На море в България 2021 г.! - 3

  • 49 761
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
Здравейте, до сега не сме почивали на нашето черноморие затова имам въпроси. Предложиха ми оферта от Апарт хотел Престиж Сити 2- Приморско. Някой бил ли е там, да сподели мнение. Как е хотела, храната, има ли паркинг, плажа как е, платен ли е или има към хотела? Всичко ще ми е от полза.
Храната не е много окей.

# 46
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен в новата тема.
Да си прехвърля въпросчето и тук. Интересува ме мнения за хотел Hi Hotels Imperial resort Слънчев бряг.

# 47
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Здравейте,бихте ли предложили малко хотелче в Несебър на първа линия?Може и между Равда и Несебър,но да е на първа линия.
Благодаря

# 48
  • Мнения: 3 279
Запис в темата.Ние пътуваме другата седмица за Тюленово.Нямам обаче резервация за основното ни море през юли и ще Ви следя за отзиви.
Какво запазихте за там. Много ми се иска едно септемврийско море в този район.

# 49
  • София
  • Мнения: 231
Преди месец направих резервация за Хевън Слънчев бряг . С нови собственици е и концепцията изглежда добре,цената също е добра .Към хотела има паркинг ,но с ограничени места, Дано да останем доволени.
Някой знаели има ли безплатен паркинг в Слънчев бряг?

# 50
  • Мнения: 19 690
Обещах да напиша нещичко за Престиж Сити 2. Откъм плаж аз нямам забележки, но обичам къси ивици без 15 реда чадъри. Има достатъчно място, дори и за свободни зони между платените. Морето е плитко и винаги досега сме уцелвали чиста вода, тук-таме някоя щипалка или медуза. Доста е ветровито обаче и вдига вълна постоянно почти. За протокола, ходим вече четири години там. Има плажно капанче, където продават почти всичко - от сандвичи или сокове, през чипс, картофки, салати, цаца и т.н. Собственикът му държи и големите чадъри отпред, които са само срещу консумация, но са доста скъпи (иначе пък супер удобни и никой не се настанява около вас).

Самият хотел е между Китен и Приморско, на дюните. Ако търсите нощен живот, не е вашето място. Ние обичаме да се разхождаме и не ни пречи да вървим половин час за вечеря и обратно, но ако седна да пия, ще ми е зор после Joy Освен това, е тъмно като в рог по доста голяма част от пътя преди самото Приморско.
Иначе минава влакчето оттам и може да се ползва в нормални часове.

Самият хотел също има ресторант, в който готвят не лошо, но сервизът е под всякаква критика. Управителката е много отзивчива, така че най-добре нея търсете. Докато тече храненето на гостите, няма свободна консумация, което ще рече след 14:00 могат да те обслужат за обяд примерно (ако искаш пица или пържола). Самото хранене се заявява или с наемането на апартамента, или ден за ден и може да се плаща отделно.

Апартаментите са стандартни, без фурна обаче - само котлони. Басейнът е доста голям. Има и бар, което е удобно. Обаааче има и анимация, която основно вдига шум Stuck Out Tongue Winking Eye Така че, ако не ви допада идеята, помолете за стая, която да гледа към задната страна или откъм другите две сгради. Не се сещам за друго полезно Blush

# 51
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
Не описахте самата храна, а тя е важна. Аз съм чела, че не е добра.

# 52
  • Мнения: 388
Момичета, имате ли отзиви от Марина Сандс на Обзор? Знам, че е отдалечен от центъра, но това е плюс за мен...


Ние сме доволни, няма лудница, няма навалица, плажа е спокоен и почистват всеки ден. Пътя наистина е кофти, обаче от хотела предлагаха шатъл до центъра, така че цялата галимация с паркиране и минаване по въпросния път не е представлявала проблем. Зависи какво търсите.
Храната също беше поне две нива по добра от повечето хотели в БГ. Единствено като забележка, анимацията е малко по - силна като децибели и се чува в стаите, надявам се да го вземат под внимание.
Ако търсите спокойствие и уединение, мястото е страхотно, ако имате нужда от повече забавления и нощен живот се насочете другъде (даже сменете курорта).

