На море в България 2021 г.! - 3

  • 49 756
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
Възможно ли е да намеря нещо по-сносно
Аз все препоручвам Белведере в Приморско. Ние там ще ходим. Мисля, че ще стартират доста добре. Виж и Блу Меджик Сънрайз в Обзор. Но той е по-скъпичък. Серенити на Нестинарка също. Имат апартаменти.

# 31
  • софия
  • Мнения: 2 915
Благодаря за новата тема !

dilyanad тази година в Серенити сами ли ще си сипваме храната ? ( не успях да дочета всичко от старата тема )

Персоналът сипва.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 421
I. R.
Нямам личен опит за Каса Парадизо, защото още не беше отворено тази пролет. Гледах обаче как стоварват дивани, матраци, тоест, предполагам всичко ще е чисто ново. По-скоро е апарат хотел, включително продават апартаменти. От друга страна, чисто ново може да означава, че басейнът още не работи (който между другото е миниатюрен), мирише на боя и т.н.
Местоположението му е много близо до плажа, 2-3 минути пеша. Но до не хубавата част от плажа. В темата за Ахтопол има мнения и за плажа. Хубавата част е най-отдалечена от самия град.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 726
Благодаря ви много, ще потърся въпросната тема. Иначе относно басейна честно казано предпочитам да няма, но хотелчето е приятно или поне така изглежда.

# 34
  • Мнения: 3 747
Запис в темата.Ние пътуваме другата седмица за Тюленово.Нямам обаче резервация за основното ни море през юли и ще Ви следя за отзиви.
А аз ще следя теб за актуално инфо за плажовете наоколо, в случай че обикаляте, де. Ние сме в района от 17ти юли.

# 35
  • Мнения: 826
Ние резевирахме там за август и аз търся мнения, но реано още е рано да се дадат ,защото хотела отвори едва преди 3-4 дни. Но да се надяваме,е до август ще се посъберат отзиви. 
Има ли някой вече почивал в новия хотел в Санта Марина Созопол - Viva Mare?
Цените са ок, а харесвам Созопол много и се чудя дали да не резервирам там. Ще съм благодарна на каквато и да е информация Simple Smile

# 36
  • Мнения: 3 505
Благодаря за новата тема! От вчера сме в Приморско. Спокойно е и в градчето, и на северния плаж. Вчера валя, но днес се оправи и ставаше за плаж. Флагът беше жълт, температурата на водата добра и няма щипалки.
Какво визираш под "температурата на водата добра"?
Трябва да пътувам скоро и се чудя дали да е БГ море. Притеснява ме и времето, и дали водата не е твърде студена за влизане.
Не съм гледала колко градуса е, но трябва да е към 20-тина.  Аз съм от тия, които и на 17-18 градуса са влизали в морето и тогава ме е срязвало на влизане, а после става добре. Сега моментът със срязването го няма, та предполагам, че е поне 20.

Последна редакция: пн, 21 юни 2021, 18:36 от +-123

# 37
  • Мнения: 143
Привет и от мен в новата тема.
Прехвърлям си питането за Морско око? Никога не съм била в Златните. Чудя му се още.

На нас ни хареса. Пресичаш пътя и си на басейна, който е на самия плаж. Не знам как стои въпроса с паркирането. Но условията са много добри. За дълбоко - явно всеки си има предпочитания. Не е като в Албена. Нас не ни пречи на 5м навътре става 1,50м, но много хора предпочитат по-плиткото. Като цяло на Златните е по-дълбочко. Препоръчвам хотела.

# 38
  • Мнения: 430
Хубаво лято на всички! Малко инфо за Ривиера - ще има такса паркинг, безплатни чадъри пред кафе Аркада и щели да работят три хотели, но не ми казаха кои от всичките. Платени чадъри - не, шатри - да, 50 лева на ден и влизаш без проблем през бариера. Иначе - през страничните входове откъм Златните и плажа Север.

# 39
  • Мнения: 118
Трябва да е поне 24 градуса водата, за да ти е комфортно, иначе ти тракат зъбите, докато свикнеш. Днес го дават 20, жив студ си е това, не си струва.

# 40
  • Мнения: 1 171
Момичета, имате ли отзиви от Марина Сандс на Обзор? Знам, че е отдалечен от центъра, но това е плюс за мен...

# 41
  • Мнения: 140
Здравейте, до сега не сме почивали на нашето черноморие затова имам въпроси. Предложиха ми оферта от Апарт хотел Престиж Сити 2- Приморско. Някой бил ли е там, да сподели мнение. Как е хотела, храната, има ли паркинг, плажа как е, платен ли е или има към хотела? Всичко ще ми е от полза.

# 42
  • Мнения: 19 690
Аз ще пиша по-късно, ако никой друг не се включи.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 3 819
Момичета, имате ли отзиви от Марина Сандс на Обзор? Знам, че е отдалечен от центъра, но това е плюс за мен...
В Обзорската тема, а и в тази бях писала за хотела. Бяхме го резервирали за миналата година, напуснахме преди да сме се настанили, след разговор с управителя. Хотелът е в нищото по черен и доста изровен път в лозята. С ниска кола сме и пътят дотам за нас си беше приключение. Хотелът начислява такса/комисионна от 3% върху сумата при плащане с карта на ПОС терминал.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 027
fatalina
Как става изхранването в Серени?Всяко семейство си има маса  за целият престой ли?Каква е храната?Има ли вече дневна анимация?

Общи условия

Активация на акаунт