Отговори
# 45
  • Мнения: 2 499
Стана ясно за къде се е нагласила - на вечеря с Веско и Пламен.

# 46
  • Мнения: 9 700
Почти не я познах, много променена на тези снимки.

# 47
  • Мнения: 2 635
Това не е грим, а груба замазка за коридор!
Такова контуриране - бяло на носа и тъмно кафяво на скулите, си правят децата, когато си играят на големи! Как може такОв ужас.
По-добре натюр да си беше останала.

Не ми харесват Биг Брадър линииите в Игрите. Въздух под налягане е този сезон.

# 48
  • Мнения: 4 574
Роберта ми харесва така повече от преди, макар че не толкова червеното червило, колкото силно контурираният нос ми изглежда фалшиво във визията ѝ.

Врабец, съгласна съм с коментара ти Simple Smile Тази груба замазка така добре е подчертала бръчиците около очите.

И един въпрос:
Скрит текст:
Някой разполага ли с някакви нови спойлери за Игри на волята? Може и на лични, защото знам, че много съфорумци се дразнят на такива. Grinning

# 49
  • Мнения: 1 891
Стана ясно за къде се е нагласила - на вечеря с Веско и Пламен.

Това сериозно ли!? 🤔😳

Телесила, щях да пиша ЛС на мацката да пише в нашата тема, каквото иска, ама се отплеснах и забравих. Нищо не е писала повече от това, което съм сложила в скрииншотовете. Може и да е бамната.

# 50
  • Мнения: 2 499
Стана ясно за къде се е нагласила - на вечеря с Веско и Пламен.

Това сериозно ли!? 🤔😳

Телесила, щях да пиша ЛС на мацката да пише в нашата тема, каквото иска, ама се отплеснах и забравих. Нищо не е писала повече от това, което съм сложила в скрииншотовете. Може и да е бамната.

Напълно. Георгиос, Бояна и Амелия също са там, както и някаква мацка от "Фермата". Справка - сторито на г-н Панчев. 😉

Телесила, май един от най-големите спойлери е първият гаф на продукцията за сезон 2 - а именно първият (май🙄) им клип.

Спойлер
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 22:46 от Bilyana14.

# 51
  • София
  • Мнения: 11 575
Снимките изглеждат фалшиво заради филтър, сигурна съм, твърде изострени са цветовете и контрастът. Такива филтри изострят линиите под очите и не са подходящи за снимки отблизо.

# 52
  • Мнения: 4 574
emiliq.nikolova88, Bilyana14., благодаря ви Flowers Tulip

Скрит текст:
Ева и Симона явно са отпаднали. От рибарите една жена липсва, но не успях да разбера коя. Не е Екатерина обаче, защото тя е с тъмна коса и я разпознах.

# 53
  • Мнения: 1 891
Благодаря, момичета. ❤️

Bilyana14, сега влезнах да им прегледам сторитата... 😁 И Бояна е там. СтоЕнча е на сватба, нашето момче изкачва връх "Вихрен".
Почти съм убедена, че обсъждат Игрите.
Язък за напъните... Всички искат Юлиан, за тях почти никой не се сеща...😑😁

# 54
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Дайте повече информация за тази среща.
На работа съм и не мога да се ровя във фейса.

# 55
  • Мнения: 1 891
Мери, направих скрииншотове на клипчето качено в сторито на Весо-Знамето в ИГ... Не са много ок като качество, но ще придобиеш някаква представа.

Скрит текст:
[\spoiler]

# 56
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
До Пацо тази коя е?
Жена му ли?

# 57
  • Мнения: 2 499
Бих добавила само:
Скрит текст:
До Пацо тази коя е?
Жена му ли?
Пламен е с цялото си семейство.

Едит: Клипчето вече е в сторитата и на част от останалите. За мене неизвестни са Манол и Велислава някоя си.

Направи ми впечатления, че Роберта си се самоопределя като прабългарка, въпреки нечии напъни да я виждат като славянка. 😉

# 58
  • Мнения: 9 124
Добре си живеят)) Много се радвам, че се виждат и събират, дори година след края на предаването почти.
На Пламен щерките са много сладки, приличат на жена му))
Прави ми впечатление, че Радостина никъде и с никой след края на предаването не се видя с някой или срещна някъде. Поне аз не видях някой да качи нещо с нея. Близначките и те почти ги няма, но поне с Весо са се снимали, може и с други не знам, но ги има. Радостина обаче сякаш потъна, не я канят или тя не иска не знам. Пък толкова се тормозеше за благото на отборите. Венца и нея я няма, ама поне е далече и да кажем е трудно. За Добата, големия победите, за спасителя на планетата, за добряка и не знам какво си, не го видях никъде с компания или някои, пък всички почти за него гласуваха в студиото. Юли се вижда с някои, ама си мисля, че има основание да ги отсвири, нали са фенове на Добрин. Даже Гичка, дето най-малко беше в играта и първа излезе участва в някои сбирки и посреща гости.
Като си спомня за предишните и ги сравня със сегашните участници ми се струва голяма разликата, вярно малко време мина с новите, ама...не е същото.

# 59
  • Мнения: 2 499
Още малко клюкини. Поводът за събирането - утре Веско си заминава за Америка при... приятелката си гъркиня. Ей я и нея:
Скрит текст:


Разбираме за нея от Бояна -

Мери, замислих се за сменената фамилия на Венца. Опциите са две - или се е омъжила, или се е развела (дано е първото). Тя брат има ли? Между другото явно не за първи път се бори в шоколад (споменато е във визитката и за ИВ).

Фани, днес гледах първата териториална битка в сезон 1 и след толкова месеци... на няколко пъти ми настръхна кожата. 🙂 Мноого емоционално ми е влязъл този сезон...

Общи условия

Активация на акаунт