Образователен Говорилник: 12-та сбирка на Ордена на Кокичето

  • 18 576
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 12 105
Мхм, влизат в кръговото на руска ролетка - ако мине - мине. Joy

# 706
  • София
  • Мнения: 7 277
Ееее, ама прекалихте вече с тези снимки! Frowning1 Ще ви докладвам! Triumph
Ау - не! Много е гадно Sad. И ако знаеш как ме болят коленете, и ме болят краката, и слънцето ми свети в очите, и ушите ми пищят. Абе казвам ти - ужасно е Satisfied

Хоуп, често с теб мислим по един и същи начин, ама не знаех, че и цветото сме така Joy

Скрит текст:
Не че нещо - но в магазина имаха само два десена с тази кройка, като купувах, така че нищо чудно, че сме се нацелили Laughing

# 707
  • Мнения: 5 643
Не знам за ученическото ДО, ама това студентското - да се посмеем малко. Не стига, че маркетинг, реклама и бля, бля (знам, Миленитче, че за това не се учи, а се раждаш научен), ами и при лекциите втори семестър има дни с от 7 до 8, даже 8,30 астрономически часа лекции. От 10 часа сутринта до 20 часа, смешковци. А, учи се и семиотика, каквото и да значи това. Я да беше на живо, да ги питам тия професори как щяха да киснат цял ден до вечерта в унито.

# 708
  • София
  • Мнения: 7 277
А, учи се и семиотика, каквото и да значи това.
Не си чел Умберто Еко Simple Smile

# 709
  • София
  • Мнения: 62 595
Не знам, моите са напълно доволни от студентското ДО. А едната специалност има и доста чужденци, които са си по родните места. Другото е вече четвърти курс и имат много практически задачи да подготвят и да предадат. И двамата имаха съвсем редовен график.

# 710
  • София
  • Мнения: 1 754
1. Естествено, че ви взимам всичките. Даже обадилите се sanaka и Lejka мисля са must на всяка уважаваща се сБирка, соаре, кой-квот-си-избере. Ще свиря лагер-сбор при първия ден, за който разбера, че ММ и Дребс ще се изнесат на гости при баба Simple Smile)

2. Специални благодарности за снимковия репортаж, балгодарение на който имам осъществен контрол като как са отпечатали и турили флаговете на Visa, които предадохме миналата седмица. Шест са. Също така благодарение на репортерите вече имат десеторен reach, при това дигитален, и то от скъпия иначе - този в бг-мама, къдет платените реклами ич не са от евтините Smiling Imp

3. За маркЕтинга - в БГ никога, никога, никога не се е изучавал или по-скоро преподавал, както трябва и да има нещо общо с реалността. За как се преподавав чужбинските унита нямам поглед, но, като съдя по чужбинските колеги, и там не ще да е цвете. И този бизнес е от тези, които може да са неузнаваеми до 3-4 години, но повече за това - на соарето у дома, ако все още има кой да се интересува, де, rosi_ta Simple Smile И, Нот, никога не съм твърдяла, че се раждаш научен. Напротив, все още е от професиите, които се научават изключително с опита и почти никак на теория.

# 711
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 349
А, учи се и семиотика, каквото и да значи това.
Не си чел Умберто Еко Simple Smile

И Ивайло Знеполски.
П.П Правила съм семиотичен анализ на "100 години самота".

Ходила ли си в Истанбул с кола? Вицови истории мога да разправям за трафика там...

Че аз там само с кола съм ходила. Преминахме напряко през Истиклял през море от хора.
 Междудругото лично аз минах с кола (поради сбъркана навигация) точно пред главната порта на катедралата във Флоренция, с 2 км в час.

# 712
  • София
  • Мнения: 2 780
Да ви кажа, малко се притесних. В другата тема се е появил отново потребителя с пречиствателите на въздуха в ЧУ. Миналата година се появи пак по същото време, после започна пандемията и изчезна. Много циклично взе да ми се струва нещо.  Освен това се включва да продължи темата все едно вчера сме отговаряли. Не знам. Другият вариант е да е попаднал в някоя примка на времето и да е изпуснал цялата минала година. Късметлия Joy

# 713
  • софия
  • Мнения: 4 990
Истанбул с кола е ок. Виж в Анкара е страшно!

# 714
  • София
  • Мнения: 12 105
Да ви кажа, малко се притесних. В другата тема се е появил отново потребителя с пречиствателите на въздуха в ЧУ. Миналата година се появи пак по същото време, после започна пандемията и изчезна. Много циклично взе да ми се струва нещо.  Освен това се включва да продължи темата все едно вчера сме отговаряли. Не знам. Другият вариант е да е попаднал в някоя примка на времето и да е изпуснал цялата минала година. Късметлия Joy
Аз се чудя защо постът му сякаш започва от средата. Joy Отделно - ужасен изказ и никаква структура на изложение. Почти нищо не разбрах.

# 715
  • Мнения: 5 425
Истанбул с кола е ок. Виж в Анкара е страшно!
Пробвайте​ на мотоциклет?

# 716
  • София
  • Мнения: 7 277
Ма, Миленита, моля ти се - да беше казала - всичките щях да наснимам Grinning

# 717
  • София
  • Мнения: 9 558
Ох, и аз явно е съм разбрала какво иска да каже авторът и взех, че се изказах. Оказа се, че въпросът не бил за UV пречистватели, а за някакви други......
Не я помня тази звездЪ

# 718
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 846
Е и двете места не са чак толкова страшни. И на двете съм карала, че и очилата си бях забравила на всичко отгоре

# 719
  • софия
  • Мнения: 4 990
Титина шампион.

Общи условия

Активация на акаунт