Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през септември

  • 43 320
  • 1 521
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 68 961
Енооо..пърженето на компир НЕ е готвене..да ти кажа само 😜😛

Мидче....попътен ветЕр на новата работа. Дано няма змии, кози, вещици и так далее сУщества от приказките 😆

Кроте...някой горе ме обича май май...роди ме мамо с късмет, па ме Фърли при кУзата..пардон..на смет...😄😃

# 1 486
  • Мнения: 14 811

Тва на компир ли ти прилича,Тетоо??? 😂 Аз те знам,че не си по готвенЬето,ма тва са яйца с миш маш или модерното-шакшука. Никви компири неска. 😂 Ся па ше ме погнат,да ме анатемосват,ама ти си виновна. Чек да ида за малко магданозец да ръсна. Мм сядам да кльопам. Ай наздраве! 😁

# 1 487
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Елиф, да ти минава бързо, че кофти така...

Славе, как по сандали, бе...? Open Mouth
И при нас вятър и студ. Утре по-дебелшко са шъ облека и аз Simple Smile
Успех на новите длъжности, момичета!

Тая манджа и аз я правя редовно, ама не и викам така Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 488
  • Бургас
  • Мнения: 6 603
Аз признавам за манджа само ,ако има нещо вътре,дето е расло на кокал!

Тете,сандалите ще ги махна след Хелоуин!С мъжа само няма да се разберем за парното.Той е от твоята партия,дето им тракат зъбите от малко вятър.Ще издуе системата на топло и ще трябва да пия още по-студена бира,че да нацеля баланса!

# 1 489
  • Мнения: 68 961
Оф Ено...съжалявам че пак ще ти попаря надеждите...ма и яйцата влизат в НЕготвенето.

То аз що се хваля че не готвя - сутрин ги варя, вечер ги фъргам на тигана. Яйцата. Тва готвене ли е..че аз тогаз съм напред с маТриала 😃

Днес се опаричих и фърлих мръви плешкови на тигана. По определението на Славчето - бройте ме че готвя 😆
Ма по мойто разбиране - почивам си 😅

# 1 490
  • Мнения: 35 145
Пуснах радиатора в стаята на детето. Той спи без завивка и не искам да го мисля цяла нощ. И на мен ми е студено тези два дни

# 1 491
  • Мнения: 68 961
Пуснах духалка в детската аз.
Такъв хубав климатик харесах за там...и парите натъкмих, и оферти за монтаж получих....ма не знам на коя стена да го бодна щото ще размествам и ...така...не знам де ще е свободно мястото 😐

# 1 492
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Аз мушнах черв.чушки да пека Simple Smile
ММ взел неколко кила, та сега ще умирисам къщата Stuck Out Tongue Winking Eye  Ма мн.ги обичам...ей така със зехтинец, оцет и чесънче.

П.п и мен ме е яд, че кат ремонтирахме тийн стаята не дупчихме за климатик. Ползвам стенен конвектор Адакс, супер топли, ма лятото е мор.

# 1 493
  • Мнения: 68 961
Ааааа..аз за лятото не ща. Стига ми че на работа ме обдухваха с 20 гр.

# 1 494
  • Мнения: 14 811
Е ся па не било готвене. Режеш чушки,лук,чесън,стържеш домати,пържиш... Туй ку не е готвене,аз съм тАрамвай! 😂 Не сме по мръвките ние с дребната. Готвим редовно де,но не приритвам за мЕсо.
Апнах доволно.
След малко баня и креват. 😁 Утре ще пътувам и ми е малко притеснено,ама няма начин. Дано поне се понаспя.

# 1 495
  • Мнения: 35 145
Нашата детска е Южна. Лятото не се диша, но климатик няма да сложа там. Иначе са с инфрачервена печка за зимата.
Ау, как обичам чушки и аз ама тия почивни дни няма да мога да пека за лятото, че рожденни дни са се нанизали. Дано другата седмица е топло за това начинание

# 1 496
  • Мнения: 4 893
Маалии,Ени! Има ли пържен лук от долу? Ида! Баба ми правеше едни такива яйца,оф наплюф са!
Гледах един турски филм,тая мома що яйца изпържи,с някакво шантаво име беше тая манджа.Под капак,бяха.Много вкусно изглеждаше.

# 1 497
  • Мнения: 2 812
Честито на рождениците! Живи и здрави да са!
Попи, бройката на тортите ме втрещи - 4!!! Как 4-ри, като почне празника на тиквата в един близък град ще поръчам за теб тиквен медал.
На мацките с нова работа пожелавам готини шефове, колеги и добра заплата!
Умрех от студ днес на работа - хем съм с тениска, яке и шал. Вчера бях с понтник под блузата стана ми жега - свалих го, днес бях без. Кръста ми се смръзна, та Тете може и аз да дръпна шала.
На работа ядове след ядове, тийна седмокласник и той ме поставя в разни ситуации, в които да пробвам до коя октава може да стигне гласа ми, при положение, че едно време бях трети глас в хора, а сега го докарвам до първи - все си мисля, че не е добре работата.

# 1 498
  • Мнения: 14 811
Кроте,има лучец,има! 😃 Ама по-скоро имаШЕ. 😂 Аз пък гледах някаква мухлама-турски качамак един вид,ама вътре с кашкавал. Мисля да го пробвам. 🤣
Ние също пуснахме климатика. ММ даже онзи ден предложи да вадим конвектора за кухнята,че лятото го прибираме,но нали уж пак ще се стопля.

# 1 499
  • София
  • Мнения: 9 605
Аз спя в стаята на щерката (след едно нейно боледуване не ми позволи повече да се върна да спя в хола и си останах там). Тя обича хлад, аз -топло. Съответно гледам на нея да й е ОК, а аз се увивам в колкото завивки намеря. Веднъж се беше събудила през нощта и не ме видяла от завивките. Тръгнала да ме търси из апартамента. След малко се събудих и аз. Нямаше я в леглото и излезнах да я търся. Намерихме се в коридора. 😆

Общи условия

Активация на акаунт