Мами Октомврийки всички късметлийки!🙂2021

  • 22 723
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
На 3ти ден от закъснението имах мн ясна черта. Още докато се намокряше се появи чертата направо щях да изперкам😬 днес влезнах в 5с и се замислям кога да ида на преглед. Хем не ми се чака, хем не искам да избързвам.

# 16
  • Мнения: 190
На 3ти ден от закъснението имах мн ясна черта. Още докато се намокряше се появи чертата направо щях да изперкам😬 днес влезнах в 5с и се замислям кога да ида на преглед. Хем не ми се чака, хем не искам да избързвам.

Аз мисля да отида 6г.с, а около 9г.с да чуем пулсче. Това ще е според отпуската ми, не знам дали е рано или късно

# 17
  • Мнения: 596
Доколкото четох (тези дни доста) в 5с. вече може да се направи преглед. Аз нямам търпение за моят утре и ако всичко е наред ще съобщя на най-близките от семейството. За сега само таткото знае Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 837
Предния път бях около 6та седмица, вече се чуваше сърчице Simple Smile сега се пада да ида горе долу началото на 7ма,ако издържа до тогава да чакам и не си запиша по-рано час😄 И тъй като тогава всички близки дори и не толкова близки бяха научили съвсем рано, сега сме си решили, че ще си запазим всичко за себе си, докато не започнат да питат. Просто този път така си го усещам Simple Smile

# 19
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Гаденето ми започна от тази вечер Weary  Дано да е инцидентно и утре да съм добре.

# 20
  • Мнения: 9
Здравейте, записвам се и аз. Според приложението термина ми ще бъде на 02.10. Надявам се всичко да бъде наред. Все още не съм си записала час за преглед. Симптом преди положителния тест беше само честото уриниране, а около датата за МЦ имах болки ниско и предимно в ляво. След разговор с гинеколога ми назначи Но-шпа 3х1. Успех на всички мами и леко бременеене. Ще се радвам да си комуникираме и споделяме. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 428
Момичета,имам един въпрос,някоя от вас има ли такива болки като спазми онази вечер много юе боля гърба кръста и все вдно нещо се разтягаа и свива в корема. Вчера понеже си направих хубава разходка не видях този проблем... Иначе тук там ме побоцква от ляво придърпва ме ... Моля някоя от вас да си сподели болежките Благодаря! Първа бременност ми е и ми е малко притеснена 🍀🙏

# 22
  • Мнения: 9
Момичета,имам един въпрос,някоя от вас има ли такива болки като спазми онази вечер много юе боля гърба кръста и все вдно нещо се разтягаа и свива в корема. Вчера понеже си направих хубава разходка не видях този проблем... Иначе тук там ме побоцква от ляво придърпва ме ... Моля някоя от вас да си сподели болежките Благодаря! Първа бременност ми е и ми е малко притеснена 🍀🙏

Аз имах същите болки. Бях чела , че е от разтягане на матката. След като говорих с лекар, каза че било нормално и ми изписа но шпа. Препоръчвам ти да говориш с лекар, преди да приемеш каквото и да било. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 428
Благодаря,ами тя докторката и звънях,каза ми но шпа и сряда съм на лекар,чхгто би трябвало да ми е около 1200-1400 дано се види нещо 🙏🍀

# 24
  • Мнения: 596
Момичета,имам един въпрос,някоя от вас има ли такива болки като спазми онази вечер много юе боля гърба кръста и все вдно нещо се разтягаа и свива в корема. Вчера понеже си направих хубава разходка не видях този проблем... Иначе тук там ме побоцква от ляво придърпва ме ... Моля някоя от вас да си сподели болежките Благодаря! Първа бременност ми е и ми е малко притеснена 🍀🙏

Здравей, мила. При всяка жена симптомите са индивидуални, така че не се притеснявай ако при теб има нещо, което при друга го няма. Особено първите 3 месеца са най-изявени тези неразположения. Консултирай се с лекар и не се тревожи, всичко ще бъде наред 🙏💛

# 25
  • Мнения: 1 837
Момичета, които пиете витамини.. Какви витамини сте си взели? За сега съм само на фолиева киселина, която пия вече 2 месеца.

# 26
  • Мнения: 1 428
Благодаря ви момичета! 🍀🙏
Моника,ами аз по стечвние на обстоятелствата,поради поликистозата пиех иногинол и продължавам да го пияя,казаха ми че няма проблем (ендокриноложката ми го каза) плюс фолиева киселина и вит Д на капки пак го пия отдавна че ми бе дефицит,та като цяло в сряда на прегледа,ще обсъдим какво ще остане и какво ще махнем плюс какво ще добавим 😂🤩

# 27
  • омъжена
  • Мнения: 589
И аз направих два теста положителни и термина ми е на 6.10.21 според приложението. Не съм ходила на АГ още записах си час само за 4.02.

# 28
  • Мнения: 596
Аз до скоро пиех пълна шепа добавки, но след положителния тест оставих само Фолата (метилирана фолиева к-на), пък ако докторът каже, ще пия каквото трябва.

# 29
  • Мнения: 1 428
Лоло,чакаме да кажеш след прегледа 🤩♥️

Общи условия

Активация на акаунт