Слънцето все по-силно грее, в коремчето на мама ОКТОМВРИйчето лудее! - Тема 10

  • 30 034
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 316
Ели, честит рожден ден! Желая ти много здраве и щастие, а на  есента жив и здрав малък мъж.

CardyR, стискам палци всичко да е наред

# 721
  • София
  • Мнения: 4 718
Оранжева течност от зърното на едната гърда.... 😳?

# 722
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 054
Тези реф.ст-ти са при кръвно изследване,правено в Цибалаб.В урина не съм пускала.Отпред са моите резултати,отзад - границите.
Белтък и Албумин      Профил   *   *
Общ белтък (Total protein)      64.30   g/l   64.00 - 83.00
Албумин (Albumin)      36.20   g/l   35.00 - 52.00

# 723
  • София
  • Мнения: 872
Оранжева течност от зърното на едната гърда.... 😳?

Вероятно коластра. И на мен ми се случва, особено ако съм яла повече мазно сирене Simple Smile

Вземи си подплънки за кърмачки, те вече са неразделна част от мен Grinning

# 724
  • София
  • Мнения: 1 369
Оранжева течност от зърното на едната гърда.... 😳?
Така... Да поразсъждаме логично малко..
Какво би могло да тече от женска гърда?
А) портокалов сок
Б) антифриз
В) коластра

*Ще ме исфинявате...нали... Rolling Eyes

# 725
  • Мнения: 1 428
Аз залагам на Б и дано,че бая е поскъпнал

# 726
  • Мнения: 452
Елислава , честит рожден ден ! Много, много щастие  ,здраве и едно голямо пухкаво бебенце на финал .

Момичета истински ме забавлявате Joy а защо да не е и А -портокалов сок Rolling Eyes

# 727
  • омъжена
  • Мнения: 589
Тези реф.ст-ти са при кръвно изследване,правено в Цибалаб.В урина не съм пускала.Отпред са моите резултати,отзад - границите.
Белтък и Албумин      Профил   *   *
Общ белтък (Total protein)      64.30   g/l   64.00 - 83.00
Албумин (Albumin)      36.20   g/l   35.00 - 52.00
да благодаря Ели и Честит Рожден Ден. 🥳🎊🎉🌷💐. И моите са кръвни но са от болницата. Взех си болничния за 20дена са ми го пуснали. Трябва да се обаждам по рано на АГ то. Да нямам прекъсване. Да ви кажа слушаха пак тоновете и си направих видео. Толкова е миличко и приятно 🥰🥰🥰🥰

# 728
  • Мнения: 1 111
И да допълним, че на всяка жена коластрата е различен цвят Simple Smile по-жълто, по-оранжево... Да не се стряскате.

Оранжева течност от зърното на едната гърда.... 😳?

Вероятно коластра. И на мен ми се случва, особено ако съм яла повече мазно сирене Simple Smile

Вземи си подплънки за кърмачки, те вече са неразделна част от мен Grinning

# 729
  • Мнения: 2 029
За инсулиновата резистентност само да вметна, че не е задължително да върви с поликистоза. Да, най-често се проявяват заедно, но аз например намам второто, за щастие. Дано така се задържи, че имам приятелка с такива проблеми и е голяма мъка. Много й съчувствам. На мен даже нямаше да ми я открият ИР, ако не бях настояла да ми пусне обременяване, тъй като съм изглеждала перфектно, нямала съм оплаквания. Е, да, но се оказа, че макар и да не личи, проблемът си го имам, човек няма как да избяга от генетичната си обремененост. Simple Smile

# 730
  • Мнения: 398
Ели честит рожден ден ! Бъди жива и здрава ! Много , много щастие , късмет и любов ти желая ! 💚💐☘❤❤
Карди стискам палци всичко да си е наред и скоро да си си вкъщи !❤☘💐

# 731
  • София
  • Мнения: 4 718
Оранжева течност от зърното на едната гърда.... 😳?
Така... Да поразсъждаме логично малко..
Какво би могло да тече от женска гърда?
А) портокалов сок
Б) антифриз
В) коластра

*Ще ме исфинявате...нали... Rolling Eyes
За оранжева не бях чувала!

# 732
  • Мнения: 399
Яренце искрено ме разсмя😂
Ели, честит рожден ден!
Сега да ви се похваля, днес след много размисли, умувания на 3 жени (аз, майка и сестра ми) се спряхме на количка cybex balios S и я купихме. Хареса ми,  че е компактна,  маневрена,  лесно се сгъва. Децата вкъщи всички много я харесаха😁. Баткото даже ми помогна да я сглобим☺
И нещо, което днес много приятно ме изненада : трябваше да си сменя талона на колата, отивам в КАТ Пловдив,  пред мен имаше поне 15 човека,  вътре жега , не се диша. Веднага един мъж се обърна към всички и попита дали има някой нещо против да пуснат бременна жена , веднага всички се съгласиха.
Стана ми много мило, благодарих на всички ☺

# 733
  • Мнения: 1 266
Ели, честита да си!
Елмазче, честита количка, да ти е на късмет 🍀
Аз днес водих големия на ортодонт, но часът беше в най-голямата жега и сега не съм много ок.
Тъй като от седмица поддържам 120/80, което на мен ми е високо и по-висок пулс, се чух с док. Каза, че за такова кръвно не може да изпише медикамент за кръвно, но да си взема Седатон да взимам 3х1, заедно с Магнерота, който пия 3х2.

# 734
  • Мнения: 1 839
Емазче, честито, и ние взехме същия модел😁
Аз пък съм много зле с кръвното тия дни, но не е високо, а обратното, ниско и с близки граници-90/60-70,предимно сутрин ми е такова и трудно успявам да го вдигна..

Общи условия

Активация на акаунт