Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 62

  • 21 075
  • 768
  •   1
Отговори
# 720
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Занатка - носяяяяя - стара гроздова отлежала - Търговищка, разбира се Simple Smile

нещо интересно, ако ви се чете или слуша
https://dnews.bg/100-godishnata-emine-eredzebova-uprazni-svoa-vo … -selo-obitel.html

# 721
  • Мнения: 28 722
Ако искате на хижата банички да направя! Ха, ха, ама кой ли ше ми ги яде...
Една мила дружка ми донесе триъгълни кори от Тя вчера. Веднага ги изпробвах...!

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Ако искате на хижата банички да направя! Ха, ха, ама кой ли ше ми ги яде...

Никой!
Ние в тази тема банички не ядем!
Нъл тъй, Дмитриче? Satisfied

Аз  си купих от тук триъгълни кори, но  половината още са в хладилника.
Това банички със сиренце ли са или някаква модифкация?

# 723
  • Мнения: 28 722
Аз  си купих от тук триъгълни кори, но  половината още са в хладилника.
Това банички със сиренце ли са или някаква модифкация?
Със сиренце, със сиренце Иринко, аз си имам парвило, не ям баница с нищо друго освен класическа, такива локумени, лападови, спаначени, тц, туй не е за мен. Както и вино в други чаши освен кристални не пия! Joy
Оставихме маман в ръцете на зълвата, Телча се завърна и сега чакам останалата част от фемилито /дядо ни/ да вечеряме. ПиУе със зеле и турски банички. Сега известно време аз ще съм стопанката...! Disappointed Relieved

Последна редакция: нд, 04 апр 2021, 19:41 от mimi.7299

# 724
  • Мнения: 1 617
Звън кристален ли дочувам?
Идвам с вас да попалувам!
Там, във хижата сред свои,
с винце, танци и купони!  ☺❤

Ех, колко хубаво би било, Ириниткоо! Hug
Мимчо, Вангобче - утре всичко ще е наред! Hug
Прегръдки, бандичка! Hug

Последна редакция: нд, 04 апр 2021, 22:01 от emkasemka

# 725
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Ама защо всички говорите в бъдеще неосъществено време. Бием си една дата юли или август и сите отиваме и се събираме някъде. Най-много бих се радвал да видя омарите на СКАЙ, ама те това е много сложно. Затуй или идвате "в моята тясна квартира" (няма да се спи, щото няма къде) или всички се събираме на вилата на МАМА-Иринита. Хем и моренце има там...

Аз приключвам този 17-18 часов работен ден - изнервен до безкрайност и налитащ на бой към председателката на РИК - цитирам : "Крайни резултати нямаме, щото не сме ги събирали. Ще ви ги кажем между 2.30 и 4 часа сутринта". А не е невъзможно - други РИК-ове дават резултати. Имат ги.
Лошото е че при стеклите се обстоятелства най-вероятно ни очакват още едни избори, предсрочни. А аз НЕ ЩА! НЕ ИСКАМ!
Последните два и повече дни ям боклуци, когато и каквито намеря. Днес бях на марети и пепси  (последното откраднато от щаба на БСП, ама неказвайте на никого. Просто си взех, даваха и на другите...) . С Кантарев окончателно сме разведени до второ или трето нареждане.

Отивам си и се моля - дано имам сили първо да стигна до колата, и второ - ако може лекинко така да се изкъпя, че сигурно мириша на пор-вдовец.

Лека нощ!!!

# 726
  • Мнения: 2 107
Емче, голям сладур си 🥰😍😘

# 727
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Само ДемитУ май ни е трезвеник, но нея ще я примамим с баничка. ♥️


Дето има една дума - знайм си и кътните зъби Joy

Щом ще се цалИваме - идвам! Обещавам да не ви нося щам! Grin

Джуле, днес съм доволна - успяхме да гласуваме ! Hug Тъкмо се прибрахме. Подреждам тук едни костилки от фурми- кат баНбонки ги ямм Sunglasses

Тудорски, радвам се, че не си кралица Hug

# 728
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748






  Що толкоз кафета ли?

Ами да има, да има, за всички да има.
Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

# 729
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро!
Иринита, организационният талант напира, със замах действаш Heart така примамливо звучи Heart
Емче- душата ти е на поет Heart
Ир, мерси за кафенцето Heart
Хората са ваканция, 12 клас са повече от хора , на матура отиват все пак, та учим!
Жгмъц, дано е минало спокойно при теб!
Курдов, напрежението ескалира в такива моменти. Пълноценна почивка за вас!
Вангобче Green Heart Flowers Four Leaf Clover
Мими Hands Pray
На всички, спокоен ден и хубава седмица!

# 730
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро 🤗
Ирко, той ако Курдов не са го прибрали нощес за нападение над шефката на РИК (няма инфо по ТВ) ще има нужда от всичките 😉
Вангобче, чакаме да се обадиш подновена 🤗
Мимчо 🙏
Останалите - да ни е лека работната седмица 🤗

# 731
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
ДЕСИ, ИР - Благодаря!

Не, не ме прибраха Simple Smile Вече съм на работа и даже публикувах предварителни резултати. Изпивам всичките кафета на света, ама файда йок.

Напрежението продължава, резултати - няма!

# 732
  • Мнения: 28 722
Добро утро мили мои!
Хич не ми се ходи в тоя дъжд и студ, вече се отчаях, че тази година лято няма да има, за пролет е ясно.
Хубава и здрава седмица!

# 733
  • Мнения: 3 347

Пиринско утро Heart!Засега е тихо,дано така и остане,искам да се разхождам и дишам пък!До тогава -отивам във фитнеса.Вчера направих сефтето-бива,напират някакви спомени Joy.Снощи времето беше много гаднярско Grin-сняг на едри парцали,студ и вятър.
Хубав ден дружина Heart Eyes!

# 734
  • Мнения: 2 107
Ир, люлякът е супер 💝
Добро утро💕

Общи условия

Активация на акаунт