Хасково - 21

  • 58 182
  • 660
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 613
Това, което е написано за Трендафилов, аз ще ви кажа за Кабаков. Така, че чак  200 да бяга...малко е преувеличено. Работи с направление, в Онкото преглежда и в кабинета, в сградата, която е до хотел Оазис. Аз съм ходила веднъж, много груб ми се стори, но познавам страшно много жени на 45+ възраст, на които много е помогнал. А за Кабаков и Памукова дори няма да коментирам, колко са зле и не разбират нищо, само за пари мислят, но това си е мое наблюдение и опит. Не го натрапвам на никой.

# 46
  • Мнения: 67
Това, което е написано за Трендафилов, аз ще ви кажа за Кабаков. Така, че чак  200 да бяга...малко е преувеличено. Работи с направление, в Онкото преглежда и в кабинета, в сградата, която е до хотел Оазис. Аз съм ходила веднъж, много груб ми се стори, но познавам страшно много жени на 45+ възраст, на които много е помогнал. А за Кабаков и Памукова дори няма да коментирам, колко са зле и не разбират нищо, само за пари мислят, но това си е мое наблюдение и опит. Не го натрапвам на никой.
Благодаря ви за отговора, само да попитам в кабинета до х. Оазис дали приема с направления или ако си с направление в онкото? Силно се колебая при кой да отида, при мен става въпрос за една раничка, която Памукова гори преди 4г а се оказва, че сега пак имам раничка и затова искам да се прегледам при някой който е по наясно с тези неща.

# 47
  • Мнения: 5 005
Ако те изпрати при Делчев за някаква манипулация или операция не отивай веднага,а вземи и друго мнение.

# 48
  • Мнения: 2 613
Работи там с направление, навсякъде, даже и в Харманли има кабинет. Нямате ли възможност да отидете в Пловдив.

# 49
  • Мнения: 2
Здравейте, търся си майка с малко съкровище да разхождаме количките 😜 моето е на 5 месеца.
Живея в Орфей, но често ходя на алеята на езиковата и на кенана.

Здравейте! Моята бебка е на 6 м., но сме далече от Вас, разхождаме се в центъра и в Градската градина, защото живеем до нея.

# 50
  • Мнения: 4
Здравейте,  търся мнения за добър ендокринолог. Без др.Стойков,тъй като съм ходила и не останах с добро впечатление от него.

# 51
  • Мнения: 109
Здравейте, някой може ли да ми даде мнение за Аг д-р. Добрев за следене на бременност и издраждане? Един път съм ходила при него, доста обстойно гледа бебето и обясвява всичко, но все пак искам и мнение от друг човек.

# 52
  • Мнения: X
Аз съм възхитена от него. Преди 6 месеца родих при него инцидентно, 20 дни по-рано от термин с температура и бъбречна криза. Абсолютен професионалист, знае точно в дадена ситуация какво да прави. При мен раждането мина за 2 часа от постъпването.Нямах болки, разкритие, контракции... Добрев каза " до 2 часа ще си родила" така и стана 😊  Мил, внимателен, шегаджия, усмихнат. Препоръчвам със 2 ръце.

# 53
  • Мнения: 403
Някой знае ли къде в Хасково правят изследване на костната плътност за одтеопороза с  DEXA остеодензитометрия и колко струва.

# 54
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Някой знае ли къде в Хасково правят изследване на костната плътност за одтеопороза с  DEXA остеодензитометрия и колко струва.

Правих изследването в Стара Загора, имат няколко МЦ по остеопороза. Цената за цялостно изследване беше около 80лв., частично - 40лв.

# 55
  • Мнения: 7
Добър вечер! Препоръчайте ми лекар който следи бременност и изражда.
Благодаря!

# 56
  • Мнения: X
Д-р Добрев

# 57
  • Мнения: 647
Това, което е написано за Трендафилов, аз ще ви кажа за Кабаков. Така, че чак  200 да бяга...малко е преувеличено. Работи с направление, в Онкото преглежда и в кабинета, в сградата, която е до хотел Оазис. Аз съм ходила веднъж, много груб ми се стори, но познавам страшно много жени на 45+ възраст, на които много е помогнал. А за Кабаков и Памукова дори няма да коментирам, колко са зле и не разбират нищо, само за пари мислят, но това си е мое наблюдение и опит. Не го натрапвам на никой.
Благодаря ви за отговора, само да попитам в кабинета до х. Оазис дали приема с направления или ако си с направление в онкото? Силно се колебая при кой да отида, при мен става въпрос за една раничка, която Памукова гори преди 4г а се оказва, че сега пак имам раничка и затова искам да се прегледам при някой който е по наясно с тези неща.
Преди години имах раничка колкото 1 лв. Всички гинеколози ми предлагаха изгаряне, някои казваха, че първо трябва да родя, двама ме третираха с някакви разтвори и нищо. Доктор Тенева предложи да ме третира 3 пъти с Солкожин без да обещава, че ще се махне, но при повечето пациенти се махала. Така и стана.                                           Доктор Георгиева в Димитровград е добър ендокринолог.                                                 А добър доктор в района за хемороиди?

# 58
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета!
Препоръчайте ми, добър дерматолог  работещ с НЗОК - не съм от Хасково.
Дъщеря ми на 14 г, има червени петна по скалпа +люспи и силен сърбеж и омазняване силно.
Пробвахме месеци наред с шампоан Еусерин, измиване на 2,3 дни.... но не става.
Трябва ми дерматолог, който може да обърне внимание, изледване, взимане на секрет за изследване (защото има червени петна, които след разчесване стават кървави срупчета)
Някои от вас, да има подобен случай, и да ми препоръча подходящ дерматолог 🤔
Благодаря!

# 59
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Само за изследването мога да кажа, че сме ходили в Пловдив в университетска болница в кожен диспансер, но нямам координати. Където са студентите по медицина. И от там ни назначиха лечение с готови резултати.

Общи условия

Активация на акаунт