Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през юли

  • 77 581
  • 3 025
  •   1
Отговори
# 2 970
  • Мнения: 12 206
Мързелче, честит рожден ден и от мен! Бъди здрава и не позволявай догодина да засаждат повече от един корен тиквички на село.

От сутринта сме без вода, заради авария на водопровода. В тая жега не ме питайте как се оправям. Бяха ми на гости цялото роднинско войнство, рождения ден на малката празнувахме, който беше през седмицата. Сега съм като претрепана, няма нито една чиста чиния или прибор. Стои всичко на купчина под мивката и чака. Поне храна остана бол.

# 2 971
  • София
  • Мнения: 13 882
Кло, да дойдем да помогнем с храната, ще си измием чиниите.
Да ти е живо и здраво детенцето.

# 2 972
  • Мнения: 1 455
Мързелче, честита да си!
Кло,честит празник и на твоето детенце!
Балонче,тъкмо щях да те издирвам!Голям сладур е твоето мъжле! Hug
Съншай,как е дечко?
Мисте,със снощните снимки ме прободе в сърцето!Много ми хареса,направо се пренесох и аз там с чашата вино..
И мъфините ми изглеждат чудно!
Стискам палци мамата на Карамел да оздравява вече!

Аз нещо едва си стоя на краката.Ужасно изморена се чувствам, такова нещо не е било.100 кафета изпих,че и Кока Кола си сипах и не,все тая е.

# 2 973
  • Мнения: 12 206
Аз чинии мога да мия, проблемът е в липсата на вода. Обещали са до довечера да я пуснат. А помощници приемам.

# 2 974
  • София
  • Мнения: 9 606
Кло, да ти е жива и здрава наследницата! Само добро да среща в живота си!

Балонита снимки на Малък Балончо ли е пускала? Изпущих начи!

Аз днес съм на работа и пак ме скапаха. Мрън!

# 2 975
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Панде, ко пък толкоз се активизират в жегите?
Как е малката? А майка ти?

Кло, издържала си Wink ЧРД! Да е здраво детенцето!

Сипах една кола..не се стои, ама ми е мъка вече, че иде понеделник Head Band

# 2 976
  • Мнения: X
Панде, не съм пускала снимки на Дзверо, ако успея да му щракна многострадалната физиономия довечера, може и да пусна.
Пия кафе и работя, ама не ми се работи чакам да си избутам тоз договор и после не ща да видя ни една българска звИздъЪ инфлуенсър. То бива самочувствие, бива превземане, бива да си продаваш г@з за пари    ама поне го прави кадърно. Rage

# 2 977
  • Мнения: 4 893
Мързел,жива и здрава да си! Нося ти цветя!


Не вярвах,че пак ще цъфнат,като видях хазайна как джалатската ги оряза,ама те упорити.

Кло,весел празник и здраве!

# 2 978
  • sf
  • Мнения: 10 195
Размазах се от жега. Поработих, спах, ще простирам и пак ще полегна. 😆

# 2 979
  • Мнения: X
Кло, да ти е живо и здраво порасналото момиче!

# 2 980
  • София
  • Мнения: 9 606
Мисте, и при двете е без промяна на този етап. Работим по въпроса. Благодаря, че попита! Hug

Ааа, Балонитке, не съм изпуснала значи все още. То не пречи когато качиш  да изпусна де. Laughing

Ето от мен една стара снимка - Фейсбук ми напомни. Тук Малката Пандичка е на около 8-9-10 месеца. Ще трия после.
Скрит текст:
Animal Panda Face

Последна редакция: сб, 31 юли 2021, 20:57 от Pandachina

# 2 981
  • Мнения: X
Малката Панда е бонбон, а тебе изобщо не те обичам, Кльоща такава!

# 2 982
  • Мнения: 9 944
Влизам баш навреме.
Сладка, малка Пандичка и нежната й майка 😍
Честит РД на малкото Кло! Вярвам празникът е бил много весел.

Днес почти успях да го докарам до 'изкуството да не правиш нищо'. Лошото е, че трябва да се излиза.

# 2 983
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
...
Пия кафе и работя, ама не ми се работи чакам да си избутам тоз договор и после не ща да видя ни една българска звИздъЪ инфлуенсър. То бива самочувствие, бива превземане, бива да си продаваш г@з за пари    ама поне го прави кадърно. Rage

вЕрвам ти. Simple Smile някой беше пуснал сръбското мнение за инфлуенсърите Wink
Скрит текст:
у нас им викаме "сере у нета за паре!"

# 2 984
  • Мнения: 12 206
А никакво излизане, въпреки, че не е жегата от вчера, ще си стоя опъната на стол в двора. Полъхва приятно.

Малката Пандичка е страхотен бонбон, а за мама няма нищо да казвам, наистина си Кльоща. Завиждам благородно. Да сте здрави само.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт