Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през септември

  • 43 318
  • 1 521
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 893
Ааа,не крийте децата,ще ги науча да псуват,на няколко диалекта!

# 61
  • Мнения: 12 066
Крот, бой ще ядеш!
Весе, добър вечер!
Филомена, добре ли си?

# 62
  • Мнения: 14 811
То мойто знае. 😂😂😂 Ама спря де,като казах,че татко й само може да вика “д*ба”. 🤣 Даже се кара на един негов приятел да не го казва,че само нейния татко може! 🤪
Тето,сигурна съм,че те знаят. Ще питам на мегданЯ за тебе. 🤣

# 63
  • Мнения: 4 893
Добре де,само по варненски.Мир да има!

# 64
  • Мнения: 1 494
Ехаааа, то купонец с винце, козе сирене и смокини се заформили, а язе празнува с мм 4 години брачен стаж!! И ми й пияноо, и се натъпках кат попско чадо на задушница, зор ви казвам!!
Ооо, Дари ти си ловчанка, значи... и моята майка беше от ловешките села!!
Ся ви оставям, лека ви вечер!! До скоро, бамбини!!!

# 65
  • Мнения: 4 893
Веселиноо,много още по четири да се слушате,здрави да сте! Напукай се,Дара от сега да знае,ко види заран многоточия от теб.

# 66
  • France
  • Мнения: 12 935
Ох, не аз съм слънчасалата. Чух се с братовчедка ми днес, която ми разказва премеждията си от миналата седмица. Цял ден била на двора, после имали гости, уж не е пила много, но когато си лягала и става лошо. Повръща, припада, има момент на неадекватност. Мъжът и се шашка и вика бърза помощ. Там уж и правят изследвания и и казват, че е слънчасала. Аз си мислех, че става веднага, не след няколко часа

# 67
  • Мнения: 3 025
Веси, Честито!  Напила си се, сега отивай да нацелуваш половинката, че иначе какво е това празнуване?

# 68
  • Мнения: 12 066
Честито, Весе! 😍

# 69
  • софия
  • Мнения: 4 180
Весиииии,честита годишнина!

# 70
  • Мнения: 14 811
И от мене,Веси! Още 20 пъти по толкова ви желая заедно. 🥰🌺

# 71
  • София
  • Мнения: 9 605
Веси, честита годишнина! Здрави, щастливи и безгрижни години семеен живот да имате още безброй пъти по 4!

# 72
  • France
  • Мнения: 12 935
Хубав ден, в едната тема честитя внук, тук годишнина Heart Да сте живи и здрави и да се обичате

# 73
  • Мнения: 3 788
Ааа,не крийте децата,ще ги науча да псуват,на няколко диалекта!

А пък аз - на няколко езика:laughing:

Веси, честита годишнина! Още много пъти по 4 да празнувате!

# 74
  • Мнения: 1 494
Ехойййй, излюпих сЪ първа!!!! Пия кафе и почвам да ровя тук. Оставих мм да спи, щото го поизморих ся😀, обаче ша сЪ оплача. Трудно става вече с пиенето.... ни мо'а да нося веч... цепи мЪ тиквата от ужасен махмурлук 😀😀😀!!! Ма си струваше!!! На всички тук го пожелавам от сърце!!! ❤️❤️❤️
Лек да е денят ви-слънчев, но прохладен и по малко да срещате идиоти!!!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт