Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 58

  • 20 189
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Инджи, много се радвам за теб и за децата, че успяха с документите Simple Smile До Белоградчик пътуването се отлага за късна пролет (към лято) Grinning
Мори, браво момиче, но ти си си такова сладурче Hug
Мимс, и аз искам на това местенце кафенце Simple Smile
Курдов, това съм го пропуснала - за Търговище. Както не чета и почти не слушам и гледам новини, няма да разбера, ако ни затворят и нашия град Grinning
Как сте с плодовия, момичета?

# 736
  • Мнения: 28 493

Как сте с плодовия, момичета?
Умрели, как ? Отивам да лягам да не глътна Телча.... Nature Last Quarter Moon With Face

# 737
  • София
  • Мнения: 11 116
И аз тъй, с къркорещи черва...
Лека.

# 738
  • София
  • Мнения: 3 833
Аз днес хвърлих колежката в дива чуденка как така човек забравя да яде. Smile 3 пъти идва да ме пита ама как така не се сещам, че ми се яде.

# 739
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро Nature Sunny
Мори, няма нужда от приложение - колежката ще продължи да ти напомня Stuck Out Tongue Winking Eye
Деси, плодовия си е предизвикателство за мен. Но пък мисля че той най - много ми помага да спазвам интервалите между храненията . Изпитвах глад по времето , в което си похапвах излишно.
Аз го минах на зелева салата , печена чушка и 3 запечени  гъбки  и настъргани ябълка с орехи и канела.
Хич не се и мерих, защото съм в мц, но ми е по- добре.
Днес : пиле - лютика.
Вчера го готвих и се сдържах да не го нападна . Има надежда Joy
Днес останалите може би ще се похвалят с първите минуси Yellow Heart
Спокоен и прекрасен ден да имате, петък е Nature Rainbow

Последна редакция: пт, 16 окт 2020, 08:37 от ni4iq

# 740
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте, банда! Кафе?! Simple Smile


Вчера ми беше лесно да направя фаст, имах ужасно много работа покрай многото коронавирус у нашенско и в допълнение - продадохме къщата на село - документи, тичане, адвокат, тичане, нотариус, тичане, три пъти ходих до село да превозвам багаж към апартамента - чаршафи, чини, чаши, тенджери, тигани, тави, сувенири, спомени, АНТИКИ - холът ми е склад!!!! Мама има намерение да си купи боксониера в града, но това ще стане най-рано в края на следващата година, когато свърши настоящия заем, който тя изплаща и евентуално ако й отпуснат нов за недостигащите й ОЩЕ ТОЛКОВА пари. А дотогава - холът е непревземаема крепост и затворен до второ нареждане. (представете си емотикон на почервеняло от яд човече)

Та, доволен съм от фаста - не се мерих преди него, но около 1,7-2 кг минус. Пу, дан` ми е уроки.

За днес на обяд не си нося нищо - прибрах се твърде късно и капнал, та не ми се готвеше, ако не огладнея - продължавам с фаста до вечеря, а ако озверея - ще си купя една заквасена сметана. За вечеря ще готвя шакшука.

МОРИ - вчера, и само вчера, бях като теб - изобщо не се сетих за ядене. Но обикновено за такова състояние само мога да мечтая.

МИМИ - оживя ли Телчо,  или... го изяде Simple Smile

ИНДЖИ - прекрасни снимки  и преживявания!!!

На всички не споменати - много гуш (пак си представете емотикона, така и не ги намирам в новата версия)

Приятен ден, банда - ПЕТЪК ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!

# 741
  • София
  • Мнения: 4 141
Лелеееее, Курдов поздравления за килограмите! Не се ядосвай всичко едно по едно ще се намести.
Инджи, 😘😘🥰😘
Днес новолуние, та мисля да го карам на водЪ.
Прекрасен петък и 😘😘😘

# 742
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Аз го минах на целева салата , печена чушка и 3 запечени  гъбки  и настъргани ябълка с орехи и канела.
Хич не се и мерих, защото съм в лв, но ми е по- добре.
Добро утро, както четях с едно око и се разсъних Wink Ничия, я да споделиш бързо каква е целевата салата и защо си в лв Hug Тези автокоректори ще ни уморят някой ден Grinning
Курдов, и аз така, но ... само докато се прибрах в 18 часа в къщи. Не се ядосвай, не може да направиш нищо в случая, така че ... по-добре си спести на себе си малко нерви Simple Smile
Напоследък съм на фаст до обед и ако на обед не успея да хапна - оставам на вечеря. Чувствам се добре така, но уикенда не успявам да го направя.
И понеже отмъкнах кафето от Курдов, да оставя и аз Simple Smile

Хубав петък и почивни дни, бандичка, ние последно тръгваме за ... където стигнем.

# 743
  • София
  • Мнения: 2 008
Деси Purple Heart , очевидно е че още не съм си допила кафето...Kissing Heart
А салатата си е наистина " целева"- целта е да не изям детето Joy

# 744
  • Мнения: 28 493
Добро утро и от мен!
Ничия на еднакво меню сме, днес и аз сутринта готвих пиле лютика, на обяд ще се прибера да си го ям. Кукърчо и топъл ще ми го задържи.
Вчера бях ни жива, ни умряла, след обяд по едно време ми се зави свят, явно много ми е паднала кръвната захар, защото кръвното ми беше нормално.
Сутринта ядох грозде, на обяд зелена салата, вечерта домати и краставици, леко овкусявах. За първа четворка окло 800 грама свалени. Мразя 90 дд диета!

# 745
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте, банда Hug
Радвам се, че сте издържали на плодовият ден.
Курдов, ти си машина. Hug

Аз пък си разместих пръста и вчера ми го наместиха Confused . Скара ми се доктора и каза, че ако искам резултат трябва да си седна на двете бузи и максимално да се обездвижа. И от вчера нови 30 дни започвам да броя за пръстта. Мрън, мрън, мрън...тази 2020 година ми е много крива, нямам търпение да приключва вече.

Лек петък на всички!

# 746

Общи условия

Активация на акаунт