С какво ви дразнят мъжете /тема №5/

  • 42 960
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36 026
С пожелание дамите да са по-малко раздразнителни, а господата - по-малко дразнещи. Wink
старата тема

# 1
  • Мнения: 5 832
Дразнят ме твърде чувствителните мъже.

# 2
  • Мнения: 669
И капризни и сръдливи като деца.

# 3
  • Мнения: 3 865
С всичко. Иначе принципно не е лошо момче

# 4
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Инфантилни и тъпи. Елементарна комуникация е мъчителна. На всяка фраза се дават жокери и разяснения.

# 5
  • Мнения: 669
С мълчанието си. Инат. Абе, отвори я таз уста и кажи какъв ти е зора, да разберем, после пак продължавай да се цупиш, щом ти харесва.

# 6
  • Мнения: 3 865
С мълчанието си. Инат. Абе, отвори я таз уста и кажи какъв ти е зора, да разберем, после пак продължавай да се цупиш, щом ти харесва.

и моят е такъв - мълчи като гъз и от време на време изтърси безсмислена фраза, която само ти отвлича вниманието и ти вдъхва надежда, че Ето, отвори си най-после устата да каже нещо. И в следващия момент идва поредното разочарование. По-добре да не я беше отварял.
Не всички са така - поне имам богат опит и знам, че и по-комуникативни и смислени има.

# 7
  • Мнения: 39 502
С мълчанието си. Инат. Абе, отвори я таз уста и кажи какъв ти е зора, да разберем, после пак продължавай да се цупиш, щом ти харесва.
За каква  зодия говорим?

# 8
  • Мнения: 669
Водолей. Темерут.

# 9
  • София
  • Мнения: 38 630
И мм така. Сгреши, ама яко. В смисъл - с работата и финансово. Аз му повторих 30 пъти : "Август ще закъсаме". Той седи и мълчи. Като пън! Накрая замина по работа, той има командировъчни, а аз да го духам. И като го питам по телефона пак ми ги мота някакви и не ми отговаря кога ще имаме някакви пари!!!

# 10
  • Мнения: 669
Абсолютно същото. За нищо няма ясен отговор. Все "ще видим".

# 11
  • софия
  • Мнения: 1 245
Оплаквам се от стремежа му да избягва да си даде зор за да свърши нещо както трябва и от мързела му, и от това, че няма елементарни неща необходими ако закъса с колата на пътя, говорим като крик, инструменти, триъгълник, пожарогасител. Цялата вечер замина заради това, че се заинати да обърне колата и мина през място на което беше очевидно опасно, че ще спука гума и познайте...сложи вложка и оправиха гумата ама докога така, докога...

# 12
  • София
  • Мнения: 38 630
Мързела също! От февруари виси вкъщи! Време имаше, имахме и някакви пари. Стаята на децата крещи за ремонт - тапети, таван, гардероб. Не, не можело сега. Едвам го навих да разменим местата на едното легло и скрина.

# 13
  • Мнения: 3 865

Не е от зодията. В момента се сещам за 4 водолея - най-хубавата комуникация съм имала с тях и както за 1 друг водолей, който също става за комуникация, но пък е такъв лицемер и фалшификант, че просто нИ моА го дишам. Изобщо... много водолеи познавам, но ни един от тях не е темерут - напротив - много говорят. Твоя сигурна ли си че е водолей? Щото моя като се женихме също мислех че е водолей - така си мислеше той и така ми беше казал - ама накрая се оказа, че е риби щото е роден на 19 февруари. ТемерутИН  и много смотан.
И пак не е от зодията щото другите ми познати риби не са чак толкова темерутести.

Мързела също! От февруари виси вкъщи! Време имаше, имахме и някакви пари. Стаята на децата крещи за ремонт - тапети, таван, гардероб. Не, не можело сега. Едвам го навих да разменим местата на едното легло и скрина.

съчувствам ти и не знам как да ти помогна. Сестра ми има подобен мъж (гореспоменатият вече водолей който нИ моА да дишам). Тя самата му търсеше работа, защото той не си мръдваше пръстта. Накрая моят мъж го назначи при него щото ни стана жал за сестра ми сама да издържа семейство, докато мъжа и кисне и при мама и тати и им слугува.

Последна редакция: ср, 12 авг 2020, 13:13 от Skrekkelig

# 14
  • Мнения: 698
ММ ме дразни с биволското си спокойствие.
На всички мои притеснения казва: "Спокойно, няма страшно"
и що си мисли, че ще се успокоя?

Общи условия

Активация на акаунт