Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през юли

  • 77 645
  • 3 025
  •   1
Отговори
# 2 955
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 297
записах си.
да се оплача и тук - дзвЕра иска пица. а на село доминос и попай няма, та... сещате се, нали?
Sad мъка!

# 2 956
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Честита да си, Мързелче!
Хубав уикенд, дами!

# 2 957
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Пържих...св.дроб, месце и дом.кюфтета - заешко+телешко малко Stuck Out Tongue Winking Eye  плюс огромна салата, чушките от вчера, па и Бургаско и олеллемайкозащосигопричиних Head Band  ся се оттеглих достойно Grinning

# 2 958
  • Мнения: 14 840
Какви фестивали ще има в Бургас,даимсеневидиищуротиите! Цял ден звъня,от 4-ти до 6-ти ок,но 7-ми и 8-ми никакъв шанс. Еййй изнервих се! Имам 24 разговора и ни-що! Фестивали... Confounded

# 2 959
  • Мнения: 5 782
Елиф, благодаря за рецептата!
Скрит текст:
замених бялото брашно с пълнозърнесто, олиото със зехтин,но пак станаха много вкусни. Добавих и малко настърган кашкавал

# 2 960
  • Мнения: 10 005
Разкошни са станали, Сис! Браво! Тоя твоя мъж на ръце трябва да те носи.

Аз между другото бях заменила част от бялото брашно с ръжено. С пълнозърнесто също съм правила, но нямах в момента.

Разглеждах рецепти за десерти с извара. Ще пробвам скоро някоя.

Ени, много тъпо така. А и какви фестивали, при започналите наново да растат ковид заразени?! Дано успееш да намериш нещо, все пак.

# 2 961
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 297
Скрит текст:
Разкошни са станали, Сис! Браво! Тоя твоя мъж на ръце трябва да те носи.

Аз между другото бях заменила част от бялото брашно с ръжено. С пълнозърнесто също съм правила, но нямах в момента.

Разглеждах рецепти за десерти с извара. Ще пробвам скоро някоя.

Скрит текст:
Ени, много тъпо така. А и какви фестивали, при започналите наново да растат ковид заразени?! Дано успееш да намериш нещо, все пак.

опитай този Wink
https://www.bg-mamma.com/?topic=297129.195

следя си две майсторици, защот рецептите им са простички, няма от колибри мляко и от жаба пух и се правят без космически техники  технологии. Simple Smile

# 2 962
  • Мнения: X
Чета ви ам ме мързи да пиша. Simple Smile
Мързелче, здрава и щастлива да си!
На момичета с болните дечица бързо оздравяване им желая Heart На тези с болните роднини и мъжове, здрави нерви Hug
Малкото ще ме побърка, не знам как да реагирам уж малък, уж обяснявам, уж знам че не бива да се смея ама то няма как Joy Идва, удря ме и после допълзява до ъгъла и гледа жално стената. Само да вметна, че никога за краткия му живот не е наказван така и не знам откъде изобщо му идва тая идея.

# 2 963
  • Мнения: 5 782
Бабълс ,🤣😅! Самонаказва се!
Беболина пък като й кажа не пипай това/ онова, най-демонстративно насочва пръстче и гледайки ме в очите докосва забранения предмет! Изобщо не слуша!

# 2 964
  • Мнения: 1 498
Преди да се оттегля в будоара си на заслужена почивка, да честитя на Мързелина Тиквичкова рд! Да си жива и здрава, момиче, и запази в течение на времето, свежестта и жизнерадостта си! 🌷🌷🌷Весел празник и наздраве! 🍀

# 2 965
  • Мнения: 1 968
Много благодаря на всички за честитките и пожеланията!!!

# 2 966
  • Мнения: X
Сиси, мисля че от рано ме подготвя за етапа тийн ...."Ще си правя каквото искам, пък после ще си търпя наказанията" Joy

# 2 967
  • Мнения: 18 384
Изтървах ви аз, пишете много и не мога да ви настигна. Надявам се, че всички са добре и се радвате на отпуските. Simple Smile

# 2 968
  • Мнения: 1 498
Лори, не всички са в отпуск, има и работещи, и то в събота! 😀За тиквения медал! 😀

# 2 969
  • София
  • Мнения: 14 125
Супер изглеждат мъфините и на двете ви.  Аз правя едни, които стават доста вкусни, но не са точно мъфини. Ползвам кори, понякога тънки, понякога бутер. Оформям ги във формите като кошнички и ги пълня със смес от гъби (запържени), шунка на кубчета, яйце и извара. Пека,  поръсвам с кашкавал и пак запичам.
Ще пробвам и показаните утре.

Общи условия

Активация на акаунт