Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през февруари

  • 72 126
  • 2 964
  •   1
Отговори
# 30
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
аз директор не ща!
колко благословии съм пращала в тая посока... Wink
но съм готова да предоставя шато за летни обучения - ще кОпат, ще плевят, ще се научат какво е да "тЕсат",  а най-добрите ще получат бонус - да поливат.
и всеки ден около 5-6 км разходка за бране на билки.
бонуКсите включват гонене на котки и опция за разходка на куче.
Wink басейнът е безопасен, надуваем. Simple Smile

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Добри, супер звучи...аз от кога говоря, че точно това трябваше да представлява Зеленото у-ще, а не ходене във Велинград на Спа, че нЕкоя г-жа да е доволна.

# 32
  • Мнения: 18 473
Sunshine, в по-голямата част на Европа даже са така. Но пък и не са толкова много държавите, в които лятото в класните стаи да става 40 градуса. В Гърция също са с дълга лятна ваканция и учебната година започва, като разминат жегите през септември (макар и седмица преди нас). Отделно родителите на малките може да реват, че няма кой да гледа децата цяло лято, но при по-дълги ваканции през учебната година отпуските пак няма да стигат, а заниманията, на които могат да се запишат децата, ще са още по-ограничени и по-скъпи (все пак по-голямата част от учебната година е в отоплителния сезон).

# 33
  • София
  • Мнения: 18 704
Идва,да не ви изпусна.
Мм беше на уролог,всичко нср д ,форми, структури и т.н. Назначил му е и изследвания за утре.
Пийк, късмет.
И моят баща влиза в сряда в болница.
Не а работа нервничат,викат само по един колега. Не е се чувствам добре на тази работа.

# 34
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Добри, супер звучи...аз от кога говоря, че точно това трябваше да представлява Зеленото у-ще, а не ходене във Велинград на Спа, че нЕкоя г-жа да е доволна.

Simple Smile вие пак сте добре. Simple Smile
големите ги водеха на екскурзия в София.
посещаваха единствените забележителности на столицата - Метро и Макдоналдс. Wink

# 35
  • Мнения: 18 300
Здравейте!
Вчера се помъчих да преподам малко смятане. 1+2, 1+1... JoyJoyJoy
Заразена от добрия пример. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 36
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
аматьорка!
когато започнеш да решаваш задача от втори клас с полагане, системи и матрици ми се обади. Simple Smile
татковците са велики. още се чудя как не намери време за интегриране и диференциране във втори-трети клас.

# 37
  • Мнения: 4 892
Прочетох готвене на котки. Smile Таман викам,изгоре на Чироз добичето,доброволно ще го донесе,а то гонене.
Заваля!

# 38
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
и готвене ще има. Wink барбекюто е на линия.
палене на огън - също, до цепене на дърва мисля да не стигаме. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 5 776
На мен ми беше добре дългата 3-месечна лятна гръцка ваканция, но когато си идвахме за цялото лято в БГ. Сега, като щастливо разведена, БНД отказва да ги пусне извън страната и лятото ще минава основно под климатика, да живее затворническия живот... Ама пък то до тогава има време, кой знае накъде ще ме отвее вятъра. Засега нямам право да се местя, но се готвя за обжалване, само да си намеря по-читав адвокат.

ПП: За готвене не ме търсете, само за ядене Smile

# 40
  • Мнения: 3 025
Добро утро!
Пийк, всичко ще е наред с баща ти!
Ени, късмет на новата работа
Кога стана Февруари... нека само хубави неща да ни се случват от сега нататък..
Аз си пия кафето без захар днес, поносимо гадно е. Започвам режим. От инат знам, че ще успея.

# 41
  • Мнения: 35 112
Днес , ща не ща, отивам по задачи. Отложиха ги от миналата седмица, че валеше сняг ама днес вече ...

# 42
  • Мнения: 6 299
Ени,успех!
Фил,да оздравявате бързо!
На петокласника международната е в сряда 😁. Тамън ми/ни е с дълга лятна ваканция.А тук,а там,и то дошъл септември.

# 43
  • София
  • Мнения: 9 551
Здравейте!

аз съм пас.
изморена съм до смърт от викане и ядове с ученето на Горинич.
...очи тъмнеят, глава се люшка...


Добри, сподели малко опит, моля! С викане стават ли по-лесно нещата? То ясно, че си е до добиче, т.е. до дете исках да кажа. С моето ни викане помага, ни кротко водене. Ама може би не викам както трЕбЕ. Thinking Реши ли, че ще се офлянква и няма да пише домашно, няма сила, която да я мотивира. Иначе се справя много бързо, но трябва да не се разсейва само. И сега е в 1 клас. Страх ме е да мисля за по-нататък. Laughing

Чакам да срещна човека, според когото няма да съм аз виновна за всичко... Плаче ми се.

Балонита, и аз така. И за родителите ми, и за БНД ( а и тези преди него) все аз съм виновна. И защо? Защото си позволявам да мисля различно от тях и да отстоявам позиция. Много дълго време си мислех, че наистина съм гадно същество. Поне вече знам, че тези две неща не ме правят гад. Само трябва да се науча как по-меко да си отстоявам правата, че май съм по-рязка понякога.

Ени, успех на новата работа!

Пийк, стискам палци за баща ти!

Фил, бързо оздравяванте!

Май пропускам някого. Простете, но толкова запомних.

А, за кучета пишехте. Много ги харесвам, но никога не сме гледали куче вкъщи заради ангажимента с разходките, а и майка ми я е страх от кучета. Обожаваме котки и през повечето време сме имали котки, включително в момента.  И хамстери сме гледали. Рибки също. Абе изобщо друго си е да имаш животинка вкъщи. Но трябва наистина да го искаш, защото иначе може да дотежат някои грижи.

Спорен понеделник, седмица и месец за всички! Flowers Four Leaf Clover

# 44
  • Мнения: 4 892
Панде,много крайно това.Когато се държат гадно с теб е нормално да реагираш и без да си гад.Това с другата буза..з@@би!
Като няма да ходя на кафе,що да не изпържа филийки и да се натъпча,като прасе.
Как се казваше това дето се пие вода от-до без да се яде,да зачета малко?

Общи условия

Активация на акаунт