Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 59

  • 16 014
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 141
Малииии, Жгмъцко. Ми сега как да подхващам домакинските задължения след тез момци.
Танко, 😍разкошно да си прекарате!
Джулка, 😘 поздравления за тренировките. Хляба звучи добре, но не мисля, че при нас го има.
Днес ще си доям зеления боП и ще добавя шунка и крема сирене, яйца ще си нося утре в кутия. Вкъщи ухае на ябълков щрудел и палачинки, а аз рупам боП.
Прекрасен ден, бандичка и намерете време за филм или разходка с любими хора, тя къшната работа няма край.

# 46
# 47
  • Мнения: 28 493
Сиске, кде се губиш златна? Как е Стефко!
З грозде, от вилата, вкусно ми е
О печени чушки с чесън, филия домашен хляб, салата зеле и моркови
В тиквен сладкиш с канела




Жгмъцооо, диетата те избива на хубави неща!


Никакви филми, взимайте любимите или приятелки и беж навън, събирайте чист въздух, свежест, слънце. Тъй ще преборим царствения!
Сега апвам с Телча, който дояжда чинно моите диетични манджи от предния ден и отиваме на Пристанището да купим виски, Джак Даниълс с мед!

Последна редакция: нд, 18 окт 2020, 13:46 от mimi.7299

# 48
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте банда,

Абе защо не мога да включа следенето на темата. Преди включвах камбанката и ми идва съобщение на мейла при нов отговор в темата. Сега камбанката е включена, пише следено, а имейли няма...

Много ми хареса кафето и мястото - Сиси благодаря

Джуулс- търсих този хляб в кауфланд, Лидл и ЦБА - но няма. Жалко.

Днес на обяд доизядох зеления боб с малко сланина. За вечеря купих 400 гр свинско за готвене, тарелка 250 гр гъби,1стрък праз и сметана за готвене - обща стойност около 8 лева. Мисля че ще остане и за утре на обяд, т.е. надявам си да излязат четири порции???

Приятна неделя!!!

# 49
  • София
  • Мнения: 11 116
Мими, нали ? 😍

Ние бяхме навън, сега ще готвя и ще гледам тенис финал. Доволна.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 008
Жгмйъц, Heart Eyes сутрин ставам в 5, за да си направя кафе и да се настанят да гледам " пожарникарите от Чикаго" Heart
Мими, чудесно изглежда Heart

# 51
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Mими, аз от петък само това правя. За чистене и оправяне ще имам всички уикенди до пролетта Grinning Бяхме на Арбанаси - много зареждащо и чудно време.
Джулс, много добре изглежда, отдавна не съм пазарувала хляб, но този ме грабна Simple Smile
Жгмъци, този подарък ми го направиха снощи по погрешка Grinning
Скрит текст:
колежка ми го прати на месинджъра, а като ѝ благодарих взе да ми се извинява - сбъркала адреса Grinning
Прекрасна вечер, бандичка Hug

# 52
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Отчет:


Айде и вие.

Мими- заоблизвах се....

# 53
  • Мнения: 28 493
Ох, Курдов и аз!
Вечерята се промени - почти 100 гр кубчета захаросан кокос!

# 54
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Добро утро, банда



Аз кукнах рано рано в редакцията, имаме пак много случаи, затворено училище и една детска градина, и, за съжаление, смъртни случаи.

Днес пак ще ходя по документи - пълномощно ще ми прави мама за прехвърляне на къщата... Това между другото, от основната ми работа.

ЩЕ ЯМ на Обяд последна порция зелен боб с наденичка, а за вечеря - каквото е останало - или наденичка със салата или сирене със заквасена сметана.

Идвайки на работа тази сутрин забелязах че пред две от гимназиите в града още в 6.08 часа имаше патрулки.... ще проверя за какво става на въпрос, ама чакам да се събуди Пиарката на полицията.

Приятен ден банда и да имате една прекрасна, по възможност топла и слънчева седмица!!!!

# 55
  • Мнения: 28 493
Добро утро!
Днес ужасния плодов. Заредила съм се с печени чушки, тиква на пара, салата зеле и моркови...
Дано издържа.

# 56
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро и от мен Simple Smile
Мими, мисли за нещо по-приятно Grinning все пак е още понеделник Wink
Курдов, дано се получат нещата, а за короната ...
Лека седмица и дано имате повече поводи за усмивки

# 57
  • Мнения: 2 084
Добро утро Kissing Heart
Днес банана дей. ММ реши да ми купи кола и днес цял ден ще се мотаем напред назад.
Хубав да е денят ви и прекрасна седмица.

# 58
  • София
  • Мнения: 11 116
Добро утро

И за мен този ден се оказава доста гладен, подкарах бананите, после ще премина на грозде, а довечера на салата.

Хубава седмица и да сте здрави!

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет!
Успех на плодовите днес! Мислете си как утре Кантарев ще покаже хубава цифра и...."Нека силата да бъдес вас" Simple Smile

Аз искам да съм там, от където е подписа на Деска ...калдъръмени улички, спокойствие, аромат на току що смляно кафе....Rolling Eyes

Не се тегля, защото съмго ударила през просото, особено вечер. С 2546908 задачи на главата, не ми се мисли за режим в момента. Естествено, внимавам с храните, но то вече е навик.
Най-после детската стая е свободна. Мебелите отпътуваха към Варна и ми е една идея по-подредзено. В смисъл, че вече наред са майсторите. Grin

Прощавайте, че не ви изреждам поименно, но ...лекинко забравям кой, какво, къде, с кого...

Календарите, още не съм ги разгледала, защото не е време за мечти.Weary

Стреличке, да се поФалиш ! Успех !
Танче, кефиш ли се, а?
Джулс, поздравления че си дигна Д-то и тръгна на спорт Аз с това не спирам - вторник и четвъртък фитнес, понеделник и сряда - танци.

Насладете се на слънцето днес! До после.

Общи условия

Активация на акаунт