Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 59

  • 16 013
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Здравейте банда! Репортаж от Велинград:
Тръгнахме в 9 ч от СтЗ, дъжд ни валя, ремонти по Тракия и трафик чак в 12 пристигнахме /моите момчета в къщи казват, че пътувам със скоростта на охлюв, но пък какво ли рабират те/. Обядвахме / в едно емблематично за тук заведение курбан чорба и боб с манатарки - уникално вкусно беше/и се настанихме. След това прекрасен външен басейн, топла минерална вода, слънце борова гора след това вътрешен басейн, парна баня сауна , джакузи - прекрасно, хотела ми е фаворит. Сега изкъпани, с коктейлче, след малко излизаме на разходка и вечеря. Пълен релакс ми е. Пожелавам ви от цялото си сърце.
Мими ами не се тормози, живота е за да ни е хубаво, ако ти е толкова неприятен режима зарежи го, ох като знам докато намеря моето колко ми беше труднооо.... Ще се справиш, хубавата рокля е абсолютна мотивация.
Оставям ви и ставам да се приготвям.
Приятно и хубаво и обичливо да ви е, и гледайте си душите и ги обичайте! Чаоо до утре.

# 31
  • Мнения: 28 493
Привет, отчети нещо ще пишете ли момичета!? Kissing Heart
Аз на обяд ядох картофи на фраер и салата. Стават като пържени, но са с една лъжичка мазнина.
За вечеря нищо не съм измислила, какви варива да готвя тепърва. Сутринта правих сладкиш с тиква, без да съм хапнала, но това да  ми е дерта... Wink Ще го ползвам утре вечер за вечеря...!
ПП Танче, за другата събота съм планирала ивент, та ще бутам диетата до тогава...после ще почвам нещо друго!

Последна редакция: сб, 17 окт 2020, 21:30 от mimi.7299

# 32
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Хелооуу 😘

Танче, много добре звучиш, да си изкараш страхотно! 💖

Аз бях на тренировка, като се прибрах към 18:30, не бях гладна, налях си само малко 🍷, Убаче преди малко ме подгони зверски глад. Та, апнах постно зеле от мама, с две филии протеинов хляб, който открих скоро тук. Деско, във Филаделфия фурните го има. Уж 10 гр въглех. на 100 гр., което доста добре звучи, но го взех за критични моменти, не го ям всеки ден. 😎

Много хубава вечер да имате, 😘😘😘

# 33
  • Мнения: 28 493
Джулс, на фитнес ли ходиш?

# 34
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Мнеее, на групови тренировки-степ-аеробика, аеро денс, тае бо, стийл комбат. Инструкторката ги редува. 😋
На това ходех и преди шушка. Ама 6 г минаха докат се наканя да се върна в залата. Trollface

# 35
  • Мнения: 28 493
И аз искам нещо по динамично, ама малко ме е страх от залите сега! Извадила съм гиричките у нас и събирам сили да ги ползвам...! Joy
Къде се дяна Матилда, щеше да почва с нас???? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 36
  • Мнения: 2 084
Привет, отчети нещо ще пишете ли момичета!? Kissing Heart
Аз на обяд ядох картофи на фраер и салата. Стават като пържени, но са с една лъжичка мазнина.
За вечеря нищо не съм измислила, какви варива да готвя тепърва. Сутринта правих сладкиш с тиква, без да съм хапнала, но това да  ми е дерта... Wink Ще го ползвам утре вечер за вечеря...!
ПП Танче, за другата събота съм планирала ивен, та ще бутам диетат до тогава...после ще почвам нещо друго!
Миме моя съм го дала, че и изпълнила. Сложих и малко бяло винце в зеленчуците с ориза и стана перфектно.
И аз се каня да заформя нещо свързано с движение, ама като знам какъв мързел не ми се вярва.

# 37
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте банда,
Отчет:

Зелен боб на яхния, сурова наденица на фурна и лъжичка заквасена сметана. Това беше вечерята. На обяд доизядох шакшуката.

Днес у нашенско беше цял министър да успокоява ситуацията. Нашите властимащи биха тревога че сме много зле, че нямаме лекари, че няма места по болниците. Ангелов дойде и каза : всичко е спокойно, нямате грижи. На кой да вярвам?!?!?

ТанКо- много добре звучи, чак малко завид,  завид...

Мими - Ще се справиш, с каквото и да се захванеш. Важното е да си на режим.

Джуулс- може ли фото на този хляб,  дали го има у нащо град?

Друго ко беше????

Сега минавам през банята, и си лягам. Без кокошките. От краката ми излиза огън - според приложението имам 26 778 крачки. Като се прибрах. После и готвих,  слагах, дигах,  мих посуда. Заспивам прав.
Лека нощ банда,  май е време да раздавам завивките?

# 38
  • Мнения: 3 347
Курдов може и завивачи Wink....

# 39
  • Мнения: 28 493
Ауууу, не трябваше да четаа, тази чиния на Курдов ме срази! Сега ще я сънувам...!

# 40
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Курдов, страхотна вечеря, мляс, 🤤
Ето така изглежда, с тъмен етикет, пише протеиново хлебче. На пекарна Филаделфия. Wink
Скрит текст:

# 41
  • София
  • Мнения: 11 116
Добро утро! Simple Smile


Вчера менюто ми беше предимно картофено със зелена салата, аз лично си пия по чаша вино без никакви угризения.Wink
Днес ще са макарониюспагети и подобни + нещо сладко.

Приятна и почивна неделя, банда! Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 084
Добро утро Stuck Out Tongue Winking Eye
Меню за днес :
З - 2 банана
О - постно прясно зеле с хляб
В - козунак с маскарпоне и сладко от боровинки
Днес се очертава почистващо-почивен ден. А довечера ще ходим да гледаме Мулан с щерката.
Хубав слънчев ден мацки и Курдов Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро Heart
Нещо времето в събота и неделя за нищо не стига...
Още не съм си изпила кафето, задачите си вървят, ама нямат свършване. Утре положението ще е :" да тръгна на работа, че да си почина"...
Вчера прекали с количествата, днес ще го карам по-скромно с въглехидратите.
Предвидила съм си печени чушки и зелева салата . Ще добавя малко хляб. Сладкото мисля да го пропусна.
Спокойна неделя да имате Heart

# 44
  • София
  • Мнения: 11 116
Да ви подаря по един календар. 😏 Модерно е напоследък.
https://www.australianfirefighterscalendar.com/

Последна редакция: пн, 19 окт 2020, 14:40 от жгмъц

Общи условия

Активация на акаунт