ДЕКЕМВРИйче расте, рита и лудува, мама с тънката талия се сбогува ! {тема 6/2020}

  • 31 098
  • 779
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 609
Ние не сме интимни много често, защото усещам контракции всеки ден, а оргазмите и секса водят до.. контракции. ММ горкия постоянно иска, ама и го е и шубе, пък и като сме по-внимателни не е същото като преди Sweat Smile а и като легна по гръб бебето веднага започва да рита и е сууупер странно. Вие смущавате ли се, ако бебечето шава, а правите секс?

# 46
  • Мнения: 427


Мами, да кача и аз най-накрая снимка с коремчето 😁 днес официално сме 23-та седмица, мама официално е +2кг. Бебо много много ритка, ама никой освен таткото и вуйчото не го е усещал засега 😃 всеки път някой като поиска да пипне корема да усети ритничетата и малчо сякаш усеща и веднага спира да рита, не знам как се извъди такъв срамежливко 😂 Вашите правят ли така?

# 47
  • Мнения: 2 017
Лория и при мен бебо се крие. Скъсва се да шава и рита, обаче в момента в който викна татко му да види/усети и той си кротува. Само татко му иначе го е усещал няколко пъти, аз не обичам да ме пипат много много и не знам дали ще давам да ми пипат и корема.

Последна редакция: вт, 25 авг 2020, 21:58 от Малечка90

# 48
  • Мнения: 1 279
Лория,Елина90 Колко хубави мами има тук..! И двете изглеждате прекрасно..!! 🌹🌹

# 49
  • София
  • Мнения: 2 093
Лори, разкошна си ! Heart Eyes
Младото си е младо. Grinning
Габи, ти в коя г.с. си... Би трябвало вече да различаваш черва и бебе. Rolling Eyes
Явно е в кротък период. А и позицията има значение, все още имат място вътре и могат да се 'крият'.

# 50
  • Мнения: 2 161
Дами имам въпрос..Етърва ми преди малко е сготвила шаран (пресен) и ми донесе.Опитах 2-3 филенца,колкото два пръста дебели и реших да видя какви са ползите от шарана (защото съм чувала,че рибата е полезна) и 😳 било забранена храна за бременни .Наплаших се...!! Някоя от вас консумирала ли е през бременността пресен шаран...
3 - 4 пъти съм яла пресен, пържен шаран от началото до сега. От теб чувам за пръв път, че не се препоръчва. Но и нямам намерение да спирам. Само да си намеря дунавски, пак ще ям.

# 51
  • Мнения: X
Ами в 22гс съм все още, а движенията почнаха края на 20гс именно като чревен гъдел, така че съм още новак в усещанията😀
Знаете ли някакво облекчение (освен магнерот) при схванати бедра при спане? Вечер се будя с изтръпнали страни на краката, независимо колко често редувам дясно-ляво въртене. Умирам да спя по гръб, но отдавна ми е неудобно....

# 52
  • Мнения: 269
Хоп и аз в новата тема!Чедесна е!Браво за труда!,Да я изпълним с радостни новини.
Филми,аз съм с мното голям диоптър 9,50 ....качила съм го и ми пролоша,като чух ,но никога не бих рискувала зрениито си.Въобще никой доктор над 2 диоптъра не се наема да прогнозира,може да получиш отлепване на ретината,множество кръвоизливи и куп други неща.Още на 17 години бях и една докторка ми каза : ,, Ти ще раждаш секцио с този диоптър"  .А тогава беше наполовина.Сигурно ще се оперирам някой ден ,че с тези лупи трудна работа.Преди баткото диоптъра ми беше 7,явно бременността оказва влияние.Та в нашия случай секциото е наложително.Пишат го и като причина за секцио в епикризата,не е прищявка.
Сили за секс нямам,а и баткото вади кътници...сложно е да се усамотим.
Мамчетаа много сте хубави и нежни на снимките! 😍

# 53
  • Мнения: 226
Лори, ама супер изглеждаш и ти Blush
При нас определено секса намаля, но пък сега на морето и тези дни наваксахме. Аз по нямам желание, даже се учудвам, защото преди бременността можех нон стоп, повече желание аз имах Joy
Черпя ви виртуално с един кекс в мултикукура, направен преди малко, късно вечерта. Надявам се да не ви се преяде само много Disappointed Relieved