# 53
  • Мнения: 6 309
fatalina
Как става изхранването в Серени?Всяко семейство си има маса  за целият престой ли?Каква е храната?Има ли вече дневна анимация?
Slsvei4e, момичета и момчета този път няма до съм полезна с информация и лични наблюдения. За съжаление моята почивка вчера ненадейно приключи! Бясна съм и затова ще си позволя този дълъг пост. Още предходната седмица бях с леко неразположение и така си отидох на морето с идеята , че бързо ще се оправя. В събота вече се наложи да взема антибиотик и други илачи. По тази причина събота и неделя не съм стъпвала на плажа. Вчера сутринта вместо да имам подобрение бях с много остра кашлица и болки в гърлото, но без температура. Веднага отидох на преглед в Мед. център в Царево. Там ми направиха изследвания, рентгенова снимка, но с някакъв допотопен ренген и ми поставиха диогноза вирусна бронхопневмония. В Царево се оказа, че нама пулмолог, с който да се консултирам, защото лично аз много се усъмних в тази тежка диагноза. Освен раздразнено гърло, кащлица и начална хрима нямах други оплаквания. Местната лекарка много ме изплаши, че не бива да рискувам и е най-добре да си тръгвам. Трябвало да постъпя в болница. Така и направихме. Веднага отпътувахме и се прибрахме в София. Направо отидохме в спешното на болница Св. Анна. Там 4 часа нови изследвания, включително скенер, преглед от пулмолог и УНГ. В крайна сметка се оказа, че нямам бронхопневмония, а ларинго-трахеит или нещо от сорта и всъщност кашлицата е от това.
Не ме приеха в болница, защото просто не се налага. Продължавам лечението си вкъщи, но местните "специалисти" в Царево ми провалиха прекрасната почивка. Тъй като съм с директна резервация от хотела, бяха много мили и адекватни. Влязоха ми в положиние и се разбрахме остатъка от 5 нощувки, предварително платени да прехвърля за септември, като датите ще уточня допънително. В неделя и вечера до обяд температурата на въздуха беше около 25- 26 градуса. Чудесно за плаж. Вчера видях, че вече има и хора, които се къпят в морето. Намам идея как е била морската вода, но вероятно още е студена.
Славейче, тази година храненто не е на персонална маса, но хората са малко и маси има колкото и където си поискаш. Храната беше много хубава, бялото вино и водката/които консумирахме/ също.
Относно кафето, за което Диляна спомена, ние си взимаме от Вендинг машина, която е ситуирана срещу хотела, пред магазина за хранителни стоки. Има си еспресо, което е много прилино като качество. Също така в магазина в хотел Редживи маре правят страхотно еспресо лаваца.  Анимация изобщо няма. Една пълничка чужденка цял ден се мотае около бара на басейна, но не прави нищо. Само вечерта от 20 часа има детска дискотека за кратко и това е. В събота вечерта анонсира музикално бинго, но не сме присъствили и не мога да кажа нищо за това как е протекло. Неделя вечерта по традиция имаше българска вечер, но не разбрах дали е имало народни песни и танци, както минали години. В ресторанта отново се бяха постарали. Печено агне, домашна питка и всякакви български салати, разядки и гозби. Поддържа се идална чистота. Всака вечер към 18 часа цялото пространство около басейна и снек бара се почиства с мащина, която мете и мие едновременно. Шезлонгите се дезинфекцират и подреждат, включелно и тези на плажа. Стаите сутрин докато сме на закуска се почистват основно. Леглата се оправят и се зарежда с тоалетна хартия. Кърпи и бельо се сменят на третия ден, но ако имате нужда може и преди това. Управлението на хотела е безупречно. Страхотна дисциплина и организация. Основната част от персонала е един и същ от години. Лично управителката, перманенто проверява дали всичко е наред и ако има нещо, което не е ок, веднага се разпорежда и изпраща персонал да коригират нещата. Персоналът е повече от досататъчен и нон-стоп да си вършат задачите. Управителката на ресторанта също лично следи работата на персонала в салона и на снек бара. Всичко е чисто и подредено веднага. Празните съдове се отсервират ведната и дискретно се почистват в специален съд, който е покрит.  За мен хотелът си заслужава всяка стотинка.
На всички хубава почивка и ако има други въпроси и мога да съм полезна съм насреща!

