Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 4

  • 73 812
  • 845
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 922
Здравейте, преди около месец се сдобих с фотоепилатор Браун, но не съм го тествала, дали е подходящо сега да тегля един бръснач и да светна при положение, че другата седмица вероятно ще имам няколко дни излагане на слънце? Какво да очаквам след това? Ще пораснат и ще окапят или няма да пораснат? Или ще пораснат и няма да окапят (в този случай мога ли да ги скубя?)
Изчакайте малко след плажа и тогава започнете.Бякои от космите ще
опадат след 10-15-20 дни, други не, защото не са били в подходящата фаза за третиране.
Космите ще растат, няма да окапят веднага.

# 16
  • Мнения: 140
Здравейте, влизам с един бърз въпрос. Взех си днес Philips BRI922/00, обаче виждам, че на основната приставка няма никакво стъкло или покритие/филтър (можеш да си мушнеш пръста през нея, когато е свалена). Нормално ли е да е така или е някакъв дефект? Има още една приставка, която е за лице, но тя си има червено стъкълце на нея. На кутията и двете приставки са изобразени с червено стъкълце отпред на тях.

# 17
  • Мнения: 250
Аз ползвам Philips BRI921/00 и е по същия начин - основната приставка няма стъкълце, а приставката за лице има. Мисля, че стъклото върху самия фотоепилатор има защита, а втората приставка е допълнително защитена със собствено стъкло заради по-чувствителните части, за които е предвидена.

# 18
  • Мнения: 140
Аз ползвам Philips BRI921/00 и е по същия начин - основната приставка няма стъкълце, а приставката за лице има. Мисля, че стъклото върху самия фотоепилатор има защита, а втората приставка е допълнително защитена със собствено стъкло заради по-чувствителните части, за които е предвидена.


Ясно. Много благодаря за бързия отговор! Ще го тествам спокойно близките дни.


Може ли дамите, които имат приставка за интимна зона да споделят тя има ли стъкълце или е като основната - без. По-малка ли е сравнена с основната приставка? Като цяло има ли смисъл от нея и ползвате ли я, защото четох из старите теми, че доста от вас си използват основната приставка за всички зони, вкл. интимна, под мишници и т.н.Обмислям дали да не се сдобия с нея.

Последна редакция: вт, 24 авг 2021, 23:48 от deni44ka

# 19
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Има стъкълце. Понякога я ползвам, понякога не.

# 20
  • Мнения: 85
Здравейте! Обмислям закупуването на фотоепилатор на Philips. Прочетох част от мненията тук, но имам няколко въпроса. Ще се радвам, ако тези от вас със сходен на моя опит споделят мнение Simple Smile

- Имам 10 процедури фотоепилация на крака в студио (последната беше през юли). Трябва ли заради това да правя първите процедури с фотоепилатора в различна от стандартната честота? Например да не са през 2 седмици, а през 3?

- Знам, че бенките трябва да се избягват, но имам зони, на които ще ми е по-трудно (например ръцете). Как действате вие - ползвате ли бял молив, покривате ли ги с нещо или просто се стремите да не минете през тях?

Благодаря преварително Simple Smile

# 21
  • Мнения: 22 922
След 10 процедури фото има ли останали косми? Ако има ще е много странно.
Малките бенки не ги прикривам.

# 22
  • Мнения: X
Редактирам въпроса си:

В зора Бри921 е с 3 години удължена гаранция. Влезнах в сайта на Филипс и въведох, че днес съм закупила този модел. Това ли само се изисква, за да гаранцията да ми е валидна? Някой да е регистрирал уред с удължена гаранция?

Последна редакция: чт, 02 сеп 2021, 13:39 от Анонимен

# 23
  • София
  • Мнения: 1 163
В Praktiker фотоепилатор Philips Lumea SC1994 е 350лв+10точки,който се интересува.

# 24
  • София
  • Мнения: 641
Здравейте!
Braun Silk·Expert Pro 5 PL5137MN
Купих този епилатор за дъщеря ми която е почти на 18 години.
Ще съм Ви много благодарна , да ми препоръчате очила с много добра защита!

# 25
  • Мнения: 7 987
Здравейте! Моят филипс като го включих сега само мига. Пробвам няколко пъти, но все мига. Преди се беше случвало веднъж така, но май като изключих и включих се оправи. Развален ли е? Ползван е само 4-5 пъти.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Здравейте! Моят филипс като го включих сега само мига. Пробвам няколко пъти, но все мига. Преди се беше случвало веднъж така, но май като изключих и включих се оправи. Развален ли е? Ползван е само 4-5 пъти.
Така прави, когато няма хубав контакт с приставката. Махнете я и почистете добре с кърпичката. Стъкълцето, диодчетата всичко...

# 27
  • Мнения: 7 987
Здравейте! Моят филипс като го включих сега само мига. Пробвам няколко пъти, но все мига. Преди се беше случвало веднъж така, но май като изключих и включих се оправи. Развален ли е? Ползван е само 4-5 пъти.
Така прави, когато няма хубав контакт с приставката. Махнете я и почистете добре с кърпичката. Стъкълцето, диодчетата всичко...

Много благодаря! Изглеждаше идеално чист, но всъщност на стъкълцето имаше едно много малко петънце. Почистих и тръгна.

# 28
  • Мнения: 7 987
Пфф, след първото святкане (едно натискане на бутона), пак започна да мига... Друг път ще го мъча пак.

# 29
  • Мнения: 247
Пфф, след първото святкане (едно натискане на бутона), пак започна да мига... Друг път ще го мъча пак.
Ако е гаранционен го занесете да го видят. Щом след 1 святкане прегрява, има някаква повреда.

Общи условия

Активация на акаунт