Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през септември

  • 43 316
  • 1 521
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: X
thewishmaster  Къде е "Мистър Алмънд"?
Те са верига. Има на Женския пазар, на Стамболийски до Пазара Д. Петков, пак на Стамболийски малко под Хепи. Може да има и други, но аз знам тези.

# 1 471
  • София
  • Мнения: 12 478
Има и на "Раковска" и "Дондуков".

# 1 472
  • Мнения: X
Момичета, някоя от вас има ли идея защо при липса на витамин Б12 се назначава гастроскопия?

# 1 473
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 052
Момичета, някоя от вас има ли идея защо при липса на витамин Б12 се назначава гастроскопия?

Защото Б12 не се усвоява добре, и търсят причина в храносмилатения тракт?

# 1 474
  • София
  • Мнения: 18 730
И по-точно е тънките черва е Б12.
И аз утре съм на нова работа.

# 1 475
  • Мнения: 68 943
Бамбини мои, не плачете, избършете сълзите....ей ме на, завърнаФ се...альото дойде при мен Laughing

Разчекнах се от тичане тая утрин, то задачи, то дела и документи...б@симуси чак сего сколасах да поседна и подвия крачета.

Връщам се да ви чета...мернах сал един гофин дебел плетен шал в цвят кармъзъ....никой да не го бара, за мене е...
Умрях от студ ви казвам днес. Не се халосвам, право ви казвам. За шапка е при мен....утре ще туря.

ЧРД на някой имаше, малък ли беше, голям ли...не помня. Абе да е жив и здрав!!!

А, и за оная работа ... да не казвам голяма приказка, ама май ще се окаже, че нахалост страдах и се терзах. Повече подробности утре или вдругиден, ама по предвдарително инфо май май комай Тета се урЕди...напук на някои хора, пардон...ай да не ги обиждам, че не е кОлтурно....

# 1 476
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ох, Тето, като те чуя, че ти е студено и искаш елек и се сещам за приказката на Елин Пелин 'Чохено контошче', не знам защо. Grinning

# 1 477
  • София
  • Мнения: 9 603

И аз утре съм на нова работа.

Успех!

# 1 478
  • Бургас
  • Мнения: 6 602
Ще ми се смеете,но щом днес захладня в Бургас и аз се сетих за Тета!
Дали мръзне,сложила ли си е дебел шал и дали пак ще трепери и ще се оплаква от студа?!:smiley:

Аз съм по къс ръкав и сандал и най-после дишам спокойно приятния хладен въздух.
Е,може и още да захладнее!Дай Боже!

# 1 479
  • Мнения: 9 942
Идвам с оплакване. Пак от мен си 😩
Оставя ме колегата,  затръшвам вратата на колата ... точно върху нокътя на малкото ми пръстче 😭 Като рукна оная ми ти кръв, то посиня, поду се, така заболя ... едва се прибрах в къщи. Сега ми е криво 🙁🙁🙁

# 1 480
  • Мнения: 68 943
Абе Славо моме..ще те зема при мен за една нощ...да те видя ще се смееш ли на утрата, или тц щот устата ще ти е посиняла от студ. Ама няма да ги дам юрганче...с чаршаф ще те туря да легнеш, и бас държа че сабалям ще те намеря увита кат' суши рулце...
Много сте корназ там по морето и по полето....😜

Ма той поетът още го е казал, че полето ражда какво - ан тъй, тикви, пък Балкана що - хора Убави 😆😂😂

Ся ми е ладно на очите дори 👀

# 1 481
  • София
  • Мнения: 9 603
И на мен ми е студено днес. Бррр! По това време на годината та чак до пролетта минавам в отбора на Тета и все дзиндзикам.
Като прибрах щерката от училище и ми се показа съблечена по тениска зле ми стана. На баща й рядко му е студено, явно на него е потеглила.
Редовно вървим с нея по улицата в този вид: аз опакована сериозно, а тя леко облечена. Непознати са ме спирали да си врат носа що аз съм се облякла, а детето голо държа.

Елиф, много гадно! Бързо да минава!

# 1 482
  • Мнения: X
Панди, ти си като Уишмастъров, а аз и дъщеря ми - като твоята щерка. През лятото у нас е редовна гледка климатик набичен на 18 градуса, аз и малката гад доволни по тениски и къси гащи, а Уишмастъров, увит в одеялце или с пОлОФер, ни гледа злобно и зинзирика.

# 1 483
  • Мнения: 4 893
Уиш,при теб ще идвам само лятото на ливадата.Не мога на студено.Днес се беше бая клинч при нас,силен и студен вятър.Добре,че имах грейка в колата,щото много смело излязох.
Честито на празнуващите,живи и здрави да са!
Ракиено време стана,аз готвя.

Тето,пратихме ли му кофти енергия на този дето те ядосва,а!?
Добър вечер!

Мид,успех и  да ти е спокойно и комфортно!

# 1 484
  • Мнения: 14 811
И аз готвя. Кроте,да бехме близо,щяхме да се редуваме. 😁
И тука е як клинч. Да идват пак тия 30 градуса,чее.. Не ща студове хич. За Коледа една седмица снежец и толкоз. 😆
Успех и на Мид! 🤗
На Елиф съчувствам,ама дето викат-когато се спи ,се ляга. 😂 Да минава бързо. 🤗
Щерката цяла вечер ми се оплаква как това дете не й давало играчките,онова я дърпало за плитките,трето й събаряло кубчетата... Хмм колкото и да съм над нещата,май ще говоря с госпожите.

Общи условия

Активация на акаунт