Биохимичен скрининг

  • 6 777
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 003
Не споменавате вашата възраст... С всяка година тази статистика покачва риска само на тази база. Аз на ваше място бих се посъветвала с още един лекар преди амниоцентезата. Желая ви лека бременност и здраво бебче!
Напротив, още в първия пост е написала, че е на 23 г.

# 16
  • Мнения: 844
Извинете, не съм забелязала годините. Но още една консултация не е излишна.

# 17
  • Мнения: 876
Ако на бебето всичко му е наред на ехографа, защо изобщо ще се прави амниоцентеза? А не неинвазивен тест?
Аз лично бих потърсила второ мнение преди толкова инвазивна процедура. Тази лекарка очевидно не е много в час.

# 18
  • Мнения: 22
Момичета, направих амниоцентезата вчера, преспах 1 вечер в болницата. Чувствам се нормално физически и ужасно психически. Сега остана само да чакам резултатите. Между другото процедурата лично за мен беше отвратителна, но като е най-сигурният метод се подложих, няма как.
И още нещо. Лекарите с които коментирах до един ми казаха, че късния БХС дава по-големи отклонения. Направиха ми 2 прегледа с ехограф, бебчето си е супер с отлична сърдечна дейност.
Стискайте палци всичко да е наред. Ще пиша когато има резултати.

# 19
  • Мнения: 22
Здравейте момичета. Излязоха резултатите от амниоцентезата - бебчето е напълно здраво! Много съм щастлива Simple Smile .
Ще се радвам да дам повече информация на някоя от вас, ако и предстои или иска да знаеш нещо повече.
Благодаря Ви, че се ангажирахте с моят проблем!
Пожелавам на всички да бъдат здрави!

# 20
  • София
  • Мнения: 23 003
Чудесни новини, радвам се!

# 21
  • Мнения: 2
Здравейте, на някого да му се е случвало да има повишени нива на PAPP-A при БХС 11-14 седмица.

# 22
  • Мнения: 876
Здравейте, на някого да му се е случвало да има повишени нива на PAPP-A при БХС 11-14 седмица.

Със сигурност на много жени. И моят беше повишен.

Общи условия

Активация на акаунт