Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 62

  • 21 076
  • 768
  •   1
Отговори
# 750
  • Стара Загора
  • Мнения: 628
Здрастии!
Сиси, Вангоби, на Мими любимата свекърва, ще се оправите  - само вяра трябва.
А за събирането - на линия съм и ще поема организацията когато решим.
Десии как е ремонта? А бебка кога очаквате?
Джуле как си , Шуши на градинка ли е?
Благодаря ви мили мои за пожеланията и добрите думи, да ви се връща доброто. Аз вярвам, че е така. Само да сме здрави.
Ирче дай отчет за баницата - малее как ми се ядее...
Ир прекрасни пожелания, как сте в Хамериката, ваксинации, и т.н.?
Днес агнешко печено със зелен лук и лапад + зелена салата. Довечера зелеви сарми с кълцано месо с последната кисела зелка.
Кг тази сутрин - 58,5.
Хубав ден на всички.

# 751
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добро утро, бандюшки!

Танче, резултата за баницата днес като хапна на обяд. Ухае невероятно. То се получи по-скоро нещо като рап (wrap), защото корите бяха малко и по-дебелички. Единствено, не знам, дали след като хапна няма да се наложи да пообиколя района, че май сложи повечко ЖинЖифилЧи.
Вангобче, Сисони, Мими - стискаме палци! Обновете информацията, плиийз!
Жгмъцунка сигурно е супер заета покрай изборите, та нЕкой да направи новата тема?
Миленски, как са нещата при свекитата?

Кантарев тази сутрин - 58,7 кг.

# 752
  • София
  • Мнения: 1 193
Добър ден, банда Hug

Свекито Grinning ще го бъде. От вчера имал рязко подобрение на състоянието и днес доктора каза, че ще продължи в тази посока-минали били критичните дни и когато имало такова подобрение, не било инцидентно, а за постоянно. Сатурацията му е вече стабилно около 90, което за неговото състояние било "добре" . Теста от вчера е вече отрицателен, което също е добра новина, но въпреки всичко, когато го изпишат ще е отново под карантина за 14 дни, за това нямам обяснение.....
Вангоби, Сис, бързо да се възстановявате Hug
Мими, а не може ли да ви насочи към друг колега?
Танко, да е честит ТМ! Да е здрав и много щастлив! А на детенце пожелавам от сърце да си вземе желаното жилище! Hug
Ир Hug
Иринита, крада ти идеята за баничката, но без джинджифила  Hug

Браво за постигнатите килограми, момичета! Hug

Лека ден, банда! Hug

П.п. Опитвам се да наваксам с работата......

# 753
  • Мнения: 2 844
Привет! Имаше доста за четене, балгодаря! Heart
И аз бях на избори и бях доста изморена, но мина, вччера си починах.
Иринита Kissing Heart радвам се ,че не си кралица! Stuck Out Tongue Winking Eye А за събирането съм с две ръце - а как си ни описала - само ти можеш така! А баничката, ах баничката ........
Мими Kissing Heart стискам много, да намерите най- добрия лекар  и  да има надежда! Heart
Вангобиии Kissing Heart днес да си отидепш в къщи и скоро да се похвалиш ,че всичко е минало! Heart
Сиси Kissing Heart мило момиче , радвам се много ,че си по- добре!
Миленски Kissing Heart прекрасни новини - скоро да се прибере в къщи !
Деска Kissing Heart не съм се съмнявала, че теста ще ти е без грешка! А за трепета за очкаваните гости - нека е пълно стърцето! Heart
 Тан Kissing Heart честти да ТМ - да е здрав и щастлив! И детенце да си се радва на нов дом! Heart
Курдов вече почиваш ли? Надявам се да ти се случи - някакъв ад беше на тези избори - зя първа година там където се предаваха изборните резултати - нямаше откъде да си купиш едно кафе  или впда, за храна да не говорим, а имаше хора , които успяха да предадат протоколите едва вчерА към 18 ч - това са 36 ч Rage
Едно меню: О - кето баница, доматки и краставица; В - печени крилца, ориз конджак с гъби и слата.
Прекрасен ден , банда , всички много ви гушкам и обичам! Heart

# 754
  • Мнения: 3 347
Миленски така е с карантината ,нищо че вече е отрицателен,задължителна карантина щом като някога е дал положителен резултат.Радвам се че е прескочил!

# 755
  • Мнения: X
Привет. Simple Smile

Танче, мн хубаво, че децата ти са се решили за собствени жилища, цял живот по квартири не е работа и не си заслужава. Късмет на щерката.

Мими, дано всичко е наред при милата ти свеки, дръж ни в течение, молим се за нея.

Вангобче, как си днес, държиш ли се?
Дето се вика куча марка сме! 🥰

Инджи, мн уморително с тия избори! Почивай сега, вземи си малко отпуск.

Миленски, мн се радвам, че е по - добре свекъра. След болница винаги им дават 14 дни карантина.

Аз съм малко по - добре уж пу пу, почивам си и така.. Simple Smile

Иринитке, Мамексито, Ир и всички гууушш и да ви сложа "кафенце". Simple Smile





# 756
  • Мнения: 28 735
Ето ми новите нокти! Днес по добри новини, в 17 преглед и утре евентуално прием! Hands Pray

# 757
  • София
  • Мнения: 4 141
Здравейте, момичета и момче! 😘 леко телеграфно, че ми пречи абоката да пиша. По- добре съм, но ме оставиха и днес. Ноща беше кошмарна, не толкова от болки, а от това, че не спах. Целувам ви и от сърце се радвам за добрите новини! 😘😘😘

# 758
  • Мнения: 28 735
Вангоби, стискай зъбки още малко и утре да си у дома. Hug
Сисони, щом качва кафета и тя е на оправяне.Hug

Последна редакция: ср, 07 апр 2021, 08:09 от mimi.7299

# 759
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мими Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 760
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Мимчооо 💞💞💞💞💞
За предаването - утре от Знание Бг от 11:30 по БНТ 2 - ужасно рошаво и закръглено същество, дано не уплаша зрителите

# 761
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
Мимкоооо, Вангобче, Сисонка, Миленски, ВСИЧКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HeartsHeartsHearts

                       

                 

# 762
  • София
  • Мнения: 3 833
Заслабнахте ли много момичета?

# 763
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
Заслабнахте ли много момичета?

Не, а ти???

Satisfied  Satisfied Satisfied Satisfied Satisfied Satisfied Satisfied

# 764

Общи условия

Активация на акаунт