ВАРНА, МОРЕТО, БУРНИТЕ ВЪЛНИ (8)

  • 11 895
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 274
Честито момиченце на новата мама!
Четсит първи сняг и от мен!  Hug  Flutter
Аз съм голям фен на снега (особено като си седя вкъщи на топло  Blush )

Аз си избрах педиатър хомеопат - д-р Пламенка Атанасова. Има кабинет в Окръжна и в МЦ Младост, пък и се оказа че живее в съседния блок ... Отидох в кабинета и говорих с нея, разбрахме се, че като ни изпишат ще и се обадим и тя ще дойде още същия ден да ни види, а за документите след това каза, че ще помогне да ги оправим без много главоболия и разходки от наша стана. Това за сега. Много ми допадна, а за по-нататк ... ще видим!

# 256
  • Мнения: 7 914
Момичета,
искам малко помощ свързана с Варна  информация ето в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=138950.new#new

Благодаря предварително за съдействието!  bouquet

# 257
  • Мнения: 95
Мисля ,че няма проблем да родиш няколко дни по - рано. Аз самата ще раждам с 6 дни по - рано защото лекарката ми ще е в чужбина, а имам доверие само на нея. Предполагам, че когато сме в ръцете на специалисти всичко ще е наред. Praynig

# 258
  • Мнения: 3 595
Честито бебче Симона на mia_ata!
Да и е жива и здрава и бързо възстановяване!




ПС: Аз родих 11 дни преди термин планово секцио, при нас нямаше проблеми, ама знае ли човек  Rolling Eyes Какво те посъветва лекаря (лекарите)...Хубаво е да поискаш мнение и от още един лекар по въпроса, по възможност да не е обвързан с бъдещото раждане, за да не е пристрастен

# 259
  • Мнения: 532
Здравейте момичета,

имам питане - някой чувал ли е, има ли отзиви, впечатления от частна детска градина "Малкият принц"?

Големият ми син ходи това лято в Малкия принц. Таксата беше 320 лв на месец, а за цялата година 3200 лв. Доволни бяхме, и на него много му хареса ...

Морска сирена, много ти благодаря за включването - ориентираш ме много.

Ivy, благодарски и на теб. Много е пораснала бебата, сладкишка малка, видях на новата снимка. Всъщност, аз говорих с една позната, на която синчето й е в саниториалната ясла, обаче. Правят им прегледи на всеки 6 месеца /вземане на кръв и урина/ и редовно се налагат някакви доваксинации, защото има дечица прекарали туберкулоза, например, а има и доста с по-влошено здравословно състояние /уф, как звучи, на никого не пожелавам/. Та от тази гледна точка малко се позамислих, но все пак е вариант - и там ще ходя да говоря конкретно.  Thinking

Питането остава отворено  Grinning, ако някой друг също има инфо, което би могло да ми помогне.

Ами честит първи сняг и от мен! Въпреки, че днес бях единствената количка в Морската и само ме валя дъжд и малко съм изненадана от снимките със снега Mr. Green

Честити бебета на родилите - да са им живи и здрави! Ако знаете как ви завиждам, дето ще гушкате малки бебочета  Wink

# 260
  • Варна
  • Мнения: 893
здравейте мамитааа
аз минах консултацията и сега ще се отчета:
Имаме си фина дългокрака френска мома,явно по това ще мяза на леля си, не на майка си Laughing
-главата в 34седмица, краката в 35  Mr. Green и така сме от началото - дългокраки
-около 2500-2600 тежим, с главата надолу сме и доктора каза че няма мърдане вече.
-пъпната връв я е свалила от рамото си което ме зарадва  Mr. Green
-тоновете са ни силни - 144, мъжкарана ще е като мама си  Mr. Green
А мама как е:
-палатката ни е с 93см обиколка,33см висока
-кръвното ми е 100/60 от не знам колко месеца вече....
-с килцата съм +2,5 за 2 седмици  #Crazy тоест 76,5кг съм сега,акушерката нищо не каза  newsm78
-плацентата е добре. все още І степен но отива към ІІ,
-водите са взели да понамаляват,ама доктора каза че е нормално

абе всичко е ток и жици  Mr. Green да не чуе дявола  Praynig
пак ме юркаха за секцио (заради херпеса) ама не се давам! можело да предизвика конюктивит, ама може и да не!
то по тая логика всички трябва секцио да раждат защото неминуемо имат гъбички!
ами получават възпаления на каналчетата ама те се лекуват!
говорих и с татито и той не дава да ме режат  Mr. Green
иначе ми взеха влагалищен и анален секрет сега ще видим какво ще излезе....

взехме кошарката!!!купих и още 3 гащеризона в бързината,докато мъж ми се оглежда  Whistling
ами това е за сега от нас! лека вечер!

Последна редакция: пт, 03 ное 2006, 21:30 от Virginity

# 261
  • Мнения: 3 978
Вержи ако знаеш само как ви мисля теб и сестра ми  ooooh!
Дано да няма бури и виелици Praynig
Не се ядосвай за килцата  Hug и аз в края на осмия качвах по 3кг. на две седмици -а почти не ядох ooooh!

# 262
  • Мнения: 3 595
Вержи страхотни новини! Още малко ви остава...Сестра ми роди преди почти 2 години точно по време на най-големите снегове и преспи, когато за пореден път бяха обявили бедствено положение и всички бяха изключително изненадани  ooooh! Всичко мина нормално и съм сигурна, че и с теб и със сестрата на dvv, както и всички раждащи през зимата ще е ок. Чухте ли за Шумен 22 см сняг  Shocked

# 263
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Абе виелици, преспи за Вржито може да сме спокойни, тя е близко и до АГ, и до Окръжна, и Майчин дом не е много далеч, пък и какъв голям мъж има и на ръце може да я занесе до там newsm47

# 264
  • Варна
  • Мнения: 893
 Laughing сладурани!
мен не ми  е толкоз за снега колкото ме е яд че няма да е козирог като мама си Crossing Arms
че може и скорпионче да излезе, тогава ще стане весело  Crazy козирог везни и скорпион....ще се изтрепем  Mr. Green макар че много зависи как ще си ГИ възпиташ и татито и бебето Wink Heart Eyes

верно ли в шумен такъв сняг  Shocked ужас! още няма декември! миналата година на 15 ли ,18 ли декември беше първия сняг  Thinking

# 265
  • Мнения: 274
Добро утро  Hug
Днес ще ни грее слънце явно, но за температурите още не съм се осведомила.
Някоя от вас знае ли кога ще е следващата лекция на "9 месеца" във Варна? Дали ще е на 8-ми както казаха и на каква тема?

# 266
  • Мнения: 498
от снимките от Окръжна не се разбира коя коя е.Аз лично знам,че най-вдясно мисля е ronja.Пишете се кои сте другите:)

Ами ей сега слагам отдолу "имената " : )

# 267
  • Мнения: 1 568
Варна е любимият ми град,не знам защо,но от дете мисля,за там......луда съм по-морето!!Благородно Ви завиждам майчета от Варна!!!!!!

# 268
  • Варна
  • Мнения: 893
ger4e да на 8ми е ама темата я забравих  ooooh! ама помня че щеше да е нещо интересно  Thinking

stefiji  морето морето ама я ела зимата да видиш "бриз" направо ти замръзва мозъка от вятър Mr. Green

# 269
  • Мнения: 274
Благодаря, Вержи! Ще научим темата на място, няма начин  Party

Общи условия

Активация на акаунт