Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 64

  • 24 141
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Честит празник, момичета и Курдов!
Всеки от нас има своите Вяра, Надежда и Любов. Всеки има своите мечти и копнежи, къде по-големи, къде по-малки. Но за всички ни Общата ни Надежда е любимите ни хора да са живи здрави, ние да сме живи и здрави, да се справяме с лекота в ежедневието. Вярата ни е в утрешния по-добър ден..А Любовта е тази, която ни държи тук и сега!
И когато Вярата, Надеждата и Любовта идват от сърцето ни, то всичко ще се случва по най-добрия за нас начин!

.........това беше сериозното пожелание, нали не очаквате, че ще приключа с него?!

Та,
Всички ние имаме надежда, че ще отслабнем!
Обаче, как да захвърлим инвестицията в паласки и лИбовни дръжки, и да забравим експлозията на сетивата от разтапящия се в устата еклер?! (Малииий, вчера какъв еклер опитах??!!! Не е истина. Прави ги някаква рускиня в Бургас.)
Вярваме, че един ден ще се видим!
Ще стане нали?! Танче, хайде да се заемаме с организацията!
И лИбуФта....ах, тази лИбоФ....въздишаме по майсторите на Ская и с туй ще си останем...
А, и с надеждата, че ще започне да прави ремонт и да снима нЕкой левент, again! Stuck Out Tongue Closed Eyes

Последна редакция: пт, 17 сеп 2021, 14:33 от Irinita

# 691
  • Стара Загора
  • Мнения: 628
Здрастии, честит празник!
Вярвайте, бъдете влюбени и не губете надежда!
Ирче, хайде, само трябва да имаме някаква бройка желаещи за да опитам да резервирам къща. но не мисля, че ще е много лесно от днес за утре, но ако има желание начин се намира.
Хубав ден и прекрасни почивни дни момичета и момче!

# 692
  • Мнения: 28 731
Привет и от мен, в работата малко взе да поолеква, да видим...
Момичета и момче аз никак не се справям с яденето, един ден добре, другия зле. Ако продължавам така скоро няма да мога да мина през вратата, в тази прекрасна възраст имам чувството, че и въздуха ми се лепи...направо взех да се отчайвам.
Сега през този огън пандемия дали е подходящо за сбирки, аз пак с моята параноя!

# 693
  • Стара Загора
  • Мнения: 628
Ами да спрем да живеем ли?

# 694
  • Мнения: 28 731
Ами да спрем да живеем ли?
Grinning няма да спираме я

# 695
  • София
  • Мнения: 11 120

Сега през този огън пандемия дали е подходящо за сбирки, аз пак с моята параноя!

И мен същата ме тресе...
И се отчайвам, че никога няма да свърши, а животът си тече.
И че няма да отслабна също се отчаях...
Нещо съм страшно смачкана напоследък, и лятото си отива и за него вече тъжа.
Толкова съм зелен, мрън.

Иринитко, благодаря за точните думи, винаги в точния момент! Blue Heart

# 696
  • Targovishte
  • Мнения: 5 263
Пу съм първи на сбирката!

Здравейте, банда!

Честит празник! Иринита е казала всичко, каквото и както трябва.

Днес бях на събеседването. Мисля, че мина добре. Сега остава да видим дали го има факторът "Чичо Владика".... Резултатите се очакват четвъртък другата седмица.

С яденето се справям. Тумбакът чувствително спихна, макар че паднаха само 2+ кг. Вече не съм толкова зверски гладен. Хапвам основно скара плюс некой друг зеленчук. Днес например бяха кюфтета и пиперена манджа. Е, кюфтетата бяха купешки и направих грешката да прочета етикета. Има какво ли не в тях, освен месо, което е 8% - сланина, картофено нишесте, соево не знам к`во и още хиляда неща. Но, това да ми е грешката. Знам че и от много малко се излиза от кетоза, но кво да се прави.

Довечера мисля да хапна яйчица с малко сирене.

От Бюрото по труда успяха да ми взривят нервите на малки парченца. Тъй като вече се водя като трайно безработен с над 1 г регистрация, вече имали право да ми предлагат каквото си искат, без да се събразяват с образование, можене или предпочитания. Както се изрази жената зад паравана: "Може и чистач на тоалетни, стига да имаме такава позиция". Естествено търсят да направя три отказа и да ми прекратят регистрацията. Днес например ми предложиха работа по надгробни плочи  и леене на бетон. Ами... с това няма да се справя. А, и работа в пещи където правят стъкло. Както и да е, дано стане другото, на което се надявам.

П.П. цаних се за преброител - обади ми се позната, която каза че има много отказали се и допълват бройката. Вижда ми се ужасно сложно попълването на анкетите и другите таблици, но да се надяваме че ще се справя. Мисля че почваме от утре да ви тормозим по къщите.

`Айде чао и дано ви е усмихната вечерта!

# 697
  • София
  • Мнения: 11 120
Курдов, ще стане "другото"!
Аз се преброих електронно, тъй че мен няма да ме тормозят с подобни анкети. Simple Smile

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Жгмъци, ние също се преброихме електронно. Най-много се забавлявах с въпроса дали в последните дни/месеци не помня вече, съм работила поне 1 час срещу заплащане в пари или  в натура. Ей тази "натура" ми оправи настроението, жалко, че няма поле за отговор в свободен текст Smiling Imp
Мимозче, разгадах от къде са еклерите. Мацката прави макарони също - Sweet home "Kisso". https://sweet-kisso.com/

# 699
  • Targovishte
  • Мнения: 5 263
ИРИНИТКЕ - ние ти даваме поле за изява тук - пиши, да четем - какво е туй натура и за какво са ти я дали... или взели Simple Smile

Аз пък сега чета инструкциите за попълване на анкетите и се замислих точно над същия въпрос - ами по принцип се водя регистриран безработен, ама пък съм работил и в редакцията, и в дарик, и в павилиона. За по лесно май трябва да напиша че не съм работил....  Щото ако пишеш че си работил, после ще трябва да кажеш и къде, като какъв и т.н.........

# 700
  • Мнения: 28 731
Аз пък ще напиша, че съм работила само в натура ! Joy

# 701
  • USA
  • Мнения: 2 152
Честит празник, прекрасници и Курдов Hug
Да бъде, к'отУ казА Иринитка!

Курдов, стискам палци да стане твоята работа Hands Pray Flowers Four Leaf Clover
Жгмъци, не ти отива да си зелен, ти си слънце и синьо Blue Heart
Мимози, и аз съм тъй, ама освен да разширим вратите, че да не го мислим минаването Disappointed Relieved

Последна редакция: ср, 22 сеп 2021, 18:22 от SkyBlue

# 702
  • София
  • Мнения: 4 141
Скайче, давай разшири вратите, хем така майстори ще викнеш. 😘❤😘
Иринитко, 😘❤😘 както винаги точно в десятката!
Курдов, стискам и на краката 🍀🍀🍀
Няма да ви изброявам само много 😘😘😘 за всички!

# 703
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Иринитко, страхотно 🤗
Курдов, дано да стане другото 🤞
На всички много 🤗🤗🤗🤗🤗

# 704
  • София
  • Мнения: 2 008
Привет Heart

За храна не остава време да мисля Joy
Чуден ден да имате Heart

Последна редакция: нд, 19 сеп 2021, 07:47 от ni4iq

Общи условия

Активация на акаунт