Отговори
# 30
  • Мнения: 2 499
Скрит текст:
А личи си , добре се справяш, моя телефон е смотан и няма памет, пробвах към компютъра снимки да кача и после на един сайт за наеми и не мога да се оправя(( Та ти си добре, направо си хакер))
Хубави са снимките, ама изобщо не мога да ги позная Венца и Анка, сякаш са други хора. Венца имаше ли татуировки, не съм видяла в играта, щях да забележа. Каква шампионка на шоколада станала пък тя, поне в нещо да се уреди.
Цитат
Не знам във флота как набират кадри, дори и на бюро без да могат да плуват, че и морска, направо...
Тя даже обясни във визитката си, че не само е покрила страшни нормативи, за да влезе във флота, но и че е била първа... което ме остави така 😯😧🤪 пред компютъра...
Цитат
Скрит текст:
добре, че се залепи за Юли от епизод 1 , та я мъкна и пази, пък тя за благодарност...(сега като гледах пак първите епизоди, съвсем си личат нещата и направо побеснявам)
Това Анчето ли е? Хубаво тяло , харесва ми, ама в лице не мога да я позная изобщо.[/spoiler[
Цитат
Все повече клоня към Вайс.
Миналата година "доброто" победи в неравностойна "битка" "злото" (неравностойна за "злото", разбира се), та току-виж тази година "любОФФФта" победи "войната". 🤣
Цитат
Скрит текст:
Мисля, че ще се доближи най-много до Юлиян, при това не е глупав и ще внимава да не се набива много и конфронтира, а си има и половинка там, та...Добре се справя и добре изглежда, харесва ми все повече, най-много от мъжете там. От жените само Мая харесвам за момента.

# 31
  • Мнения: 9 124
За момента не виждам Вайс и Сюзън да демонстрират нещо. Всеки играе за себе си или поне така изглежда. Може и да си дават някакви знаци, но не са очебийни. Ако са истински спортисти наговаряне и тактика, рамо за минаване може да има чак след време. Вайс ми хареса доста, аз и преди си го мернах, но тези с визитките дето се пънеха ме подведоха- Пламен, Ивайло, Иван, че дори и Милен (нещо все повече се разочаровам от него, не че нещо, ама по-наперен, по-раздаващ се, по-способен ми се струваше) По принцип не е редно да са двойка, че и в едно племе, също и сестри прибрани, освен ако нямат 1 глас за двама души (както беше при близначките), но явно са им липсвали кандидати. Като гледам как ги бяха "напудрили" в представянето, пък какво излезе....си мисля, че не са имали избор. Ако са знаели и за промените в наградата и условията, щяха да останат без хора съвсем.

За Фермата и Игрите си мисля, че от зор да се конкурират са си гледали в паницата и двата формата на нищо не приличат.
За мен не е случайно тези жътвари, рибари, ловци и т.н. , тази ферма дето пратиха жътварите, също пък обратното във Фермата явно не е като ферма, както Мери писа, та....някакъв микс са направили от мерак да вземат на другите зрителите и сега в игрите май гледаме ферми, а във фермите сигурно са само на битки и лежане.

# 32
  • Мнения: 4 574
За момента не виждам Вайс и Сюзън да демонстрират нещо. Всеки играе за себе си или поне така изглежда. Може и да си дават някакви знаци, но не са очебийни. Ако са истински спортисти наговаряне и тактика, рамо за минаване може да има чак след време.
...

На моменти, понеже разбрах, че са двойка, и следя, си проличава, че те двамата са повече от приятели. Вайс не ми хареса, когато номинира Елена, сакън да не признае, че Ивана и Сюзън им прецакаха играта. А това, че бил обещал на Джералдин да я пази, ми прозвуча толкова лигаво като обяснение защо не я номинира. Да беше посочил тогава най-слабия мъж или да се беше самономинирал. Сюзън се прояви по-достойно, като отчете вината си и не посочи Елена. Всеки играе играта си. Вайс понякога ми харесва, понякога - не. Според мен той ще се окаже един от най-хитрите играчи този сезон.

