В ОКТОМВРИйското човече, сърчицето тупка вече! - Тема 4

  • 23 172
  • 744
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 758
Правилно е, не се съмнявам. Все пак докторът може да смята, а и аз набързо още в кабинета го сметнах ориентировъчно. Просто някак си очаквах, че в темата ще сме сходни по време и изследвания и т.н. Joy Joy

Както и да е де, всяко нещо с времето си.

# 46
  • Мнения: 708
Аз даже съм 8гс +6 днес Grinning Но термина  ми е края на октомври.
И моето БХС е насрочено за средата на април.
Наистина голяма разлика се получава.. цели 4 седмици, това си е доста както и да го гледаме Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 1 369
И аз съм за 13.04 чак. Днес съм 9+1, тъй че всичко си е точно със сметките.
Даже като звънях в Шейново да запазвам час, лелчето по телефона сметна кога е най-удачно да отида.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 713
Аз да ви се оплача ,днес звънях на др Тихомирова в Орландовци и и обясних че имам леко кафяво зацапване и ми вика ами днес няма да мога ако искате четвуртък в 16часа ако не да отида в Шаейново е представете си да се запиша при нея за следене и както работела дами сряда четвуртък и петък какво ще стане ако има пробмлем занапред
Сега мисля да се ориентирам кум Папукчиев ,който ми следеше първата бременност в Младост ,само че незнам без усигуровки за 4м дали ще ме.приеме?

# 49
  • Мнения: 672
Хоп и аз в новата тема! Чудесна е!
Може ли малко да ми разясните какво е това допълнително осигуряване, кой ви го покрива, какво представлява и тн, тези които са запознати?

# 50
  • София
  • Мнения: 1 369
Хоп и аз в новата тема! Чудесна е!
Може ли малко да ми разясните какво е това допълнително осигуряване, кой ви го покрива, какво представлява и тн, тези които са запознати?
Това е допълнително здравно осигуряване. В моя случай, но предполагам и при повечето, се плаща от работодател.

Конкретно моят фонд покрива:
- 500лв по следенето на бременността. С всеки преглед си взимам фактура и после заявявам да ми възстановят сумата
- 900лв за раждане.

# 51
  • Мнения: 1 323
Яренце, а документите след всеки преглед ли ги пращаш и получаваш превод, или накрая всичко заедно? Аз съм към България иншуарънс и имам 500 лв за проследяване и 500 лв за раждане. Може би трябва да звънна да ги питам.

# 52
  • Мнения: 198
Хоп и аз в новата тема! Чудесна е!
Може ли малко да ми разясните какво е това допълнително осигуряване, кой ви го покрива, какво представлява и тн, тези които са запознати?

Днес звъннах, моето допълнително здравно осигуряване покрива ФМ, БХС, тонове и ЖК ако е с ултразвук, но покриват определен брой. Също така забравих да питам, но знам от познати, че изплащат и раждането. Просто всеки път трябва фактура, амбулаторен лист и резултати, които им пращаш, за да възстановят разходите.

# 53
  • Мнения: 316
Мина и моя преглед днес, всико с бебо е добре, расте и вече е 4 см., аз съм в 9 гс.+5д, но бебо е по-голям и отговаря на 10 +3д. Док каза че при БХС ще ми сменят термина най-вероятно, а часа ми за БХС във Фемина е на 12.04. Бях малко притеснена преди прегледа, че по голяма част от вас казват че им се гади, лошо им е, имат тежест, а аз нищо все едно не съм бременна и бях се филмирала да не би нещо да не е наред, но вече съм спокойна.
За днес май имаше и още момичета с прегледи, очакваме и вашите хубави новини.

# 54
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Аз съм на преглед довечера в 20:40,но ще пиша утре как е минал.При мен гаденето започва ей по това време,чак докато заспя.Понякога и киселини ми се появяват ,което е доста неприятно.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 369
Яренце, а документите след всеки преглед ли ги пращаш и получаваш превод, или накрая всичко заедно? Аз съм към България иншуарънс и имам 500 лв за проследяване и 500 лв за раждане. Може би трябва да звънна да ги питам.
При мен - имам 30 дни след събитието да заявя възстановяване.
Най-добре се обади и попитай за конкретните условия на твоя застраховател.

С предната бременност - един път в месеца ходех до офиса на фирмата, в която работя- там идваше представител на "Доверие" и на него давах документите.

А сега, благодарение на Яна, напреднах технологично. Joy
Онзи ден планирах да пратя ММ до офиса на "Доверие", за да им занесе заявлението ми. Вадя си клиентската карта, ще разпечатвам декларацията и Яна ми сви картата...
И я пусна в една от интериорните ни врати... (Явно има малък луфт между стъклото и плоскостта на вратата) Smiling Imp

Заканих й се, че ми дължи 200лв, но приятелка съветва да им звънна по телефона и че могат да ми кажат клиентския ми номер.
Не само че стана, но явно вече може през сайта им да продаваш тия заявления онлайн.. Та, пуснах и чакам сега становище.

# 56
  • Мнения: 758
Моето е на Доверие и покрива всичко като видове около бременността, но има таван за сума. Не съм проучила още актуалните тавани, но пак нещо като Яренце, 500 за следене и 1000 за раждане. А има и за покритие лекарства. Но аз предимно витамини пиех, а те се водят към "хранителни добавки" и поне при нас не се покриват.

# 57
  • Мнения: 111
Здравейте, първо искам да благодаря за новата хубава тема и за старанието!☀️⚘
Чета всичко,но просто не съм се включвала,относно моя ковид вече ми е 12ти ден, изпих си антибиотика и се чувствам добре,още 2 дни и ще съм свободна 😀 Не съм писала, понеже имах проблеми със свекървата, от сега се караме и сме в пререкания, та не знам за напред как ще бъде. Гледам много да не се ядосвам,все пак да не вредя на бебо. Вие момичета разбирате ли се със свекървите си?

# 58
  • Мнения: 286
Яренце, благодаря за темата, супер е.
Аз пак с моето повръщане, вече не издържам. Имам чувството, че по-зле става. По цял ден лежа, грам сили нямам. Последните дни съм на солети и компот, абсолютно от всичко ми се гади. Докогаааа ще е така? Scream

# 59
  • омъжена
  • Мнения: 589
Темата е прекрасна браво. Много си се постарала. Да ви кажа мина прегледа всичко е наред напразно съм се стреснала с тези гърди. Бебчо е по оформен вече и утре съм на фетална. Само си повтарях да питам за пола и като влязох в кабинета забравих за всичко 😄😄😄😄сега ме е яд .утре трябва да си навия аларма да ме подсети 😄😄😄😄

Последна редакция: ср, 24 мар 2021, 17:14 от sunshine1992

Общи условия

Активация на акаунт