Слънцето все по-силно грее, в коремчето на мама ОКТОМВРИйчето лудее! - Тема 10

  • 28 046
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 409
Happy и аз от 2-3 дни го усещам ниско долу и болезнено, в 23 г.с. ако има значение това.

# 46
  • Мнения: 1 428
Оо хич не се притеснявайте моят ме дъни все едно ще изскочи между краката ми така е едно болезнено все едно ме боде последбия път беше с лактите днес ще видим с какво е

# 47
  • Мнения: 417
Момичета ,има ли някакъв крем нещо да се намажа ,снощи пак получих схващане крампа ,и днес цял ден ме боли крака ,куцам.

# 48
  • Мнения: 151
gigova, на мен за схващанията ми я изписаха магнезий. Приемаш ли ти?

# 49
  • Мнения: 80
Пиете ли магнезий?
Момичета ,има ли някакъв крем нещо да се намажа ,снощи пак получих схващане крампа ,и днес цял ден ме боли крака ,куцам.

# 50
  • Мнения: 1 266
На мен заради екстрасистули и крампи ми изписаха Магнерот 3х2 и отделно док ми препоръча да хапвам риба, по 2/3 лъжици сусамов тахан с мед, ядки и общо взето храни богати на магнезий. Като че ли намалява, поне вече не са всяка нощ.

# 51
  • Мнения: 1 428
Ей сега се връщам от преглед контракции ами има си били подготвителни вече съм в 7 месе ( края на 27ма) измериха ми шийката 3.35 и не ми дадоха утрогестан изместихя ми термина 27 септември бебе расте стабилно,кръвоток е перфектен

# 52
  • омъжена
  • Мнения: 589
Хариомче и на мен ми изместиха термина 28септември. Но казаха,че за секциото ще си се придържат за 6.10. моя бебчо също е ниско долу. 🙂 Днес се събудих със синка на лявата ръка,а дясната подута. АГ каза на 2.07да отида. Иначе и на мен ми промениха часа за жк . 1път трябваше на 25 сега ще е на 30

# 53
  • Мнения: 228
Привет в новата тема Simple Smile Аз от 2-3 дни се будя с подути пръсти на ръцете, не много подути, но все пак. Интересно, че вечер спихват. Краката лятото така или иначе ми отичат от жегите, особено ако съм седнала дълго време. При тях не констатирам разлика от предишните лета.
Видях, че обсъждате бебешки гнезда. Знам какво представляват, виждала съм, но къде намират приложение? Не съм ползвала такова с каката, приятелки също не са споделяли да са имали гнездо...

# 54
  • Мнения: 417
Даа ,пия магнезий отдавнаа,но преди да започна нямах такива проблеми ,сега всяка седмица. Не знам нещо друго ли се изчерпва

# 55
  • Мнения: 1 837
Привет в новата тема Simple Smile Аз от 2-3 дни се будя с подути пръсти на ръцете, не много подути, но все пак. Интересно, че вечер спихват. Краката лятото така или иначе ми отичат от жегите, особено ако съм седнала дълго време. При тях не констатирам разлика от предишните лета.
Видях, че обсъждате бебешки гнезда. Знам какво представляват, виждала съм, но къде намират приложение? Не съм ползвала такова с каката, приятелки също не са споделяли да са имали гнездо...
Смятам да го ползвам, докато съм в хола, а бебето спи на дивана например, в легълцето също, за да е добре обвито от всички страни и да не усеща празното пространство в голямата кошара в началото😄 Като сме някъде и се налага да спим извън вкъщи, също мисля, че ще е удобно

# 56
  • Мнения: 1 266
На мен ендокринолог ми пусна магнезий, калций и фосфор, не само магнезий. Може би зависи от изчерпване на депа на други елементи 🙄 Gigova, най-добре, ако много те мъчи, потърси лекар.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 713
А имам въпрос но само към майките с момчета(4г) на на лични ако може !

# 58
  • Мнения: 1 266
А имам въпрос но само към майките с момчета(4г) на на лични ако може !
Аз имам момче, но вече 12 години го отглеждам 😂 Ако ти върши работа, свиркай 😊

# 59
  • Мнения: 1 837
А имам въпрос но само към майките с момчета(4г) на на лични ако може !
Мойто е на 4год и 9 месеца 😁

Общи условия

Активация на акаунт