Януари бавно наближава, тогава бебе ще се гушка в мама!

  • 13 476
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 228
Добро утро  и от мен,

Е, не съм най-ранобудната. Simple Smile
Ним, тъй като досега не съм го направила, аз също искам да ти кажа МНОГО БЛАГОДАРЯ  bouquet  bouquet  bouquet,че резюмираш и преразказваш темите от училището.

Buba_Dokeva, съжалявам,че  в Петък не  отговорих, но нямах никакво време в работата да погледна нета, а чак снощи го оправихме.Ти ходиш ли на работа или си вкъщи?

Benitta - този магазин в Пловдив се намира в Централни хали,етаж 2, марката е Miro Style (това пише по етикетите).

Аз все още не купувам никакви неща за бебчо, а като чета вие как само пазарите #Crazy
То аз за сватбата още не съм почнала да се подготвям, която е след месец и половина.Е другата събота ще ходим да си купуваме халки,де.

По-другата седмица съм при доки и вече нямам търпение - не съм виждала бебо повече от месец, поради отпуска на док.Ще съм 24 г.с. и ще ходим да гледаме бебо на 4д- най-накрая да си видя бебето и аз Laughing
Аз ходя на консултация в поликлиниката на Военна болница - някой друг да е там?

А като гледам, колко много мами сме - сигурно редовно се подминаваме по улиците, а в нета си говорим.Странно нали.Ама така е - като не сме си пуснали снимки всички-трябва да си кача една в най-скоро време..Аз срещам адски много бременни през деня.

# 46
  • Мнения: 3 405
Момичета, кажете какъв космонавт трябва за такова малко бебенце? Като торбичка май е по-подходящ от тези с крачолите.
Първото ми дете се роди в летните жеги и не съм се змисляла какъв космонавт за излизане да купувам, а сега се чудя.

Във Варна на Колхозния пазар, под първите блокове има магазинчета за бебешки дрешки, много са сладички гащеризончета и цените са под 10 лв, но не съм купувала още нищо, освен една зелена шапка. На нея не устоях Grinning

Последна редакция: нд, 10 сеп 2006, 08:39 от Анджелина

# 47
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен!!
Доста сте изписали докато ме няма!!Голяма ваканция изкарахме!Първо на море ,а сега на планина!!Бахме във Велинград и беше много хубаво!!Ама много път от там до Шумен!!!Вчера едва издържах да се приберем ,кръста много ме болеше и ми беше лошо през целия път!!
Май това ми е последното пътуване за тази година!! smile3515 А така обичам!!!!
Иначе за бебето нищо не съм купувала и нямам намерение докато не наближи !!!!И без това още не знаем какво е!!
Тази седмица съм на консултация и се надявам да се покаже!!!
Това е за сега!!Весел ден!!!!

# 48
  • Мнения: 1 081
А Аз тази година, освен че се разминах с почивката и цялото лято лежах в къщи и само ви чета като споделяте за разни почивки, да ви завиди човек Laughing Hug

Анджи, къде е този Хиполенд във Варна и има ли смисъл да бия път до там?  newsm78 

Да ви се оплача: вчера ходихме в Мр Бриголаж и плочките, които си бях харесала в един друг магазин, бяха с 9лв. по-скъпи на квадрат!!! #Crazy Тези хора не са нормални! То разбирам голям магазин, но не може цените да са двойни! Понеже бях взела брошура и си мислех, че цените са каквито са в брошурата, а то там само промоциите, за другото сам се оправяй. Както и да е, поне знам че оттам ще взема само определени неща, които са на сносни цени, за другото ще търся още.  #2gunfire

Относно раждането: някой знае ли дали във Варна позволяват татаковците да присъстват на раждането или предварително трябва да си платил и да си с уговорено раждане?  newsm78

# 49
  • Мнения: 3 405
Хиполенд е под Пикадили, ама онова до Практикер, на първия етаж.
Отиди, има колички, и столчета, и креватчета, но такива има и по другите магазини. все пак може да си харесаш нещо.

Не знам за присъствието на таткото, трябва да попитаме в някой от подфорумите Grinning
Аз нашия го мъча да се навие, но той се дърпа Grinning

# 50
  • Мнения: 4 915
Момичета, кажете какъв космонавт трябва за такова малко бебенце? Като торбичка май е по-подходящ от тези с крачолите.
Първото ми дете се роди в летните жеги и не съм се змисляла какъв космонавт за излизане да купувам, а сега се чудя.