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 291
fatalina,
за Сиренити бей Царево говориш, нали?
Благодаря за информацията и бързо възстановяване! Heart

# 55
  • Мнения: 1 729
fatalina
Как става изхранването в Серени?Всяко семейство си има маса  за целият престой ли?Каква е храната?Има ли вече дневна анимация?
Slsvei4e, момичета и момчета този път няма до съм полезна с информация и лични наблюдения. За съжаление моята почивка вчера ненадейно приключи! Бясна съм и затова ще си позволя този дълъг пост. Още предходната седмица бях с леко неразположение и така си отидох на морето с идеята , че бързо ще се оправя. В събота вече се наложи да взема антибиотик и други илачи. По тази причина събота и неделя не съм стъпвала на плажа. Вчера сутринта вместо да имам подобрение бях с много остра кашлица и болки в гърлото, но без температура. Веднага отидох на преглед в Мед. център в Царево. Там ми направиха изследвания, рентгенова снимка, но с някакъв допотопен ренген и ми поставиха диогноза вирусна бронхопневмония. В Царево се оказа, че нама пулмолог, с който да се консултирам, защото лично аз много се усъмних в тази тежка диагноза. Освен раздразнено гърло, кащлица и начална хрима нямах други оплаквания. Местната лекарка много ме изплаши, че не бива да рискувам и е най-добре да си тръгвам. Трябвало да постъпя в болница. Така и направихме. Веднага отпътувахме и се прибрахме в София. Направо отидохме в спешното на болница Св. Анна. Там 4 часа нови изследвания, включително скенер, преглед от пулмолог и УНГ. В крайна сметка се оказа, че нямам бронхопневмония, а ларинго-трахеит или нещо от сорта и всъщност кашлицата е от това.
Не ме приеха в болница, защото просто не се налага. Продължавам лечението си вкъщи, но местните "специалисти" в Царево ми провалиха прекрасната почивка.
Лекарката в Царево е преценила, че състоянието изисква допълнителни изследвания и специалисти, които очевидно в Царево липсват. Вие сама поставяте в риск себе си, персонал и почиващи, отиваща на хотел с неизяснено неразположение, което не е ясно нито как ще протече при Вас, нито как ще протече евентуално при някой друг покрай Вас.

# 56
  • Мнения: 68 903
ПСР правихте ли?

Е как болни тръгвате, не разбирам.

# 57
  • Мнения: 19 690
Не описахте самата храна, а тя е важна. Аз съм чела, че не е добра.
Напротив - написах, че не готвят лошо. Храната колко да е важна... ако си я платил сигурно е супер важна, но в нашия случай си е абсолютно незначителен фактор на фона на всичко останало. Ако платя 5000 за седем нощувки, вероятно ще тропам по масата всяка вечер Joy


Шегата настрана, ако имате предвид изхранването, със сигурност е бедно откъм избор и няма нищо общо с ОИ. Ние така или иначе сме го ползвали инцидентно, когато малкият беше бебе. Както казах, се разхождаме за вечеря - има толкова много места за хапване в Приморско...

