Слънцето зад облаци наднича - ПЛЕВЕНското човече якенце облича

  • 13 031
  • 224
  •   1
Отговори
# 195
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Здравей, Дикси. Чета написаното от теб и сълзи капят от очите ми. Знам как се чувства милата майчица, може би тя се чувства по-зле от мен (аз преди 4 години изпитах подобна болка, не същата и знам колко боли). Болката й ще намалее, но никога няма да я забрави. В началото аз плаках денонощно, после плачех, но сълзите като, че ли бяха пресъхнали, гледах близките хора край мен като чужди. Всеки се опитваше да ме успокоява, но аз не чувах гласовете им и не разбирах какво искат да ми кажат. Така, че и с твоята приятелка ще е така, ще мине доста време, докато осъзнае какво се е случило и влезе в ритъма на живота, а като си роди друго детенце нещата се   оправят, но тя винаги ще се сеща за детенцето си. А на теб също не ти е леко, изживяваш всичко заедно с роднините. В тези случаи димите просто не стигат.
Моите най-искрени съболезнования, да почива в мир малкото ангелче и да пази своята майчица!!! Flowers Rose

# 196
  • Плевен
  • Мнения: 239
diksi,моите най-искрени съболезнования.голямо нещастие.не знам дали има по-голямо от това. Cry.
почивай в мир мило детенце Flowers Rose

# 197
  • Мнения: 5 026
 Дикси, отново изказвам нашите съболезнования!

 Miriel i Eminka , днес говорих с Емилия Лалова-логопедката ,която работи с детенцето на Валенцето. Обясних й за какво става дума и тя каза, че ще ми се обади другата седница да й дам вашите телефони, за да ви се обади кога да заведете дечицата при нея в детската градина да ги види. Каза, че няма нищо против. Питах я и колко ще струва, но май няма да иска никакви пари. Така,че ако искате ми напишете телефони, на които може да ви намери. Тя е на мнение, че като постъпи едно детенце в общата група в ясла, никой няма да му обърне специално внимание и за това няма да е зле да се консултирате с логопед (както сте се ориентирали вие), след като имате някакви притеснения. В общи линии е това.

# 198
  • Мнения: 248
Мислех да отговарям на Мириел за яслите, но след като прочетох поста на Дикси вече нищо не ми се пише.
Почивай в мир малко ангелче  Flowers Rose

# 199
Много съжалявам, дикси.
Не може да се изрази с думи мъката и болката след такова нещастие.

# 200
  • Мнения: 801
направо сме потресени с Драго за мъничето...... довечера ще медитираме за него.........толкова е ужасно и нелепо

# 201
# 202
  • Мнения: 801
момичета, деси (дещовиди) е номинирана з азлатно оперение, давайте да гласуваме за нея http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140959.0/ето тук

# 203
  • Мнения: 4 390
Дикси... Cry
Моите най-искрени съболезнования!
Ужасна трагедия, ужасна...Съжалявам... Cry
Да почива в мир малката душица! Praynig

# 204
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Да почива в мир!
 Flowers Rose

# 205
  • Мнения: 5 026
момичета, деси (дещовиди) е номинирана з азлатно оперение, давайте да гласуваме за нея http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140959.0/ето тук
Гласувах, но като гледам до момента има само 4 %, та  ми е малко съмнително да успее. Но все пак късмет.
 Eminka,напиши ми все пак ка се  казваш, та да знае жената кого да търси  Wink

# 206
  • Плевен
  • Мнения: 3
дикси, приеми моите съболезнования.
Повярвай, малкото ангелче е отишло на едно по-добро място.

# 207
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Да се надяваме, че докторите ще открият причината за този злочест край. Похвални са грижите, които са положили, но дано да успеят да предотварят бъдещи подобни случай.

# 208
  • Мнения: 57
 Praynig за малката душичка

# 209
  • Мнения: 801
отакакто разбрахме за Гошко явно на всички ни е мъчно да пишем тук....... newsm45

Общи условия

Активация на акаунт