Анджелина, мерси за поздравленията.  Grinning И аз много се радвам, че ще е момиченце /ако се окаже вярно  Laughing/, защото двете с  Мариелка би трябвало да са си по-близки като сестрички. Не че с моята по-малка сестра нямахме бойни премеждия и вражди като по-малки, но после стана най-добрата ми приятелка, както е и днес.  Blush  Heart Eyes

Относно космонавтчето - за Мариела като октомврийско бебе бях купила едно космонавтче бебешко, но не от шушляковите, а от неща като плюш. С крачоли беше, можеше да се ползва и следващата зима. Всъщност крачолите бяха толкова дълги за малко бебе, че все едно си беше в торба. Иначе обличането в космонавт-торба ще е по-лесно, и вероятно тя ще е по-практична. Само имай предвид, че ще я ползваш 2-3 месеца максимум, та ако намериш нещо на добра цена, не се колебай.


# 51
  • София
  • Мнения: 3 249
Абе да ви питам, ама ако обещаете да не ми се смеете!  Embarassed От няколко дни от време на време усещам нещо като болка или неразположение ... ще питате къде - еми не знам. Някъде в коремната кухина. Даже не мога точно да определя къде, може би защото чувството се мести, а и не е точно болка, ами ...  newsm78 и аз го обясних, та никой не разбра!  Rolling Eyes
Предполагам, че се дължи на нарастване на матката, при което това е от взаимодействието с другите вътрешни органи. Ама знам ли! Може би мамите, които вече са бременяли по веднъж, ще могат по-добре да обяснят. Примерно усещам, че ми е трудно да клякам и да се навеждам. Не мога да дефинирам "трудно", но просто не е като преди. Сега в тоалетната не можах да си застана в блаженно подпряната поза  Embarassed защото нещо не ми беше комфортно.

Такива разни глупости. Нормални ли са? Или просто се втелясвам прекалено много и се вглеждам в глупости?  newsm78  Embarassed

# 52
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте моми4ета Hugаз преди малко станох и сега си пия кафенцето Embarassed
Free Soul благодаря за сайтовете Hugдобавих ги в полезно
в4ера ми беше много гаден ден.приве4ер отивахме да си купим билети за днешния кораб,понеже ще патуваме за Атина за фетална и на едно кръстовище един американец с  мотор се блъска в нас.в вратата на мъжо и я сма4ква.полиция не извикахме,защото нямаше потърпевши а и мом4ето искаше да плати за щетите.ще трябва да се сменя цялата врата на колата и му взехме парите които да покрият това.на вси4кото отгоре този американец незнае да кара мотор.току що е престигнал на острова и си го е взел от Rent a car.и още на първата пряка и се блъска в нас. #Cussing outнаправо се моля 4е това не се слу4и от моята страна.щях много да се изплаша,а така дори и не успях да реагирам навреме Simple Smileзащото се бях загледала пак някъде по пътя Crazyсега съм добре и беб4о също за мое огромно щастие.дове4ера късно ни е кораба и утре късно се връщаме,но в вторник ще докладвам как е минала феталната.лек ден от мен и се пазете по пътищата от такива глупаци които незнаят да карат #Cussing out

# 53
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Ним мила не се притеснявай излишно Hugняма как да не изпитваш нищо.ми то беб4о расте и те подпира постоянно на която и страна да застава. Crazyаз например в4ера имах също болки тоест бодежи ниско долу вдясно,но сестра ми понеже е била бременна и ме успокои 4е това е нормално и при нейната бременност също е имала такива болки.ве4е ако болките станат нетърпими тогава да се притесняваме.така 4е мила не се шашкай ами се наслаждавай на бременноста си  bouquet

# 54
  • Мнения: 3 405
Аз не съм имала никакви болки с първата бременност. Личеше, че съм бременна само по корема ми, никакви симптоми. Нито гадене и повръщане, нито болки тук-там, нито дискомфорт, само към края ми бяха отекли ръцете и краката, около последните седмици.
А сега си имам от всичко.  Grinning Всеки ден ме пробожда и наболява някъде. Настроението ми е с такива диапазони на променливост, добре че имам търпелив мъж Heart Eyes

За космонавтчето имам от Ники, но е доста голямо, за детенце на годинка, че и половина. И на Ники му беше голям първата зима.

