Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 64

  • 24 141
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Скъпа Na6a (vs Ni4iq Wink) , бъди здрава, щастлива, вдъхновена и вдъхновяваща! Раздавай и получавай любов! Знаеш, че всичко се случва когато трябва и както трябва, така че отпусни се, довери се и живей тук и сега! Two Hearts
Когато те видя винаги ми зазвучава песента "Ако до всяко добро същество, застане поне още едно.."Kiss

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 21:00 от Irinita

# 721
  • София
  • Мнения: 4 141
Ничия, 😘❤😘 честит рожден ден! Бъди здрава, бъди щастлива и бъди все такава! ❤❤❤Здраве и щастие на цялото ти семейство! Целувам те! Малката Ничия е страхотна да я нацелуваш! 😘😘
Джулко, 😘😘 ще свикне слънчицето ми! Ти е нормално да се притесняваш, но ще мине и това, пък ( не ме съди, но  ще дойде друго)! Да са здрави само!
Скайче, 😘❤ И заради мен да ти е хубаво!
Деско, 😘❤😘 ама толкова хубаво ми става от постовете ти за бебка!
Инджи, 😘❤😘

# 722
  • София
  • Мнения: 2 008
Благодаря Ви , мили мои , толкова ме зарадвахте и ми стоплихте душичката.
Това им е хубавото на празниците, чуваш от най- милите хора най- хубавото за себе си и избираш то да те води Heart
Прекрасен ден да имате Heart

# 723
  • София
  • Мнения: 11 120
Здравейте!

Ничия, ЧРД! Бъди жива и здрава и много щастлива.

На мен днес съвсем ми потънаха гемиите...
Скрит текст:
От две седмици обикаляме лекари, правим изследвания и н-бр рентгенови снимки на ММ. Оказва се, че в следствие на онова "обикновено грипче" е влачил двустранна пневмония от месеци и случайно я открихме сега...
Положението не е розово, изпи паралелно два АБ, от днес включва и кортикостероиди... Поражения има доста и не знам.

Gift Heart

# 724
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте, банда!

НИЧИЯ - Честин рожден ден! Да си здрава и все така усмихната! Много успехи!

ЖГМЪЦ - доста сериозно, но се надявам и пожелавам бързо оздравяване.

# 725
  • Мнения: 28 722
Жгмъц, тогава не се ли видя на снимката? Телча почти два месеца се влачи с двустранната пневмония, а после дълго се възстановява. Ще се оправи, стискам палци.

# 726
  • София
  • Мнения: 11 120
Жгмъц, тогава не се ли видя на снимката? Телча почти два месеца се влачи с двустранната пневмония, а после дълго се възстановява. Ще се оправи, стискам палци.

Има чиста снимка, но явно се е развило след нея...
При ММ има доста сериозно засягане, не знам възможно ли е възстановяване изобщо.

# 727
  • Мнения: 28 722
Жгмъц, тогава не се ли видя на снимката? Телча почти два месеца се влачи с двустранната пневмония, а после дълго се възстановява. Ще се оправи, стискам палци.

Има чиста снимка, но явно се е развило след нея...
При ММ има доста сериозно засягане, не знам възможно ли е възстановяване изобщо.
Възможно е. Последиците са фибрози, които с времето се изчистват. Пневмонията ще се оправи с антибиотиците и кортикостероидите. На Тлча бяха изписали Сираза и Фиброзим да ги пие месец, два до изчистване.

# 728
  • София
  • Мнения: 11 120
Жгмъц, тогава не се ли видя на снимката? Телча почти два месеца се влачи с двустранната пневмония, а после дълго се възстановява. Ще се оправи, стискам палци.

Има чиста снимка, но явно се е развило след нея...
При ММ има доста сериозно засягане, не знам възможно ли е възстановяване изобщо.
Възможно е. Последиците са фибрози, които с времето се изчистват. Пневмонията ще се оправи с антибиотиците и кортикостероидите. На Тлча бяха изписали Сираза и Фиброзим да ги пие месец, два до изчистване.

Фиброзим издирвам, бил изтеглен от употреба, но се надявам да е изостанал някъде.

# 729
  • Мнения: 28 722
Жгмъц, тогава не се ли видя на снимката? Телча почти два месеца се влачи с двустранната пневмония, а после дълго се възстановява. Ще се оправи, стискам палци.

Има чиста снимка, но явно се е развило след нея...
При ММ има доста сериозно засягане, не знам възможно ли е възстановяване изобщо.
Възможно е. Последиците са фибрози, които с времето се изчистват. Пневмонията ще се оправи с антибиотиците и кортикостероидите. На Тлча бяха изписали Сираза и Фиброзим да ги пие месец, два до изчистване.

Фиброзим издирвам, бил изтеглен от употреба, но се надявам да е изостанал някъде.
Ще проверя Телча изпи ли го всичкия, ако не е ще ти го изпратя. Щото май доста беше купил и доста пи.

# 730
  • USA
  • Мнения: 2 152
Жгмъци, съжалявам Hug
Дано с правилно лечение всичко да се оправи, както казва Мимс. А какви му бяха симптомите на ТМ, че решихте да направите пак снимка?

# 731
  • София
  • Мнения: 11 120
Мими, благодаря! Купих му някакъв заместител, след месец щяло да го има отново на пазара.

Скайче, никакви симптоми! След дрисливия вирус той продължи да вдига лека температура и даже ЛЛ казваше, че нямало смисъл от снимка, но щом бил настоявал взе, че му даде да си я направи. Той малко се беше вкарал във филма, че да не е отново ковид. И ей така от нищото изникна това нещо... Ако не беше снимката,  това нещо щеше да си работи не ми се мисли до кога...

# 732
  • Мнения: 28 722
Жгмъцке, радвам се, че си намерила, че телча го изпил. Ще мине, стискам палци! Hug

# 733
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро !
Честит празник!
Личните празници у дома приключиха, лакомията не- та от днес слагам край на безразборното хранене .
Жгмъц, важното е че сте предприели мерки! Дано видите промяна към по- Добро! Много притеснения сте преживял и!
Спокоен ден Heart

# 734
  • Мнения: 28 722
Добро утро!
Къде се изгуби и Ир!
Ние ще ходим към Карандила! Времето е мрачно, но нищо!
Честит празник и от мен!

Общи условия

Активация на акаунт