# 54
  • Мнения: 128
Здравейте мами! Чудесна е темичката както винаги и дано я напълним със хубави новини! ❤️
За пазаруването нямам притеснения. Купувам по списъка. Поръчах си и доста неща от алиекспрес. Сестра ми използваше слинг и знам, че и беше много удобен и практичен, затова и аз си поръчах. Бебка е много активна. Няма нощ, няма ден, постоянно рита. Не знам откога не съм се наспивала. Добре, че съм в болничен и мога денем да си дремвам. 😊 Аз си купих няколко книги в началото и си ги чета, а и разпитвам майка ми и сестра ми. ММ е с таласемия и си пуснах и аз изследване. Вече повече от седмица чакам резултати, но няма. Май ще ида до лабораторията да разбера какво става. Малко дълъг ми стана поста, но няма как да не се похваля. На 17.08 имах рожден ден и милото ме изненада с почивка във Сандански. Много ми хареса. Ходихме до Мелник и Рупите и беше прекрасно! Имаме страхотна природа и се заредих с позитивна енергия. Целувки от мен и леко бременеене!

# 55
  • Мнения: 2 484
Боровинка, за Алиекспрес може ли малко инфо. Аз се регистрирах сега. И на адрес моя ли да си дам, през нашите пощи да си ми го доставят, или да ползвам сайт посредник за доставки и да дам техен адрес.Имат адреси в Англия и Германия. Кое е по- удачно? И оскъпяват ли се стоките с доставка до БГ? И аз съм си харесала доста неща от Алиекспрес ама не съм пробвала досега да поръчам...

Моя мъж излезна на бира, а щерката вика ,,тате и аз да дойда да те пазя, ще седна на съседната маса,, хахахха Викаме и, като почнеш да излизаш ние ще идваме да те пазим на съседната маса. Скица.

Днес съм вече 67 кг. Вчера бях 66,6. Ако качвам с това темпо ще се търкалям до края.

# 56
  • Мнения: 2 017
Изгубен, твоя адрес си даваш. Доставката е до пощенския ви клон. Поне при мен до сега винаги е била така. За по обемисти пратки не знам как стоят нещата, получаваш с лична карта в пощата, така че предполагам не можеш да дадеш адрес на посредник. Има доста неща с free shiping, има и такива с платен. Общо взето трябва да си подбереш търговеца(аз до сега няколко пъти съм поръчвала различни неща и почти не съм имала проблеми). Имай предвид, че поради ковид ситуацията сроковете за доставка се бавят и може и да си почакаш.

# 57
  • Мнения: 171
Момичета.. аз не стига че съм дебеланка, а и съм + 8 кг. Sad и вече усещам как с това темпо до края на декември ще чукна стотака 🙈. Иначе със секса нещата са нито зле, нито добре. ММ работи адски много и често е изморен без желание, аз от бременността се изморявам и също не кипя от желание както преди ... та се уравновесихме. Но един път -два седмично се стараем да се случват нещата. ММ не се страхува изцяло от секса, просто е доста предпазлив сега.

За Алиекспрес не забравяйте да пишете на продавача когато цената на стоката е над 30$ май беше. В противен случай поръчката отива на митница и става голяма каша, могат да ви накарат да платите и ДДС. Миналата година поръчах едни подаръчета за сватбата и забравих да пиша на продавача - беше голяма разправия.

# 58
  • Мнения: 2 017
Хм, това не го знаех, до сега само една поръчка имам над 30$ но си я пратиха в пощата и не съм имала проблем. Ще го имам предвид при следваща доставка. Знам, че преди време една позната поръча техника за доста пари и мина през обмитяване, но там говорим за 5000лв
Момичета.. аз не стига че съм дебеланка, а и съм + 8 кг. Sad и вече усещам как с това темпо до края на декември ще чукна стотака 🙈. Иначе със секса нещата са нито зле, нито добре. ММ работи адски много и често е изморен без желание, аз от бременността се изморявам и също не кипя от желание както преди ... та се уравновесихме. Но един път -два седмично се стараем да се случват нещата. ММ не се страхува изцяло от секса, просто е доста предпазлив сега.

За Алиекспрес не забравяйте да пишете на продавача когато цената на стоката е над 30$ май беше. В противен случай поръчката отива на митница и става голяма каша, могат да ви накарат да платите и ДДС. Миналата година поръчах едни подаръчета за сватбата и забравих да пиша на продавача - беше голяма разправия.

# 59
  • Мнения: 5 234
Gabi St, ритна ли бебето, че те мисля? Ако не е, иди на един преглед да те погледнат и дано да те успокоят, че всичко е наред.

Общи условия

Активация на акаунт