Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през февруари

  • 72 127
  • 2 964
  •   1
Отговори
# 45
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Няма обяд, и вече минаха два броя кисели и обострени клиенти! СъдбЪ, няма да ми развалят настроението Grinning

# 46
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
кроте, не знам за това дето пие вода, а не яде.
обратния вариант се каза свети Добри Wink

# 47
  • Мнения: 18 473
Кроте, фаст/фастинг/циклично хранене?

# 48
  • София
  • Мнения: 13 700
Добър ден. Много им се връзвате на децата. Ще изкласят.
Нещо ми се мотае, че е имало нулева година, но не си спомням повода, а и е било по времето на нашите.

# 49
  • Мнения: 12 014
Крото,  глад му се вика на това Stuck Out Tongue Winking Eye

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Крото,  глад му се вика на това Stuck Out Tongue Winking Eye
знай тя, ма и се иска по-завоалирано да звучи Satisfied

# 51
  • София
  • Мнения: 9 552
Не бях гладна, но в почивката съгреших с едно парче кекс. Така добре изглеждаше зад щанда, че нямаше как да го оставя там да тъне в самота единствено непожелано. А отидох вода да си купя.

Ре, то е ясно, че ще изкласят. Обаче сега е първи клас моето и ако не си създаде навици да учи, може да минат повечко годинки до изкласването. Яд ме е, защото иначе материалът го владее. Зорът е да седне да си напише домашното. И да не се разсейва в час, защото все тя е неразбрала какво има за домашно и какво трябва да носят за часа по Технологии и предприемачество.

# 52
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
това последното неистово ме потегли към бейлиса.
то още памперса не е свалило - технологии и предприемачество!
и сексуално обучение с Кънчо и Минка май има.
то и с едното и с другото не знаят какво да правят, ама така - да са подготвени.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
И аз днес в офиса им донесох кекс...мм му се мръщи, ама тийна нЯщу трябва да закусва, та...и колегите намазват Simple Smile

Ай...отивам на обяд.

п.п. Панде...ама как? Още в първи клас ли го имат сега тая тъпотия Предприемачество?
Къде остана едновремешното трудово...еййййй...

# 54
  • Мнения: 18 473
Тия навици за учене вече 6 години ги чакам да се появят. Ама такива, каквито ги помня, когато аз съм била ученичка и никой се е занимавал с мен. Знам, че там ми е грешката, защото щерката сигурно е убедена, че навиците са ѝ повече от добри.

# 55
  • София
  • Мнения: 13 700
Панди, такива са повечето. И аз бях шматка. 
Фастенето не ми е проблем чак, ама лакомията ми е голяма.

# 56
  • Мнения: X
и сексуално обучение с Кънчо и Минка май има.
Има, има. Нахалницата е в 9 клас и слушам аз миналата седмица от нейната стая се носят хихикащи и цвилещи звуци. Оказа се, че за часа на класа госпожата им е поканила бивши възпитанички на гимназията, които сега са асистентки в МУ, да им четат конско за сексуално образование. Та, чувам аз от стаята на нахалницата гласът на лекторката: "Хайде, сега, нали това е дискусия? Споделете опит, нека да не говоря само аз." В този момент нахалницата се мютва и изцепва: "Ама аз още нямам 15, какъв опит за споделяне се предполага, че имам?!"

# 57
  • София
  • Мнения: 9 552
Мистик, то си е трудово реално, но защо такова звучно наименование са му лепнали и на мен не ми е ясно. Иначе правят някакви неща от хартия обикновено, но понякога ги карат да носят допълнителни материали като сламки, плат и т.н., които обикновено моето не носи по гореспоменатата причина.
Беше й изсъхнало лепилото, но не си е отворила устенцата златни да ми каже. Ползвала лепилата на децата докато аз науча съвсем случайно, че тя си няма. Ей такива нещица. Бели кахъри наистина, но ми с еиска да я науча на повече организираност.

Уиш, много добре им е рекнала твоята щерка. Браво на нея!

# 58
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
thewishmaster  Колко опит се очаква от 15 годишно? Да де, има и "пръснали саксията", но са единици!

# 59
  • София
  • Мнения: 13 700
Девойката лекторка е чела вица, че с пубери се говори за секс, когато искаме да научим нещо.

Общи условия

Активация на акаунт