# 58
  • Мнения: 765
[/spoiler]
fatalina
Как става изхранването в Серени?Всяко семейство си има маса  за целият престой ли?Каква е храната?Има ли вече дневна анимация?
Slsvei4e, момичета и момчета този път няма до съм полезна с информация и лични наблюдения. За съжаление моята почивка вчера ненадейно приключи! Бясна съм и затова ще си позволя този дълъг пост. Още предходната седмица бях с леко неразположение и така си отидох на морето с идеята , че бързо ще се оправя. В събота вече се наложи да взема антибиотик и други илачи. По тази причина събота и неделя не съм стъпвала на плажа. Вчера сутринта вместо да имам подобрение бях с много остра кашлица и болки в гърлото, но без температура. Веднага отидох на преглед в Мед. център в Царево. Там ми направиха изследвания, рентгенова снимка, но с някакъв допотопен ренген и ми поставиха диогноза вирусна бронхопневмония. В Царево се оказа, че нама пулмолог, с който да се консултирам, защото лично аз много се усъмних в тази тежка диагноза. Освен раздразнено гърло, кащлица и начална хрима нямах други оплаквания. Местната лекарка много ме изплаши, че не бива да рискувам и е най-добре да си тръгвам. Трябвало да постъпя в болница. Така и направихме. Веднага отпътувахме и се прибрахме в София. Направо отидохме в спешното на болница Св. Анна. Там 4 часа нови изследвания, включително скенер, преглед от пулмолог и УНГ. В крайна сметка се оказа, че нямам бронхопневмония, а ларинго-трахеит или нещо от сорта и всъщност кашлицата е от това.
Не ме приеха в болница, защото просто не се налага. Продължавам лечението си вкъщи, но местните "специалисти" в Царево ми провалиха прекрасната почивка. Тъй като съм с директна резервация от хотела, бяха много мили и адекватни. Влязоха ми в положиние и се разбрахме остатъка от 5 нощувки, предварително платени да прехвърля за септември, като датите ще уточня допънително. В неделя и вечера до обяд температурата на въздуха беше около 25- 26 градуса. Чудесно за плаж. Вчера видях, че вече има и хора, които се къпят в морето. Намам идея как е била морската вода, но вероятно още е студена.
Славейче, тази година храненто не е на персонална маса, но хората са малко и маси има колкото и където си поискаш. Храната беше много хубава, бялото вино и водката/които консумирахме/ също.
Относно кафето, за което Диляна спомена, ние си взимаме от Вендинг машина, която е ситуирана срещу хотела, пред магазина за хранителни стоки. Има си еспресо, което е много прилино като качество. Също така в магазина в хотел Редживи маре правят страхотно еспресо лаваца.  Анимация изобщо няма. Една пълничка чужденка цял ден се мотае около бара на басейна, но не прави нищо. Само вечерта от 20 часа има детска дискотека за кратко и това е. В събота вечерта анонсира музикално бинго, но не сме присъствили и не мога да кажа нищо за това как е протекло. Неделя вечерта по традиция имаше българска вечер, но не разбрах дали е имало народни песни и танци, както минали години. В ресторанта отново се бяха постарали. Печено агне, домашна питка и всякакви български салати, разядки и гозби. Поддържа се идална чистота. Всака вечер към 18 часа цялото пространство около басейна и снек бара се почиства с мащина, която мете и мие едновременно. Шезлонгите се дезинфекцират и подреждат, включелно и тези на плажа. Стаите сутрин докато сме на закуска се почистват основно. Леглата се оправят и се зарежда с тоалетна хартия. Кърпи и бельо се сменят на третия ден, но ако имате нужда може и преди това. Управлението на хотела е безупречно. Страхотна дисциплина и организация. Основната част от персонала е един и същ от години. Лично управителката, перманенто проверява дали всичко е наред и ако има нещо, което не е ок, веднага се разпорежда и изпраща персонал да коригират нещата. Персоналът е повече от досататъчен и нон-стоп да си вършат задачите. Управителката на ресторанта също лично следи работата на персонала в салона и на снек бара. Всичко е чисто и подредено веднага. Празните съдове се отсервират ведната и дискретно се почистват в специален съд, който е покрит.  За мен хотелът си заслужава всяка стотинка.
На всички хубава почивка и ако има други въпроси и мога да съм полезна съм насреща!
В момента върлува такъв вирус, води и до ангини! Бързо оздравяване Simple Smile

# 59
  • Русе
  • Мнения: 689
Има ли някой в момента в Лозенец? Отворени ли са вече заведенията? Какви са цените на чадър и шезлонг на плажа?

Общи условия

Активация на акаунт