Мами Октомврийки всички късметлийки!🙂2021

  • 23 156
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 839
На коремен въобще не мисля, че би се видяло каквото и да е в такава ранна седмица..

# 61
  • Мнения: 1 428
Благодаря ви за подкрепата 🙏🍀♥️

# 62
  • Мнения: 190
Дали е нормално кафеникавото зацапване?(седмица след датата на цикъла)

Последна редакция: ср, 03 фев 2021, 20:04 от Medelin13

# 63
  • Мнения: 8
Дали е нормално кафеникавото зацапване?
.       

Да, и аз имах някъде около датата на цикъла.

# 64
  • Мнения: 9
Момичета ,
На някоя от Вас случайно да е предписан Утрогестан (вагинално) ? Съжалявам , ако въпроса ми е глупав , но каква е разликата дали  се приема вагинално или орално?  P.s. супер некомфортно и трудничко ми е поставянето им ...Обмислям , да попитам гинеколога дали не е по-добре орално Grinning Благодаря Ви предварително.

# 65
  • Мнения: 598
Момичета, искам да споделя с вас информацията, която ми даде моят док. За тези, които раждат за първи път, мисля че ще е полезно
https://---shortener8712-M9bVLTM
https://---shortener8712-9YZ4S5z

# 66
  • София
  • Мнения: 870
Лолло, това е супер полезно, благодаря.
Чудя се обаче къде отива биохимичния скрининг, който се прави между 11-13 г.с.
Както и какво ще рече ОПЛ съкращението в 19та точка?

# 67
  • Мнения: 1 428
ЕлейнОПЛ е общо практикуващ лекар

# 68
  • Мнения: 598
На предната страница пише, че е "желателно през 11-13с. да се направи биохимичен/генетичен/ скрининг, който включва специален ехограф и изследване на кръв, като общият резултат е изследване за ген.аномалии на плода. Прави се на няколко места в София и е по желание, заплаща се допълнително. Това е изследване, върху което ще бъде преценен ходът на развитие на бременността, ето защо е желателно да бъде направено."

Пропуснах да го кача това, извинявам се
🌷

# 69
  • Мнения: 67
Аз вече имам час за 19 февруари и сега чакам. Както и предната бременност по това време, вече ми е много лошо. Почти не мога да спя нощем. Не мога и да ям почти нищо без да повръщам. Свалих 1 килограм. Да се надяваме, че ще изкретам някак първия триместър.

# 70
  • Мнения: 1 428
Има ли някоя от вас която е видяла положителен тест около 24-26 януари ?

# 71
  • Мнения: 31
Hariom1 аз си направих 2 теста на 25 и бяха положителни, но с по-бледи чертички и на 26-ти си направих отново, пак беше с бледа чертичка. Защо питаш?

Последна редакция: чт, 04 фев 2021, 17:43 от frozen_moonn

# 72
  • Мнения: 9
Има ли някоя от вас която е видяла положителен тест около 24-26 януари ?
И аз бях с положителен на 25.01 Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 839
Моя първия беше на 27.01

# 74
  • Мнения: 8
Аз бях с положителен тест на 26.01. След това направих още два (различни марки) - пак положителни.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт