Хасково - 21

  • 58 208
  • 660
  •   1
Отговори
# 15
  • Хасково
  • Мнения: 438
Д-р Честименова преглежда в медицински център Хирон на Кърджалийска има координати в интернет. Аз лично съм доволна и от лекарите в Хасково бих се доверила единствено на нея. Наложи се да ми направи кюретаж след мисед.

# 16
# 17
  • Мнения: 178
Привет! Може ли да ми препоръчате хубави механи в Хасково

# 18
  • Мнения: 507
Привет! Може ли да ми препоръчате хубави механи в Хасково
Шлагера

# 19
  • Мнения: 107
Здравейте, някой знае ли къде е офиса на куриерска фирма m&mb? На навигацията ми излиза Васил Левски 1, но не успях да го намеря вчера.

# 20
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Здравей Оушън,

Отпреди офиса беше зад спирката на първа поликлиника, в тази старата сграда. Нямам представа дали още има офис там.

# 21
  • Мнения: 107
Преместили са го.

# 22
  • Мнения: 2 613
В сградата на Даймонд, преди хотел Цар Симеон, Бисера му казваха на склада и от задния, по скоро страничния край по едни стълбички се качваш. Май е страната на ул.Македония. Какво обяснение само, дано го намериш Simple Smile

# 23
  • Мнения: 107
Много благодаря🤗.

# 24
  • Мнения: 788
Здравейте, следя се в друг град, но в момента ще съм в Хасково. Къде в могат да ми направят запис на тоновете? За предпочитане е някой медицински център?

# 25
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
АГО-то?

# 26
  • Мнения: 187
Здравейте. Търся лекар  хематолог в Хасково.  Моля за мнения, 
координати. Не съм от града и не го познавам добре.

# 27
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Доколкото ми е известно има един хематолог - д-р Йорданка Станилова. Кабинетът и е отстрани срещу аптека Живакова, до втора поликлиника.
Мнение не мога да дам, но зависи и от конкретния проблем.

# 28
  • Мнения: 19
Здравейте. Търся лекар  хематолог в Хасково.  Моля за мнения, 
координати. Не съм от града и не го познавам добре.

д-р Снежана Стоянова -  специалист по клинична хематология. Мисля, че преглеждаше в МЦ Хирон зад супермаркет Чочко. Потърсете координати на центъра и звъннете на регистратура да ви насочат!

# 29
  • Мнения: 107
Моля, споделете от коя автомивка сте доволни, че нещо не съм доволна въобще от последното миене на колата.

Общи условия

Активация на акаунт