# 33
  • Мнения: 9 124
Може и така да е, аз не отразявам много Сюзън, някак ми се губи, както и други. Повече се вглеждам в мъжете, пък и ако някой си набележа си го следя под конец, другите ако са около него. Вайс си го белязах, но не ми беше под око толкова, както Ивайло, Пламен, Милен...тези ги бях отразила и пълно разочарование. Как пък веднага си пролича, дори не мина седмица, както в първия сезон. Особено Ивайло, гледах и не вярвах, стана капитан с един пъзел и до там, после направо все едно друг човек и физически и като човек в отношенията си. Пламен пък толкова уж разумен, премерен, културен и хоп...цинизъм, хоп някакъв шашав поглед, бе чудо. За Милен още се надявам да прояви някакъв характер, защото ще е жалко. Иван пък, големия мъж как се разрева и орева там блатото не мога да повярвам. Даже несериозния Николай се държа мъжки и в игрите показа добри възможности, докато другите дето уж били това и онова... Александър е най-възрастния участник и някак минава незабележимо, почти не говори, не знам какво да очаквам от него, но физически Мая си го буташе там в играта, поне не дразни и се държи нормално за сега. Най-дразнеща пак ще кажа ми е тази Ваня, ама много и се нервя, толкова лицемерна я виждам, такова змийче ми се струва, направо съм я заковала и всеки път я чувам как плете интриги и настройва, при това в началото и разделя племето. Рибари и ловци не могат да разчитат на мъжка сила ми се струва. При рибарите донякъде Николай само става, при ловците Жужалката, докато при жътварите ми се виждат по-така...хем убави -Митето ми харесва за мъж, Вайс е добър играч се видя, другите двама нещо не са ми ясни, но и те са добре. Ми не мога толкова бързо да ги разуча де, то...мускули гледам, това-онова, плакна очета...не става така, да си чакат реда другите. Жените не са ми интересни изобщо, освен да плетат интриги ..не виждам някоя да става, освен Мая донякъде.  Бих харесала Ваня, но такъв характер и такива постъпки не мога да приема. В някакво друго предаване участвала да си търси мъж, не помня с кой обаче май Тодор Славков или този със стоте манекенки. Ми..какво да се каже по въпроса. Не става и туй-то, поне за мен, втора Радостина виждам, при това по-брутална.

# 34
  • Мнения: 10 264
А аз да отбележа най-маловажното нещо в Игрите което ме дразни. Толкова красива водеща, облечена като клошарка. Димо също. Кой ги гласи тия хора, от къде тия парцальоци им намъкват чак се чудя. Бедна кокошкарска работа, съвсем в тон с цялата организация на игрите, с участници, терени, игри и наградени.

# 35
  • Мнения: 1 891
Така. Влизам аз в страницата в фб на Игрите. Чета, писали, че в понеделник ще разкриват нещо си в предаването и масовите коментари под статията: Влиза Юлиан да им покаже от къде изгрява слънцето, нали!? 😀

# 36
  • Мнения: 2 499
За пореден път се убеждавам в професионалните "качества" на монтажистите на епизодите от ИВ сезон 1 - трите визии на Бояна преди първата териториална битка:
- Бояна с вързана коса и без кичур

- Бояна с вързана коса и с кичур

- Бояна със спусната коса


Естествено, вторият сезон също няма да е (и вече не е) лишен от гафове... както вече стана ясно. Simple Smile

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 18:27 от Bilyana14.

# 37
  • Мнения: 2 635
Ехее, колко сте изписали Grinning

Гледах Маскираният певец. Не обърнах много внимание на маските, но много се подразних, че никого не разпознах категорично, както беше в първия сезон Joy Само имам подозрения, че 1) все пак Рачков участва под някоя маска и 2) имаме чужденец и затова този сезон маските не говорят.

Игрите до тук вървят мудно, но в интерес на истината и първият сезон ме отегчаваше първата седмица. За съжаление женският каст е супер слаб и освен на Мая, не симпатизирам на никого. Надявам се от мъжете, които за момента не се набиват на очи (т.е. не се дореждат до ефирно време), да излезе някой интересен играч.

# 38
  • Мнения: 1 891
Точно гледах рекламата за Игрите утре вечер. Явно ще разкриват кои са сестрите и тяхната драма. Добре дошли в Биг Брадър.
Мацката информатор дотук всичко е познала.

# 39
  • Мнения: 9 124
Нещо казаха за близки хора, скарани и разделени, да се помирят или какво там, един вид ще ни запознават, че някои са роднини. Няма Юли да се покаже, де този късмет. Това от промото и Ралица най-после е свалила кафявите гащи. То и преди Алекс не я обличаха добре, ама пък сега направо тази цяла седмица с едни гащи беше, срамота направо.
 За Маскирания певец май после ще почнат да дават повече козове и визитки, а и ще имат право да задават въпроси журито. Това беше представянето сега, затова нямаше въпроси. Нещо такова помня преди беше.
Рачков не съм се сетила, че може да участва, това е напълно вероятно ))

# 40
  • Мнения: 2 499
Можете ли да я познаете 😉:

# 41
  • Мнения: 1 891
Това Роберта ли е!? Само на мен ли не ми харесва с това червено червило?

# 42
  • Мнения: 9 124
Аз не мога да се сетя и свържа таз коя е(((  С такива зъби не помня в игрите да е имало жена, ама...

# 43
  • Мнения: 2 499
Да, Еми 😉 Червилото наистина не е нейният цвят, но с грим е почти неузнаваема.

# 44
  • София
  • Мнения: 27 181
Ха, Робертита не може човек да я разпознае на какво се е направила. :о

Общи условия

Активация на акаунт