59
  • Мнения: 250
Имате ли впечатление дали на Черния петък намалят цените на фотоепилаторите или да не го чакам?

Аз си взех моя фотоепилатор (Bri921) миналата година Ноември, но не съм сигурна точно Черен петък ли беше (по-скоро май малко преди него) и беше намален от 599 на 379. В момента в същия магазин (Зора) виждам, че е 459лв. Т.е. горе долу може да прецениш каква разлика евентуално да очакваш и дали ти се чака. А и май промоции изкачат и без повод, мисля по-напред в темата бях чела за Кауфланд.
Може би си струва да изчакаш 1 месец - реално погледнато за това време ще "изгубиш" време само за 2 процедури, но зимата предстои и време за святкане - много... Wink

Общи условия

Активация на акаунт