Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през септември

  • 43 284
  • 1 521
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 68 654
Добре де....ама я препери малко вълната... ще го взема...
На харизан кон зъбите не се гледат 😆

# 46
  • софия
  • Мнения: 4 180
Ох искам вече да сеършват тия жеги. Омръзнаха ми. Петък ще си пътувам към родния ми град при мама - дано не е жега и в атобуса,че ще пукна 2 часа в него.

# 47
  • Мнения: 14 790
Тук заваля,гърми,светка! 😍🤗
Сирос,имаме сделка! 🥰
Тето,знам само Троян,дай улица номер нещУ. 🤣🤪 Щи пратя и едно поларено елечЕ да се сгрееш. 🤗

# 48
  • Мнения: 4 892
Тета,не може да е от Троян!  Абсурд!
Ще ги изпера,немаш грижи!

# 49
  • софия
  • Мнения: 4 180
О Тете, ти щом си от Троян си от мо край,аз съм от Ловеч.
Като говорите за елечета се сещам - за рожденния ми ден най-добрата ми приятелка ми разправя,че понеже няма сега пари за подарък поръчала на баба си да ми изплете розова жилетка. Та ще си имам и аз какво да си обличам да ми топли 😁 Тя е организирала половината си род да мисли и за мен - майка й ми праща баклава и сладки, баба й ми плете 😁

# 50
  • Мнения: 12 013
Ветроустойчив ще е,стига мърмори! Само да намеря кой да го изплете.
аз! На една кука и ще е красив. Не вземам скъпо 😛 /малко да си припомня как ставаше, че съм забравила/.
Леле как се задавих! Стомахът ми изскочи от очите. Уплаших се, честно. Викам си, те сега се гътнах и няма и кой да ме намери.

# 51
  • Мнения: X
Аз искам смокини. Ще ги допълня с козе сирене и вино. Ени, имаме ли сделка?
Смокини, козе сирене, вино...Примък!

# 52
  • Мнения: 12 013
Аз искам смокини. Ще ги допълня с козе сирене и вино. Ени, имаме ли сделка?
Смокини, козе сирене, вино...Примък!
ама, разбира се!

# 53
  • Мнения: 4 892
Дари,теб все с Търново те свързвах.
Чироз,ще и духа много на една кука,за нея требва неква ситна,гъста плетка!

# 54
  • France
  • Мнения: 12 572
Ох, много обичам смокини. Тук извадихме одялата Nature Snowman

Да ви попитам нещо. Възможно ли е да слънчасаш през деня, но да ти стане лошо в 10 вечерта. Като казвам лошо, имам предвид припадък и повръщане. Странно ми звучи

# 55
  • Мнения: 3 774
Аз искам смокини. Ще ги допълня с козе сирене и вино. Ени, имаме ли сделка?
Смокини, козе сирене, вино...Примък!

И аз примък! Предлагам детегледачески услуги в замяна. Имаме ли сделка?

Липсват ми българските плодове - смокини, грозде, пъпеши и общо взето всичко каквото се сетите.
Само за справка тук смокини излизат долу-горе по това време за кратко и не всяка година. Струват $15 за 12 смокини. Продават ги подредени в малки щайгички, всяка в собствена хартиена подложка, наредени сякаш на изложба ще ги нося, а няма да ги ям. На вкус - нищо общо с нашите.

# 56
  • France
  • Мнения: 12 572
Тук е така с малините. Една баркетка от 250 грама е 2,50 евро. Още се облизвам като си спомня кофата с малини от вилата, които баща ми донесе на морето миналата година

# 57
  • Мнения: 14 790
Ухааа ми че аз съм милионерка в доларЕ бре! 😂 Да нося да продаваме. 🤪 Бизнес.
Всички са добре дошли,има достатъчно. А щом и детегледачка намерихме,идеално! 😍🤪 Може да злоупотребим с винцето.

# 58
  • Мнения: 12 013
Аз викам без деца, а? Бабри пак ще заповяда!
Ма какви са тия златни смокини и малини?

# 59
  • Мнения: 68 654
Да..да не е много ажурено...не пестете вълната.

Фило...пази се..ти ли слънчаса? Обърках се..нали застудяло викаш.. припадък чак не знам. То има топлинен. Има и слънчев удар. Различни са. На мен от топлинен ми е прималявало и ставало лошо веднага.

Ено...какво се правиш...улица й трябвало. Не ти трябва улица...тук всички ме знаят..лична мома съм...

Общи условия

Активация на акаунт