Доби, добре, че всичко е наред. Преди два дни и нас щяха да ни блъснат и то от моята трана. Един излиза от тротоара #Crazy, където беше паркирал #Crazy неправилно и не гледа. Мъжа ми кара по улица с предимство и изведнъж някакъв с джип му се изпречва на пътя. Такива спирачки удари, на сантиметри от оня спря. Мъжа ми даже даде назад, за да му направи място да си обърне колата #Cussing out И оня най-спокойно си обърна и замина. А ние сума ти време се съвземахме. На мен първата ми реакция беше да си протегна ръцете пред корема, за да си предпазя бебо. Но важното е, че всичко е наред Hug
Вече ще се возя на задната седалка зад шофьора.

Внимавайте много, някои шофьори просто не забелязват другите на пътя.

# 55
  • Мнения: 592


Buba_Dokeva, съжалявам,че  в Петък не  отговорих, но нямах никакво време в работата да погледна нета, а чак снощи го оправихме.Ти ходиш ли на работа или си вкъщи?



titti,няма проблем за тази седмица не стана среща,но не пречи да се разберем за друг ден.Аз не ходя на работа,свободна съм-но винаги съм с детенце.Сега от утре ще я давам на ясла за по няколко часа,така че може и за сутрешно кафе или следобедно с нея.
Free Soul честита още една дъщеричка !
Днес ходих да видя болницата на Мазнейкови-доста добра база,сега като отида и на преглед там ще споделя и други впечатления.

# 56
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Здравейте   и от мен момичета Hug,отдавна не съм се разписвала тук Crazy

 Незнам при вас как е ,но моят корем изведнъж стана много голям(не че досега беше малък Laughing Laughing Laughing)
Сега вече определено съм си бременна Mr. Green
Започнах да си придобивам и походката на бременна, а бебо рита ли рита  smile3521
Скоро се прибирам в София и много ми се ще да се поглезя,поне докато мъжът ми е тук, и може да остане с Алекс,че после няма мърдане Sad Sad

Ама нали сега не можем да правим кой знае какви неща,не може аромотерапия,не може сауна, я да ви питам вие как се глезите?  Thinking Четох ,че в салона на Деси Зидарова имало процедури за бременни,или поне една - за уморени крака - някой да я е пробвал newsm12 newsm12





# 57
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
titti, предишната бременност си я следих в поликлиниката на Военна болница. Не помня имена, имаше един мъж и една жена, аз бях при жената Марияна й беше май първото име. После раждах в МД.

magnoliamm, и аз съм същата. Просто стана буквално за 1-2 дни, коремът ми порасна и вече не може да съ сбърка бременна ли съм, не съм ли Laughing Даже и трупнах още едно кило без време, ей така пак за 1-2 дни.....

# 58
  • Мнения: 39
И моят корем изведнъж порастна!Даже без да разбера за една седмица съм качила 2 кг.
А преди това се притеснявах,че за 4м.  съм качила само 3 кг.
Е сега са общо 5!!!!! smile3521
По въпроса за глезенето си позволих да се покисна в топъл минерален басейн,но без да прекалявам!!!
А иначе така ми се иска един масаж ама......коремчето пречи!!!!

# 59
  • Мнения: 1 289
Здравейте и от мен.Днес май на никой не му се пише,а?Аз нямах Интернет на работата и ми беше ужасно тъпо  #Crazy Но....си намерих занимавка-правя си Дневник на Бременноста  Hug Досега съм търсила и снимки и статии,които са подходящи освен моите писания относно случките и събитията през тези месеци.Изписала съм вече около 10 листа-откакто разбрах,че съм бременна,та досега. Joy На мен ми е много интересно и поне ми минава времето.
 Моя корем също е много огромен  Sick Повече личи да съм в 8 месец,а не в 6  hahaha Но е важното бебока да е добре-все пак не прекалявам изобщо с храната,но му доставям всичко необходимо. Ще сменям док. и като ида при другия ще ви пиша.

Общи условия

Активация на акаунт